Minar Mobilya markaları ürünleri, fonksiyonel özellikleri ve zarif tasarımlarıyla yaşam alanlarınızı güzelleştirir. 2012 yılı başlarında kurulmuş olan Minar Mobilya, vizyoner ve modern tasarım anlayışı ile öne çıkar. Kaliteli malzemelerle üretilmiş dayanıklı mobilya modelleri, işlevsel ve estetik yapılarıyla dikkat çeker. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Minar Mobilya modellerini, evinizin birçok farklı noktasında keyifle kullanabilirsiniz.

Minar Mobilya Markaları Ürünleri Nelerdir?

Evde verimli vakit geçirebilmenize imkan tanıyan çalışma odalarını Minar Mobilya ürünleriyle donatabilirsiniz. Markanın sunduğu çalışma masaları, geniş yüzeyleri ve işlevsel detayları ile farklı çalışma yöntemlerine uyum sağlar. Geleneksel şekilde kağıt ve kalem ile çalışabilmenizi kolaylaştıran ürün, bilgisayar kullanımı için de uygundur. Hatta taşınabilir bilgisayar ile çalışmak isterseniz, çalışma masasına ek olarak laptop standı modellerine de göz atabilirsiniz.

Çalışma odasında ya da evin diğer kısımlarında kullanabileceğiniz Minar Mobilya ürünlerinden birkaçı da raflar ve kitaplıklardır. Farklı boyutlardaki kitaplık çeşitlerine, sahip olduğunuz kitapları düzenli bir biçimde sıralayabilirsiniz. Minar Mobilya’nın tek parça ya da birkaç parçadan oluşan rafları, özgün tasarımlarıyla da konuklarınızın beğenisini kazanır. Raf, çalışma masası ve kitaplık benzeri ürünleri dilerseniz ofislerinizde de kullanabilirsiniz. Minar Mobilya’nın modern görünümlü modelleri sayesinde evlerinize ve ofislerinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Minar Mobilya Markaları Ürünleri ve Özellikleri

Evdeki vaktinizin büyük kısmı geçirdiğiniz oturma odaları ve mutfaklarda da markanın kullanışlı modellerini tercih edebilirsiniz. Televizyonların boyutlarının büyümesi ile oturma odasının en önemli mobilyalarından birisi haline gelen TV üniteleri de Minar Mobilya’nın geniş ürün skalası arasında yer alır. Markanın modern ve sağlam TV ünitesi modelleri sayesinde televizyon izlerken alacağınız keyif de artar. Çeşitli bölme ve raflar ile donatılmış TV sehpalarını süs eşyalarıyla donatarak oturma odanızda iddialı bir dekorasyon ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Oturma odanızı daha kullanışlı bir hale getirmek için de Minar Mobilya’nın pratik sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Markanın tasarladığı orta sehpa ya da yan sehpa çeşitleri, işlevsellikleri sayesinde yaşam kalitenizi oldukça artırır. Özellikle orta sehpa çeşitleri, fonksiyonel yönleriyle ev yaşamını kolaylaştırır. Yuvarlak ya da dikdörtgen formalarda tasarlanmış ürünler sayesinde oturma odanıza estetik bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Minar Mobilya koleksiyonu içinde yer alan mutfak dolabı ya da mutfak rafı gibi ürünlerle de mutfaklarınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Kullanışlı raflar ve dolaplar, yemek hazırlama sürecinin keyifli ve pratik bir hâle gelmesine de yardımcı olur.

Minar Mobilya Markaları Ürünleri ve Fiyatları

Minar Mobilya ürünleri, sağlamlıkları ve uygun fiyat oranları sayesinde kullanıcılara üst düzey bir performans sunar. Oturma odası ve mutfakların yanı sıra yatak odalarında da Minar Mobilya ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Markanın tasarladığı modeller arasında, giysilerinizi ve ev tekstil ürünlerinizi saklayabileceğiniz çok amaçlı dolaplar bulabilirsiniz. Farklı çekmece ve kapak sayıları ile üretilmiş şık ve fonksiyonel dolaplar, yatak odanızı daha kullanışlı bir hâle getirir. Minar Mobilya’nın sunduğu ürünler arasında şifonyer, komodin ve tek kişilik ya da çift kişilik karyola çeşitleri de yer alır.

Minar Mobilya kalitesini yansıtan genç odası takımları da birçok farklı parçayı bir araya getirir. Çalışma masası, karyola, gardırop, şifonyer, kitaplık ve komodin gibi farklı ürünlerden oluşan genç odası takımları; uyumlu görünümleriyle beğeni kazanır. Odaların yanı sıra evinizin girişlerini ve hol kısımlarını da dresuar, ayakkabılık ve portmanto gibi ürünlerle güzelleştirebilirsiniz. Evinize şık ve işlevsel bir hava katmak isterseniz Minar Mobilya ürünlerini inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri hemen sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Minar Mobilya Markaları

3196 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
Yatak Odası
Yatak Odası
Genç Odası
Genç Odası
Antre / Hol
Antre / Hol
Yemek Odası
Yemek Odası
Çalışma Odası
Çalışma Odası
Mutfak
Mutfak
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 3196 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/minar