Dayton, oto lastik endüstrisinin öncü firmaları arasında yer alan ve pek çok  araç türüne uygun lastikler üreten firmalar arasında yer alır. Uzun yıllara dayanan tecrübesini ürünlerine yansıtmayı başaran firma hem yazlık oto lastiği çeşitleri hem de kışlık oto lastiği çeşitleri üretiminde önemli bir konuma sahiptir. Dayanıklı malzemeler kullanılarak ve ileri teknolojik yöntemler ile üretilen Dayton oto lastikler güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Siz de lastiklerinizi, zorlu yük ve yol şartlarında uzun süreler dayanabilen Dayton lastikler ile değiştirebilir, keyifli ve konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.         

Dayton Lastik Çeşitleri

Dayton, sadece otomobillerde kullanılan lastikler değil hafif ticari araç lastikleri ve ağır vasıta lastikleri üretiminde de önde gelen firmalardan biridir. Lastikler mevsim koşullarına uyumlu kullanım sağlamak için yazlık ve kışlık modeller halinde üretilir. Markanın yaz lastikleri Van serisi olarak kış lastikleri ise Van Winter serisi olarak adlandırılır. Dayton Touring modeli ise ıslak zeminde kısa mesafede durabilme ve mükemmel yol tutuş özellikleri ile dikkat çeker. Dayton markası lastiklerini mevsim koşullarını karşılayacak, hem yaz hem de kış şartlarında üstün yol tutuşu ve güvenli bir kullanım sağlayacak şekilde üretir. Dayton kış lastikleri oluklu yapıları sayesinde ıslak ve karlı zeminlerde güvenli yol tutabilme özelliğine sahiptir ve kaymanın azaltılmasını sağlamak için merkezi blok yapısı ile tasarlanmıştır. Dayton yaz lastikleri taban yapıları ile sürüş esnasında hissedilen titreşimin minimum seviyede olmasını sağlar ve C sınıfı yuvarlanma direncine sahiptir. Düşük titreşim seviyesi daha konforlu bir sürüş elde edilmesini sağlarken aynı zamanda ses seviyesinin de düşük olmasında etkilidir. Oto lastiklerde düşük ses seviyesi özellikle şehirler arası yolculuklarda uzun süre yüksek ses düzeyine maruz kalınmasını önler.       

Uygun Dayton Lastik Fiyatları İle Konforu Yakalayın

Oto lastikleri, araçların her türden zorlu yol ve yük şartlarında güvenli ve konforlu olarak kullanılabilmeleri için önemlidir. Yoldan gelen darbeleri yeterince karşılayamayan, çekiş üzerinde etkisi az olan veya frenleme gücü düşük olan lastikler sürüş konforunu azaltır. Benzer şekilde yüksek hızlarda zayıf yol tutuş veya virajlarda savrulma gibi etkiler de sürüşün güvenliği bakımından önemlidir. Oto lastik seçiminin doğru olarak yapılması ve mevsime uygun lastik kullanılması sürüşün güvenle sürdürülebilmesi bakımından önem arz eder. Özellikle sürüş şartlarının daha ağır olduğu sonbahar ve kış dönemlerinde, mevsim şartlarına daha uygun, kar ve yağmurlu havalarda yol tutma kabiliyeti daha yüksek olan kış lastikleri kullanmak gerekir. Siz de hem can güvenliğinin sağlanması hem de araçların kaza riskinin azaltılması için Dayton lastik modellerini tercih edebilirsiniz.

Dayton Lastik Özellikleri

Dayton, hem yazlık lastik çeşitlerinde hem de kışlık lastik çeşitlerinde gelişmiş tasarım özellikleri ve ileri teknoloji kullanır. Dayton lastiklerini güvenilir ve kullanışlı bir hâle getiren önemli bazı özellikler şöyle sıralanabilir: 

 • Dayton oto kış lastiği çeşitleri, gelişmiş teknolojik tasarımları sayesinde yağmur ve erimiş kar sularını lastik yüzeyinden hızlı bir şekilde tahliye eder.
 • Dayton oto lastikler, düşük yakıt tüketimine katkı sağlayarak kullanıcılarının yakıt tasarrufu elde etmelerine yardımcı olur.
 • Kışlık Dayton lastikler, güçlü frenleme sistemi özelliği ile ıslak zeminler üzerinde kısa mesafede durabilme imkânı sunar.
 • Dayton kış lastiklerinin gelişmiş blok tasarımları, karlı yollarda çok etkili bir zemin tutuşu elde edilmesini sağlar.
 • Yazlık lastik çeşitleri düşük ses seviyesi ile sessiz ve özel sırt tasarımı ile tasarruflu bir sürüş elde edilmesine yardımcı olur.

Siz de lastiklerinizi uygun Dayton lastik fiyatları sayesinde değiştirebilir, Dayton lastiklerin sunduğu güven ve konfora kolayca ulaşabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dayton Lastik Fiyatları

72 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dayton Oto Lastikler
  2. Michelin Oto Lastikler
  3. Pirelli Oto Lastikler
  4. Goodyear Oto Lastikler
  5. Continental Oto Lastikler
  6. Hankook Oto Lastikler
  7. Bridgestone Oto Lastikler
  8. Lassa Oto Lastikler
  9. Kormoran Oto Lastikler
  10. Nokian Oto Lastikler
  11. Petlas Oto Lastikler
  12. Kumho Oto Lastikler
  13. Yokohama Oto Lastikler
  14. Laufenn Oto Lastikler
  15. Nexen Oto Lastikler
  16. Falken Oto Lastikler
  17. Marshal Oto Lastikler
  18. Riken Oto Lastikler
  19. Starmaxx Oto Lastikler
  20. Windforce Oto Lastikler
  21. Taurus Oto Lastikler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Jant Çapı
  1. 13
  2. 14
  3. 15
  4. 16
  5. 17
  6. 18
 5. Kesit Oranı A-Z
 6. Mevsim
 7. Taban Genişliği
 8. Araç Türü
 9. Hız Kodu
 10. Satıcı A-Z
 11. Yük Endeksi A-Z
 • Marka Dayton
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/dayton
Başa dön