Son yılların vazgeçilmez aksesuarlarından olan güneş gözlükleri, estetik işlevlerinin yanı sıra bir sağlık önlemi olarak da yoğun rağbet görüyor. Güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kullanılabilecek en temel ürün olmalarıyla ön plana çıkıyor. Şık bir aksesuar olma özelliğine de sahip olan gözlükler, onlarca farklı seçenek ile moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Top Ten Güneş Gözlüğü

Günümüzde profesyoneller kadar günlük kullanım için gözlük arayışında olanlar da güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde hassasiyetle duruyor. Sağlıklı malzeme seçiminden ergonomiye kadar pek çok başlık, gözlük seçiminde önemli rol oynarken, en önem verilen nokta, her zaman tasarım oluyor. Top Ten, modern çizgileriyle şık kullanıcıların zevkli seçimlerinde ilk tercihler arasında oluyor.

Top Ten, farklı beğenilere hitap eden klasik tasarımlarının yanı sıra modern ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor. Zevkli seçimler yapmak isteyen kullanıcılar için şık öneriler sunulurken, seçkin ürün yelpazesi ile hiçbir tarz ihmal edilmiyor.

Çok çeşitli alternatifler arasından seçim yaparken güneş gözlükleri ile ilgili olarak en çok dikkat edilmesi gereken noktanın, uzun süreli kullanıma uygun ve muhakkak ki kişisel zevklere hitap eden bir tercih yapmak olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

Top Ten Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kullanıcıların, moda dünyasının yıldızı olan gözde aksesuara ulaşmasını kolaylaştıran Top Ten, sunduğu farklı renk seçenekleri ile de göz dolduruyor. Güneş gözlükleri, günlük kullanıma uygun aksesuar olmalarının yanı sıra şık kombinlerin de tamamlayıcısı olabiliyor. Gözlük seçiminde önemli rol oynayan renk seçimi, genellikle ten ve saç rengine göre yapılıyorsa da, kullanıcıların sık kullandıkları giyim ürünlerinin renkleriyle uyumu da dikkate almaları gerekiyor.

Top Ten, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğu geniş ürün yelpazesi ile de adından söz ettiriyor. Sunduğu farklı model ve renk seçeneklerinin yanı sıra fiyat alternatifleriyle de kullanıcılara ulaşan marka, günümüzün gözde aksesuarı güneş gözlüklerini her zevke hitap eden seçeneklerle kullanıma sunuyor.

Her zevke ve ihtiyaca hitap edebilecek çok sayıda güneş gözlüğü, alıcıların kullanımına sunulmaktaysa da kullanıcıların seçim aşamasında zorlandıkları göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Güneş gözlüğü seçiminde ihtiyaçları belirleyen çok sayıda madde sayılabilse de bütçenin bu maddeler arasında önemli bir yer tuttuğu, oldukça net.

Topten güneş gözlüğü, kullanıcılar için sadece çok çeşitli model alternatifiyle değil; sunduğu fiyat skalasının genişliği ile de önemli bir seçenek oluşturuyor. Her bütçeye uygun çok sayıda ürün, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Top Ten, seçeneklerin çokluğuna paralel olarak alıcıların ihtiyaç-bütçe değerlendirmelerinde de maksimum fayda sağlamalarına yardımcı oluyor.

Top Ten Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü seçiminde birçok kriter önem arz etse de temel noktalar hiç değişmiyor. Özellikle modadan ziyade yüz tipine göre seçim yapılması, moda profesyonellerinin en önemli önerileri arasında yer alıyor.

Yüz boyutları ile çerçevenin büyüklüğünün orantılı olması ve çerçeve modelinin yüz şekliyle kontrast oluşturması şık bir görünüm için en ideal iki kuralı oluşturuyor. Eğer yuvarlak bir yüze sahipseniz kontrastını, yani köşeli bir gözlüğü seçmeniz gerekirken; köşeli bir yüze sahipseniz yuvarlak hatlı modellere yönelmeniz gerekiyor.

Eğer oval bir yüzünüz varsa yüzünüzün orantısını bozmayacak, çok büyük ya da küçük olmayan modelleri seçmeniz önerilirken, yüz yapınız üçgense oval çerçeveleri tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Yüzünüz kalp şeklindeyse eğer, yuvarlak, küçük modellerle birlikte alt kısmı yuvarlatılmış gözlükleri de kullanabilirsiniz. Büyük çerçeveli gözlükler, genellikle geniş alınlı kullanıcılara hitap ederken, dar alınlı kullanıcılar, küçük çerçeveli gözlüklerin yüzlerinde daha iyi durduğunu söylüyor.

Gözlük seçiminin bu en temel kurallarına uyduğunuz takdirde yüzünüzdeki orantıyı koruduğunuz gibi şık ve doğru aksesuar seçiminizle daha çekici bir görünüme sahip olduğunuzu da göreceksiniz.

Top Ten 2018 Güneş Gözlüğü Modelleri

156 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Top Ten
  2. Osse
  3. Angel Eyes
  4. Ray-Ban
  5. Silvio Monetti
  6. POLO55
  7. Mustang
  8. Dicaprio
  9. Hawk
  10. Daniel Klein
  11. Eagle Eyes
  12. Juliano
  13. Blueberry
  14. Emilio Pucci
  15. De Valentini
  16. Max Polo
  17. Swing
  18. Retro
  19. Guess
  20. Xloop
  21. Infiniti Design
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Cam Rengi A-Z
 6. Çerçeve Tipi
 7. Çerçeve Rengi A-Z
 8. Ekartman A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Top Ten
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN