Türkiye'de kedi kumu denildiğinde akılda canlanan markaların başında, Reflex gelir. Kedi kumunun bir kedinin hayatının tüm evrelerinde çok önemli olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla kedilerin sağlığını koruma konusunda kedi kumu, fazlasıyla önemli bir rol oynar. Reflex kedi kumu ürünleri, kedilerin değişen fizyolojik özelliklerine göre üretilir. Bu tarz ürünler, kedinizin rahatını ve sağlığını korumak adına özenle hazırlanır. Reflex kedi kumu çeşitlerini piyasaya sunarak dostunuzun daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar. Patili dostunuz adına özenle üretilen bu kedi kumu ürünleri, kedilerinizin sağlık koşulları ve rahatlığı dikkate alınarak üretilir. Evde kedi kumu bulundurmak, kedilerin tuvalet eğitimini daha sağlıklı tamamlamasına yardımcı olabilir. Eğitim süreci devam ederken kendi sağlığınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Yanlış üretilen kedi kumu ürünleri, uzun süre nemli kalacağı için sağlıksız olabilir. Nemli ortamlarda bakterilerin daha kolay üremesi nedeniyle hastalıkların çoğalması gözlemlenebilir. Tüm bunların yanında evde kötü bir koku da baş gösterebilir. Dolayısıyla iyi ve kaliteli bir kedi kumu satın almak, hem kendi sağlığınız, hem can dostunuzun sağlığı hem de evin sağlığı açısından büyük önem arz eder.

Evinde kedisi olan insanlar için kedinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamak önemlidir. Bu sırada kedi kumu seçimi hem kedi hem de ürünü satın alan kullanıcı için doğru bir şekilde yapılmalıdır. Yapısı ve doğası itibariyle, çoğunlukla titiz olan kediler, tuvalet ihtiyaçlarını büyük özen ile gerçekleştirir. Bu nedenle kedi kumu ve kabı ürünlerinin oldukça hassas bir şekilde seçilmesi gerekir. Seçilen geniş ve hava geçirmez bir kabın, bu ihtiyacı karşılayan kediler için daha iyi bir kullanım sağlar. Reflex kedi kumu, kokunun yayılmaması ve kumun kedinin tüylerine yapışmaması adına kullanıcılara türlü seçenekler sunar. İlk olarak, ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı olur. Bu noktada hassas bir kedi için tozsuz kum türü daha doğru bir seçenektir. Kedinin kumda hareket etmesi ve kumu etrafa dağıtmaması dolayısıyla daha rahat bir nefes alma imkânı sağlayabilir. Böylelikle ev içerisine kumun dökülme ve yayılma hızı da azalır. Reflex kedi kumu ürünleri her cins kedinin rahatlıkla kullanabilmesi mümkündür. Tüm ürünler topaklanmış bentonit kedi kumu olarak bahsedilebilir. Her kum türü klinik olarak test edilmiştir ve toz tutmama özellikleriyle öne çıkmaktadır. Reflex kedi kumu ürünlerinin bir diğer farkı ise diğer markalar gibi plastik poşet yerine şık karton kutularda paketlenmesidir.  Kedi kumu, kedi dışkısı ile temas ettiğinde topaklanabilir özellikte olmalıdır. Reflex kedi kumu ürünleri, temizlemesi kolay olup kokuları etkisizleştirmek için tasarlanmıştır. Evde ve iç mekânlarda yaşamını devam ettiren kediler için özel bir şekilde üretilir. Ambalajın renginden ayırt edilmesi bakımından kolay olan farklı Reflex kedi kumu çeşitleri vardır. Fakat bu çeşitlendirmelerin ortak özelliği koku oluşumunu önleyecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Dolayısıyla kedilerin yaşam alanlarını sağlıkla paylaşmalarına olanak tanır.

Reflex Kedi Kumu Çeşitleri

Reflex kedi kumu ürünleri, kedilerin bir takım temel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığı kedi kumu, çeşitliliği ile göz önüne çıkmaktadır. Bu ürünler beklentilerinizi karşılayacak farklı özellik, kapasite ve seçeneklere sahiptir. Genelde kullanıcılar tarafından tercih edilen 6 litrelik ürünler, ortalama bir kullanım süresi sağlamaktadır. Ancak kedinizin ihtiyacına göre Reflex kedi kumu 10 litre kapasiteli farklı seçenekleri bulunmaktadır. Reflex kedi kumu ürünleri, kapasite çeşitlerine farklı özellikler ekleyerek oldukça kullanışlı modeller sunduğu ifade edilebilmektedir. Reflex kedi kumu aktif karbonlu ürünü, markanın üstün teknolojisini ve kaliteli yapısını gözler önüne sermekle birlikte çeşitli avantajları da barındırmaktadır. Ürün oluşturulurken formülüne eklenen doğal aktif karbonun özellikleri, yüksek kaliteli bir kullanım alanı sağlar. Kedi idrarı ve dışkısındaki yüksek amonyak içeriğini bloke ederek kapalı alanlarda olası kötü kokuları engeller. Bu da rahat kullanım sağlamaktadır. Reflex tarafından tasarlanan ve kullanıcının sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanan Reflex kedi kumu serisi, yüksek kaliteli içeriği ve çeşitli ihtiyaçlara uygun yapısı ile büyük ilgi gördüğü ifade edilebilmektedir. Özellikle ürünlerin yapımı sırasında dikkate alınan kum parçacıklarının ebatı, ürün tercihi sırasında önem arz eden bir unsur olarak gözlemlenebilir. Reflex kedi kumu ürünleri, bu önemli konuda oldukça temkinli bir tavır sergilemiş ve ürünlerini tasarlarken başka birçok fonksiyona da dikkat etmiştir. Bu özelliklerden biri olan doğal yapısı ile hayvanınızı çeşitli hastalıklara yakalanmaktan kurtulabilir. Aynı zamanda markanın tüm kum çeşitlerinin hızlı emilen bir yapıya sahip olması da kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Markanın diğer modelleri gibi bu varyantta da yüksek sıvı emme kapasitesi ve koku giderici formül bulunmaktadır. Aynı zamanda markanın üstün teknik yapısını öne çıkaran kompakt partikül boyutu, ideal aglomeraların oluşmasını sağlar. Bu tür aglomerasyon kedi için büyük bir avantaj sağladığı gibi kedi sahibinin de rahat bir kullanım deneyimi yaşamasını mümkün kılabilir. Bu aktif karbon fonksiyonu oluşturulurken formüle hassasiyetine göre çeşitli fonksiyonlar eklenmiştir. Kokusuz yapısı, evcil hayvanınızın sağlığını ön planda tutmaktadır. Kokuya duyarlı kediler için özel olarak üretilir. Granüller aktif karbon, özel formüllü granüller, aktif karbon formülü vb. gibi farklı özelliklere sahip ürün modelleri de bulunmaktadır. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına ve sağlığına göre tercih edebileceğiniz bu türler, kullanım sürecinde size büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sayede siz ve evcil hayvanınız günün birçok alanında oldukça rahat ve konforlu olabilirsiniz.

Reflex Kedi Kumu Özellikleri

Kullanıcıların en sevdiği ürünlerden biri olan Reflex kedi kumu, sağlıklı içeriği ile büyük bir ilgi gördüğü ifade edilebilmektedir. Bu Reflex kedi kumu ürünleri, hayvanlarınızın sağlığına öncelik verir. Aynı zamanda üstün teknolojisini sergilemektedir. Her zaman kullanıcıdan yana tavır göstermektedir.  Nitekim ürünlerinin tanecikli yapısı ve bakteri üretmeyen sağlıklı içerikleri sayesinde çeşitli biyolojik organizmaların oluşumunu engellemektedir. Bu nedenle farklı modellere ve çeşitli avantajlara sahip olan Reflex kedi kumu, çeşitlendirilmiş fonksiyonları ile ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün olduğunu göstermek istemektedir. Bu modellerde bulunan kokusuz kedi kumu, sağlam yapısı sayesinde markanın en popüler ürünlerinden biri haline gelmiştir. Bu model kokulara duyarlı kediler için üretilmiştir ve bu açıdan koku içermez. Yüksek sıvı emme kapasitesi ile evcil hayvanınızın idrarını yüzeyde bırakmaz ve kedinizin rahatsız hissetmesini engeller. Aynı zamanda koku oluşumunu engelleyen bu yapı sayesinde hayvanlarınız kadar rahat kullanmanızı sağlar. Tüm bunların yanında modelin yapımında kullanılan mükemmel teknolojisi ile birlikte kum tanelerinin hayvanın patisine yapışmayacak şekilde üretimi sağlanmaktadır. Bu nedenle kediyi rahatsız etmez ve kabın dışının kirlenmesini engeller. 0,6-2,25 mm partikül boyutunda üretilen Reflex kedi kumu, teknik özelliklerini de öne çıkmaktadır.  Markanın bu modelde sunduğu bir diğer avantaj ise doğal bentonit kuma sahip olmasıdır. Bu nedenle kediniz ideal topaklanmayı elde edebilir. Reflex markasının vurguladığı bir diğer model ise duyarlı ve kokusuz kedi kumudur. İnce taneli yapısı ile rahat kullanım sağlar. Kokusuz ve tamamen doğal bentonit kum modeli, yüksek kalitede kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrıca bu markanın diğer ürünleri ince kum içerdiğinden, kedinin ayağına yapışmasından kaynaklanabilecek herhangi bir rahatsızlık en aza indirilebilir. Reflex kedi kumu ürünleri, hayvanlarınızı ön planda tutan bu tavrıyla kaliteli kullanım sağlayabilir.  Bu nedenle evcil hayvanınızın gün içerisinde kapalı bir alanda yaşamasını rahatsız edici deneyimler yaşamadan önleyebilirsiniz. Reflex markası, pek çok olumlu niteliği sayesinde kedi sahibi insanlar için önemli bir konumda yer almaktadır. Bu nitelikler tamamen kullanıcılar ve kediler göz önüne alınarak oluşturulmaktadır. Siz de gereksinimlerinize en elverişli Reflex kedi kumu ürünlerinden birini Hepsiburada'dan bulabilirsiniz. Sadece kedi kumu ürünlerine değil, kedi vitamin fiyatlarına ya da kedi oyuncaklarına da göz atabilirsiniz.

Reflex Kedi Kumu Avantajları

Kullanıcıların sağlığını ve konforunu ön planda tutacak şekilde üretilen bir marka olan Reflex kedi kumu serisi, yüksek kaliteli içeriği ve çeşitli ihtiyaçlara uygun yapısıyla yoğun ilgi görür. Model oluşturulurken dikkat edilmesi gereken kum taneciklerinin boyutu seçim sürecinde önemli bir konudur. Marka, bu önemli konuda oldukça temkinli bir tavır sergilemiş ve ürünlerini tasarlarken başka birçok fonksiyona da dikkat etmiştir. Bu özelliklerden biri olan doğal yapısı ile kediniz, çeşitli hastalıklara yakalanmaktan kurtulabilir. Aynı zamanda markanın tüm kum çeşitlerinin sıvı emici bir yapıya sahip olması kullanıcılar tarafından beğenilir. Bu sayede etrafta oluşabilecek kokuları da önleyebilir. Bu bağlamda Reflex kedi kumu, çeşitli bakteri oluşumunu engelleyebilen güçlü koku kontrolü sağlarken, aynı zamanda iç ortamda keskin kokuların oluşmasını da önler. Markanın ürünlerinde yer alan modellerin üretiminde minimum 0,6 mm boyutunda kum taneleri kullanılmaktadır. Bu sayede evcil hayvanınız için ideal partiküllerin koşulu hedeflenir. Bu, can dostlarınızın kumunu kolayca temizlemenize ve hijyenik bir kullanım oluşturmanıza yardımcı olabilir. Birçok yönden üst düzey avantajlar sunan marka, bu tür ürünleri oluştururken kullanıcı yorumlarına büyük önem verir. Bu nedenle markanın ürünleri, kullanıcıların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre özenle tasarlanır. Dolayısıyla Reflex kedi kumu yorumları, ürün avantajlarının oluşmasına önemli katkı sağlar. Bu serideki modeller, kullanıcının deneyim ve isteklerine göre tasarlanarak beklentileri tam olarak karşılayan bir kullanım modeli geliştirir.

Markanın popüler kedi kumu çeşitleri avantajları ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Sağlık odaklı modelleri ile her zaman beğeni toplayan Reflex kedi kumu ürünleri, farklı fonksiyonlarıyla da kullanıcıların gözdesi haline gelmektedir. Reflex kedi kumu kullananların yorumlarını göz önünde bulundurularak üretim halinde olan Reflex markası, bu anlamda tamamen müşteri odaklı davranır. Kullanıcı incelemelerine göre ürünlerin, sizin ve hayvanlarınızın sağlığı dikkate alınarak üretilmesi sağlanmaktadır. Bentonit kumu, sağlığı ön planda tutan özelliklerinden biri olan yüksek derecede toz partikülleri dağılabilir. Bu nedenle kedinizin patisine yapışmaz özelliği bulunması nedeniyle ve onu rahatsız da etmez. Ayrıca kedi kabının dışına dağıtılmayarak temiz ve rahat bir ortam yaratır. Bu özelliğinden dolayı kullanımı kolaydır ve bu avantajıyla birlikte gün içerisinde evde olmayan veya çalışan evcil hayvan sahipleri için bir rahatlık oluşturur. Reflex kedi kumu ürününün bir diğer avantajı ise kolay emilebilen özelliğidir. Bu sayede gün içinde ritmi daha ağır olan hayvan sahibi sık sık kum değiştirme imkanına sahip olmamasına rağmen sağlıklı bir ortam sağlayabilir. Reflex’in bu anlamdaki kullanışlı özelliklere sahip ürünleriyle birlikte konforlu bir ürün deneyimini elde edebilirsiniz. Bu nedenle siz ve evcil hayvanınız iyi vakit geçirme fırsatına sahip olabilmek ile birlikte bu tarz ürünlerin avantajlarına sahip olabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen markanın kedi kumu çeşitlerini inceleyebilir, kediniz ve kendiniz için keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla Hepsiburada üzerinden Reflex kedi kumu serisinin farklı modellerini bulabilir, ihtiyacınıza veya evcil hayvanınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Reflex Kedi Kumu Fiyatları

Reflex kedi kumu, kedinizin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır ve kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmaktadır. Bu tarz ürünlerin fiyatları pek çok nitelik tarafından belirlenmektedir. Bu süreçte ürünün özellikleri ve gramaj sayısı fiyat açısından oldukça etkilidir. Nitekim 6 litre ve 10 litre olmak üzere iki farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu miktarlara karar verirken (ürün fiyatı belirlenirken dikkate alınmalıdır), kedinin ihtiyaçlarını öncelikli bir şekilde düşünmek gerekmektedir. Nitekim  Reflex kedi kumu 10 lt, uzun zamanlı tüketim kapasiteli bir ürün olarak belirlenebilir. Bu sayede çalışan kullanıcılara kolaylık sağladığı ifade edilebilir. Dolayısıyla ürünün hemen bitmesini engelleyerek zamandan büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda içeriği de diğer özelliklerinden biri olarak tamamen doğal bir yapıya sahiptir. Bu nedenle sizlerin ve hayvanlarınızın sağlığı dikkate alınmakta ve hijyenik kullanım için gerekli koşullar yaratılmaktadır. Markanın bu ürünleri kaliteli ve kolay emilen likit yapısı ile rahat bir kullanım alanı sağlar. Kompakt yapı, serideki diğer tüm kumlarda da bulunan bir başka avantajdır. Kedi ve sahibi için rahat bir kullanım alanı sağlama işlevinden dolayı, kedi kaplarının dışı kolay kolay kirlenmez. Aynı zamanda,  bu modelleri aglomerasyon işlevine sahiptir ve temizlenmesi kolaydır. Markanın sizi ve hayvanlarınızı ön planda tutan tavrı nedeniyle büyük ilgi gördüğü ifade edilebilmektedir. Kedi kumu fiyatları genel olarak taneli yapıda, kokulu ve kokusuz olmak üzere ürün çeşitliliğine göre değişmektedir. Örneğin kedilerin hassasiyetine ve kum yapısına göre farklı ürün çeşitlerine göre piyasa koşullarına göre daha fazla seçenek sunulmaktadır. Fiyat aralığının orta seviyede seyredildiği ifade edilebilir. Aynı zamanda bu tarz ürünler çoklu veya tekli paketleme olanakları ile kullanıcılara sunulur. Mikroorganizmaları önlemeye yardımcı olan ürün işlevlerine sahiptir olduğundan dolayı bağışıklık sistemi düşük veya hamile olan kullanıcılar bu ürünü ek ürün olarak tercih edebilir. Reflex markası, tüketicilere kedi kumu fiyatını sunmak için kaliteden ödün vermeden piyasa koşullarına göre orta seviyede tutan, böylece farklı kedi kumu türlerini kolayca seçme fırsatı sunan bir markadır. Bu nedenle istenilen ürünü seçilmesi itibariyle tüketicilere tatmin edici bir deneyim sunabilir.

Farklı Seçenekler ile Reflex Kedi Kumu Ürünleri

Sağlıklı yapısı ile kaliteli ve konforlu bir kullanım alanı sağlayan Reflex kedi kumu, çoğu kullanıcının favori ürünlerinden biridir.  Hepsiburada, Reflex markasının çeşitli işlevlere sahip modellerini sizlere sunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilir ve konforlu bir ürün deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca zararlı organizmaların oluşumunu önlemek için yüksek sıvı emme özelliklerine sahiptir. Bu sayede yüksek kaliteli bentonit, hemen topaklanarak hayvanlarınızı rahatsız etmez ve çevre kirliliğini büyük ölçüde önler. Reflex kedi kumu kalın taneli yapısı da ideal agregalar oluşturarak hayvanlarınız ve sizin için sorunsuz bir kullanım alanı sağlar. Bu nedenle yüksek kullanım avantajı sunan Reflex, sağlıklı ve hijyenik içerikli, son derece beğeneceğiniz özelliklere sahip modeller sunar. Reflex kedi kumu ürünleri, ihtiyaçlarınızı tamamen göz önünde bulundurarak sizin için rahatlatıcı ve konforlu bir deneyim yaratır. Markanın ürünleri, insanların dikkatini çeken ve büyük ilgi uyandıran olumlu özelliklere sahiptir. Sevimli dostunuz için çeşitli avantajlar sağlayan Reflex kedi kumu modellerini Hepsiburada'da bulabilir, kısa sürede kapınıza ulaşan ürünlerle evcil hayvanınızın daha mutlu ve rahat hissetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Soru 1- Reflex kedi kumu aktif karbonlu ürünü kediye herhangi bir sağlık sorunu yaratır mı?

Aktif karbon ile aglomere edilmiş kedi kumu, tuhaf kokuların giderilmesinde süper güçlü bir etkiye sahiptir. Bunun yanında tamamen doğal bir üründür ve kedinizi olumsuz etkileyecek herhangi bir zararlı madde içermez.

Soru 2-  Reflex kedi kumu ürünü nasıl kullanılır?

Reflex kedi kumu ürününün kullanım şekli oldukça pratik ve basittir. Reflex kedi kumu ürünü öncelik olarak bir kedi kabına dökülmelidir. Kediniz, kendi ihtiyacını tamamladıktan sonra kedi kumunu bir kürek ile temizleyebilirsiniz. Kediler yapısı ve doğası itibariyle oldukça temiz varlıklar olduğu için kedi kumunu düzenli olarak temizlemeniz önerilir.

Soru 3- Reflex kedi kumu ürünü hangi sıklıkla değiştirilmelidir?

Kedinizin kumunu neredeyse her gün temizlemeniz gerekir. Kedi kabında bulunan tüm kedi kumu ise ayda bir kez değiştirilmesi yeterlidir. Değiştirme işleminde kedi kabını iyice yıkanmalıdır. Daha sonra kedi kabına temiz kum doldurulmalıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reflex Kedi Kumu

224 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Kedi
Kedi
Kedi Kumları
Kedi Kumları
Slika Kristal Kedi Kumu
Slika Kristal Kedi Kumu
Doğal Kedi Kumu
Doğal Kedi Kumu
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 224 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/561355/reflex