Dünyanın önde gelen tasarım markalarından biri olan Tommy Hilfiger 1985 yılında kurulmasının ardından müşterilerine her daim kalite, değer ve stil sunuyor. Tommy Hilfiger, marka bilinirliğini dünya çapında başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye ve her geçen gün daha da artırmaya devam ediyor. Müşterilerine geniş kapsamda ürün sağlayan marka kadın, erkek ve çocuk spor giyim, kot, aksesuar ve ayakkabıdan oluşan bir koleksiyon sunuyor.

Tommy Hilfiger, üretimini sağladıkları her bir koleksiyonunda müşteri sağlığını ön planda tutuyor. Kaliteli ürün üretimi çerçevesinde sunduğu değer ile birlikte en yüksek memnuniyeti hedef olarak benimsiyor. Marka kullanıcısına Tommy tarzını benimsetmeyi başarıyor. Tommy Hilfiger markası aksesuar üretimlerinde de sağlığa verdiği önemden vazgeçmeden ilerliyor.

Tommy Hilfiger Güneş Gözlüğü Modelleri

Tommy Hilfiger güneş gözlüğü modelleri göz sağlığı başta olmak üzere tarz ve kullanım kolaylığı gibi her türlü değere önem verilerek üretiliyor. Güneş gözlükleri günümüzde gerek aksesuar gerekse de güneş ışınlarının zararlı etkisinden korunma amaçlı olarak kullanılıyor. Güneşin yaydığı mor ötesi ışınların zararlarından, göz üzerinde oluşturabileceği hasarlardan ve neden olabileceği ciddi göz hastalıklarından koruma sağlıyor. Tommy Hilfiger güneş gözlüğü modelleri her detaya önem verilerek üretiliyor ve harika tasarımlarda beden buluyor. Tommy Hilfiger güneş gözlüklerinin üretiminde %100 UV korumalı camlar kullanılıyor. Zararlı UV ışınlarının olumsuz etkileri bazen uzun, bazen ise kısa dönemde ortaya çıkıyor. Bu nedenle güneş gözlüğü tercihi yaparken bu önemli noktayı da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Kadın, erkek ve unisex olmak üzere üç ayrı kategorisi bulunan güneş gözlüğü modellerinin her biri farklılık gösteriyor. Gözlük modelleri çerçeve ve cam renkleri açısından oldukça geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Büyük ya da küçük çerçeve boylarında tercih edilebilecek güneş gözlükleri farklı cam ve çerçeve renkleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Kadın güneş gözlüklerinde daha zarif çerçeveler kullanılıyor. Erkek güneş gözlükleri kategorisinde ise yüz oranları göz önünde bulundurularak daha büyük çerçevelere yer veriliyor. Unisex güneş gözlükleri arasında bulabileceğiniz gerek küçük gerekse de büyük çerçeveler farklı cam rengi seçenekleri ile beğeniye sunuluyor. Kendi yüzünüze en uygun çerçeve ve tarzınızı yansıtan cam rengi seçenekleri arasından zevkinize hitap eden bir gözlük modeline kolayca ulaşabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü satın alırken dış görünümünün sahip olduğunuz tarza uyumlu olması gerekiyor. Bununla beraber göz sağlığının hayatımızı etkileyen çok önemli bir nokta olduğunu ve bu konuda özenli davranılması gerektiğini unutmamak gerekiyor. Özelikle güneş gözlüğü camlarının UV ışınlarına karşı blokaj derecesi de gözlük tercihinde büyük önem taşıyor. Göz sağlığı için UVA ve UVB blokaj derecelerinin %100 oranında olması önemli noktalar arasında yer alıyor. Tommy Hilfiger güneş gözlüğü modelleri %100 koruma oranı ile göz sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Çarpıcı tasarımlara sahip modelleri ile şıklığınızdan ve tarzınızdan da ödün vermiyor.

Tommy Hilfiger güneş gözlüğü fiyatları güneş gözlüklerinin modellerine, kullanılan materyallere ve dönemin moda anlayışına göre farklılık gösteriyor. Markanın fiyat politikası orta-üst segmente hitap ediyor. Fiyat ve performans oranı göz önüne alındığında uzun yıllar kullanılabilecek kalitede ve modellerde üretilen Tommy Hilfiger güneş gözlükleri tercih edilebilecek gözlük modelleri arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor. Hem yaz hem de kış aylarında göz sağlığı için büyük önem taşıyan ve kullanılması gereken güneş gözlüklerine size uygun olan kategoriyi belirledikten sonra ulaşabilir, modelleri kendi tarzınıza ve yüz tipinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Tommy Hilfiger 2019 Güneş Gözlüğü Modelleri

328 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Tommy Hilfiger
  2. Angel Eyes
  3. Osse
  4. Rainwalker
  5. Ray-Ban
  6. Max Polo
  7. Daniel Klein
  8. Aqua Di Polo 1987
  9. Hawk
  10. Eagle Eyes
  11. Mustang
  12. Swing
  13. By Harmony
  14. Polaroid
  15. Xloop
  16. Belletti
  17. Laviva
  18. Carrera
  19. Silvio Monetti
  20. Della Pianto
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Cinsiyet
 6. Filtre Tipi
 7. Cam Rengi A-Z
 8. Çerçeve Tipi
 9. Çerçeve Rengi A-Z
 10. Ekartman (Cam Ölçüsü) A-Z
 11. Köprü Ölçüsü A-Z
 12. Sap Ölçüsü
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Tommy Hilfiger
DSACategoryId/2147483632/1120745/tommyhilfiger
BAŞA DÖN