Uzun zamandır güneş gözlüğü piyasasında yer alan Optelli, şık tasarımı ve uygun fiyatları ile göze çarpıyor. Çerçeveleri Türkiye’de üretilen ve Merve Optik grubuna bağlı olan marka, bu özelliği sayesinde hem ülke ekonomisine katkı sağlıyor hem de tüketiciler için uygun bir alternatif oluyor. Sağlamlığı, dayanıklılığı, şıklığı, ürün çeşitliliği ve fiyatı ile ön plana çıkan Optelli güneş gözlükleri kullanıcılardan tam not alıyor.

Optelli Güneş Gözlüğü Modelleri

Optelli güneş gözlükleri hem erkek hem de kadın tüketici için üretim yapıyor. Bunun yanında gözlüklerin her iki cinsiyetin de kullanabileceği unisex modelleri de bulunuyor. Modayı yakından takip eden marka, her yaş ve sosyoekonomik gruba hitap eden fiyat politikasıyla öne çıkıyor. Tasarımlarını kişileri ön plana çıkaran, farklı ve renkli olarak tanımlayan marka bünyesinde pek çok farklı model barındırıyor. Bu modellerde özgün tasarım, ışıkta renk değiştirebilme gibi farklı özellikler dikkat çekiyor. Dayanıklılık, şıklık ve uygun fiyat ise markaya damgasını vuran en önemli özelliklerden yalnızca birkaçını oluşturuyor.

Optelli güneş gözlüğü modelleri pek çok detay düşünülerek tasarlanıyor. Farklı yüz tiplerine göre üretilmiş çerçeve tipleri ise bunlardan en önemlisini oluşturuyor. İnsanların yüz tipleri kalp, kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval ve üçgen olarak sıralanıyor. Birbirinden değişik yüz tiplerinin kullanacağı güneş gözlükleri ise elbette aynı olmuyor. İster kadın ister erkek tüketicilerin yüz tiplerine uyacak güneş gözlüğü modelleri Optelli’de bulunuyor.

Farklı yüz tipleri bulunduğu gibi, farklı ten renklerinin de güneş gözlüğündeki tercihleri önem arz ediyor. Açık tenli insanlara kahverengi tonlarında cam ve çerçeveli güneş gözlükleri önerilirken, daha koyu tenli insanlara siyah ve tonlarındaki güneş gözlükleri öneriliyor. Optelli tasarımlarında bu hususu da göz önünde bulundurarak, koleksiyonunda farklı cam ve çerçeve renklerine yer veriyor.

Modayı yakından takip eden Optelli’de büyük, yuvarlak, dikdörtgen camları olan güneş gözlüğü modelleri bulunuyor. Yine çerçevesiz veya çerçeveli modeller de markanın koleksiyonunda yer alıyor. Çerçeveler damla, köşeli, yuvarlak, çekik yahut pilot şeklinde karşımıza çıkabiliyor. Güneş gözlüğünün sap kısmı da en az camlar ve çerçeve kadar önem arz ediyor. Optelli’de ince, kalın, keskin veya yumuşak hatlı pek çok farklı güneş gözlüğü sapı bulunuyor. Tüm bunlar güneş gözlüğünüzün göze çarpan, şık bir tasarıma sahip olmasını sağlıyor.

Optelli Güneş Gözlüğü Fiyatları

Markanın tercih edilmesinde pek çok farklı sebep görülüyor. Modayı yakından takip eden tasarımlarının yanında, sahip olduğu uygun fiyatlar da markayı tercih sebebi yapıyor. Optelli güneş gözlüğü fiyatları, farklı sosyoekonomik grupların ulaşabileceği bir skalada yer alıyor. Böylelikle bu şık güneş gözlükleri, uygun fiyat ile tüm tüketici grupları tarafından ulaşılabilir oluyor. Fiyatların uygun olması markanın bir özelliği olarak ortaya çıkarken, üretimin Türkiye’de yapılıyor olması da bu hususta etki ediyor.

Uygun fiyatlı Optelli güneş gözlükleri dayanıklılığı ve sağlamlığı ile uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Böylelikle bu marka, fiyat / performans dengesi söz konusu olduğunda üst sıralarda yer alan markalardan biri haline geliyor. Kullanıcı yorumları markanın sağlamlığı, sahip olduğu fiyat politikası ve şıklığı üzerine yoğunlaşıyor. Markanın kolay ulaşılabilirliği, şıklığın belli bir kesimin değil her kesimin hakkı olduğunu hatırlatıyor.

Optelli güneş gözlüğü modelleri renkli, iddialı ve şık tasarımı, uygun fiyatları, geniş ürün yelpazesi ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ürün politikasıyla kullanıcının beğenisine sunuluyor. Optelli markasının güneş gözlüğü modelleri kalitesi ve cazip seçenekleri ile güneş gözlüğü seçiminde ideal tercihlerden biri haline geliyor.

Optelli 2019 Güneş Gözlüğü Modelleri

228 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Optelli
  2. Angel Eyes
  3. Osse
  4. Ray-Ban
  5. Daniel Klein
  6. Hawk
  7. Mustang
  8. Eagle Eyes
  9. Swing
  10. Xloop
  11. Aston Martin
  12. Vogue
  13. Top Ten
  14. Exess
  15. Tom Ford
  16. Bigotti Milano
  17. Blueberry
  18. Juliano
  19. Guess
  20. Santa Barbara Polo & Racquet Club
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Cam Rengi A-Z
 5. Çerçeve Tipi
 6. Çerçeve Rengi A-Z
 7. Ekartman (Cam Ölçüsü) A-Z
 8. Köprü Ölçüsü A-Z
 9. Sap Ölçüsü
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Optelli
DSACategoryId/2147483632/1120745/optelli
BAŞA DÖN