Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bilezikhane Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın

Bilezikhane
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032936
Bilezikhane Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın

ALTIN KEMER 220,00 GRAM 22 AYAR ALTIN

Maden : Altın
Ayar : 22 Ayar 916 Milyem
Renk : Sarı
Ağırlık          : 220,00 Gram
Taş : Taşsız
Kargo : Ücretsiz ve Sigortalıdır
NOT : (Ürünler standart uzunluklardadır. En - Boy ölçüleri ile ilgili bilgi almak için dilerseniz mesaj yazabilirsiniz.)

Altın günümüzde değerini kaybetmeyen madenler arasında bulunur. Gün geçtikçe değeri artar. Özellikle düğün gibi organizasyonlarda altından yapılma takılar çok sık tercih edilir. Günümüzde düğünlerinin vazgeçilmez takısı olan altın kemerler çok fazla ilgi görmektedir. Bilezikhane Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın da modern tasarımı ile herkesin beğenini toplamaktadır. Taşsız modeli ise sade ama şık bir görünüme sahiptir. Standart uzunluğa sahip olduğu için rahatlıkla takıp çıkartılabilir.

Altın sadece düğünlerde takılan bir şey değildir. Yatırım yapmak için ya da birine değerli bir hediye vermek için de satın alınabilir.

Önemli Not: Bilezikhane Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın standart uzunluğa sahiptir. En ve boy ölçüleri ile ilgili bilgi almak için mesaj atmak gerekmektedir.

Bilezikhane Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın

  • İyi bir yatırım aracıdır. Değerini kaybetmez.
  • Paslanmaz, çürümez ve bozulmaz. Uzun yıllar saklanabilir.
  • Altının sağlığa yararı bulunmaktadır. Altın ile dağlanan yaralar çabucak iyileşir.
  • Altının insan psikolojisine de yararı vardır. Tedirginlik ve korkuları savmak amacı ile takılabilir.

Bilezikhane Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın’ın Özellikleri

  • Kemerin Yapımında Kullanlan Maden: Altın
  • Altının Ayarı: 22 Ayar 916 Milyem
  • Altın Kemerin Ağırlığı: 220,00 Gram
  • Ürün Rengi: Sarı

Ürün İçeriği

Ürün paketi içerisinden 220,00 gram 22 ayar altın kemer çıkmaktadır.

Bilezikhane Hakkında

Sektörde 2001 yılından beri hizmet veren Bilezikhane, kuyumculuk dünyasındaki takı trendlerini ve modayı takip eden bir markadır. Firma, yenilikçi anlayışı ile her geçen yıl daha modern ürünler üretmeye çalışmaktadır. Bilezikhane, kuyumculuk sektöründe bulunan güvenilir bir markadır. Firma müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu esas alır.

Altın Değerini Asla Kaybetmez!

Altın eski zamanlardan beri çok değerli bir madendir. Tüm dünyada yaşayan medeniyetler altını sevmiş ve günlük hayatlarının her bölümünde kullanmıştır. Altın değerini hiç kaybetmez. O nedenle altına yatırım her zaman yapılabilir.

Altının değerli olmasının altında birkaç neden yatar. Dünyada altın rezervleri son derece sınırlı düzeyde yer almaktadır. Aynı zamanda altının yer altından çıkarılması da çok zor ve uğraş vericidir. Kısacası hem doğadaki altın stoklarının tükenmeye başlaması, hem altının yeryüzüne çıkarılmasının çok zor olması ve altının arzındaki düşüklük bu madenin fiyatının yüksek olmasındaki asıl etkenler arasındadır. Altına olan talep karşısında da fiyatlar hep yüksek seyretmektedir. Böylece altın, yatırım için değerli bir maden olma özelliği taşımaktadır.

Altın madeninin doğada oluşumu uzun yıllar sonucunda gerçekleşir. Bu nedenle de doğadaki altın rezervleri sınırlı sayıdadır. Çok değerli bir maden olan altın, erimiş kaya olan magmanın kayaların içerisinde soğuyarak katmanlaşması ile oluşur. Magmanın içerisindeki su ve diğer maddeler yüksek basınç sayesinde magmadan ayrılmaya başlar. Basıncın etkisi ile kayalarda çatlamalar meydana gelir. Bu çatlaklar içerisinde hidrotermal eriyikler yer alır. Eriyikler soğuyarak tortulaşır ve altın oluşur.

Altın Kullanımı

Altın pek çok alanda kullanılabilir. Düğün gibi organizasyonlarda takmak için veya yatırım yapmak için altın satın almayı tercih edebilirsiniz. Özellikle altın ile yatırım yapmak çok popülerdir. Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar takip edilerek birikim yapılabilir. Altın ile yatırım yapmak için sadece külçe, cumhuriyet, tam, yarım, çeyrek ve gram altın almaya gerek yoktur. Altından yapılma takılar ile de yatırım yapılabilir. Uzun vadeli yatırımlar için de altın satın almak ideal bir yöntemdir. Altın fiyatlarındaki düşüş takip edilerek daha kazançlı bir yatırım gerçekleştirilebilir. Fiyatlar yükseldiği zaman ise bu alınan altınlar satılır ve alım satım arasında kar elde edilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön