Güneş gözlükleri, yaz ve kış aylarında kullanıcılarına rahat görüş olanağı sunan, estetik ve dikkat çekici aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Infiniti Design 2017 güneş gözlüğü seçenekleri erkek, kadın, unisex ve çocuk ürün modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Tüm dünyada tercih gören Infiniti Design güneş gözlükleri farklı çizgileri, teknik özellikleri ve işlevsel olma nitelikleriyle kullanıcılarına özel bir hava katıyor. Tanınan bir marka olmasının yanı sıra yenilikçi çizgileri, kaliteli materyalle üretilmiş olması, sportif ve zarif özellikler taşıması gibi nedenlerle tercih edilen markalar arasında yer alıyor. %100 UV korumalı camlar, farklı renk seçenekleri ve polarize gözlük camı özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Infiniti Design 2017 Güneş Gözlüğü modelleri spor ruhu vurgulayan tarzlarıyla da ilgi odağı oluyor. Olumsuz ışınlara karşı tam koruma sağlayan gözlük camları, kemik ve metal çerçeve özellikleriyle sunuluyor. Yuvarlak, kare, oval ve köşeli çerçeve seçenekleriyle, tarz sahibi olmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Marka tüm gözlük modellerinde kullandığı yüksek teknoloji, kaliteli malzeme ve işçilik özellikleriyle biliniyor. Ürünlerini cazip fiyat seçenekleri ile birleştirmeyi başaran bir marka olarak takipçileri tarafından tercih ediliyor.

Tüm ürünleri 2017 güneş gözlüğü trendlerine uyumlu modeller içeriyor. Erkek ve kadın kullanıcılarına faklı tasarımlar sunan markanın bütün modelleri, estetik ve işlevsel olmanın yanı sıra ince metal çerçevelerinin tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Infiniti Design 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

Yüzde ağırlık hissi yaratmayan ince metal ve zarif kemik çerçeveler, Infiniti Design 2017 güneş gözlüğü modelleri için özenle tasarlanıyor. Markanın rahat kullanımlı güneş gözlüğü modelleri hafif malzemeleri ile özgür ruhlu sportif kullanıcılara hitap ediyor.

Infiniti Design tarafından üretilen güneş gözlüğü modelleri her yüz tipine uygun olacak tasarımlar içeriyor. Yuvarlak, köşeli, uzun, oval, kare gibi farklı yüzler için uygun güneş gözlüğü modelleri bulmayı kolaylaştırıyor. Tek renk cam seçeneğinin yanında degrade cam özellikli gözlük modelleri de bulunuyor. Gözleri zararlı ışınlara karşı %100 koruyan kaliteli gözlük camları kullanan marka mavi, turuncu, kırmızı, siyah, kahverengi, lacivert ve sarı gibi birçok renk alternatifi de sunuyor.

Infiniti Design 2017 güneş gözlüğü modelleri içinde polarize gözlük camları da yer alıyor. Bu tarz özellikteki camlar, gözü kamaştıran ışınları engelleme özelliğine sahip camlar olarak biliniyor. Polarize camlar kötü ışınları engellerken gözün ihtiyacı olan iyi ışınlara da izin veriyor. Yani çok iyi bir filtreleme görevi üstleniyor. Bu camların en önemli özelliği, kullanıcıların yoğun ve parlak güneş ışınlara maruz kaldıklarında şekil ve renkleri en iyi biçimde algılamalarını sağlamak oluyor.

Polarize güneş gözlükleri özellikle araç kullanan kişiler için büyük önem taşıyor. Güneşe karşı araç kullanırken gözde oluşacak parlamalar, güvenlik açısından zor anlar yaşatarak sorun oluşturabiliyor. Araç sürücüsünde görme algısını bozan ışıklar, kısa bir süre için de olsa çevreyi kontrol etmekte risk doğurabiliyor. İşte bu anlar için seçilecek en doğru gözlük modeli, polarize lensli güneş gözlükleri olarak öncelik kazanıyor. Parlama riskini en az düzeye indiren bu camlar en iyi görsel algıya kavuşmayı sağlıyor.

Polarize cam özellikli Infiniti Design 2017 güneş gözlüğü modelleri tekne kullanıcılarının ve balıkçıların da tercihi oluyor. Deniz üzerinde olan kullanıcıların çevresini saran geniş su yüzeyinde, ışınlarının yansıma yoluyla yaptıkları parlamayı azaltarak, onlara rahat görüş imkânı tanıyor.

Detaylı bilgi sahibi olmak için kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanmış Infiniti Design 2017 güneş gözlüğü modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Infiniti Design 2018 Güneş Gözlüğü Modelleri

323 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Infiniti Design
  2. Osse
  3. Angel Eyes
  4. Ray-Ban
  5. Silvio Monetti
  6. POLO55
  7. Mustang
  8. Dicaprio
  9. Hawk
  10. Daniel Klein
  11. Exess
  12. Blueberry
  13. De Valentini
  14. Eagle Eyes
  15. Juliano
  16. Emilio Pucci
  17. Max Polo
  18. Swing
  19. Guess
  20. Xloop
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Çerçeve Tipi
 7. Ekartman A-Z
 8. Satıcı
 • Marka Infiniti Design
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN