Bir İtalyan markası olan Emporio Armani, dünyanın en büyük moda markaları arasında yer alıyor. Kurucusunun adını taşıyan marka 1974 yılında Milano’da kuruluyor. 1934 yılında, İtalya'nın Piacenza şehrinde doğan Giorgio Armani, markasını bir moda devi haline getirmeyi başarıyor. Kendisi de dünyanın saygın moda tasarımcıları içinde gösteriliyor. Markanın moda dünyasına ilk girişi erkek kıyafet koleksiyonu ile oluyor. Bundan sonra ise kadın kıyafetleri ve saatten gözlüğe kadar birçok aksesuar tasarlayıp üreterek yoluna devam ediyor. Başladığı günden bugüne değin kendi köklerine bağlı kalan, klasik çizgilerinden ödün vermeyen bir marka olan Emporio Armani, klasik çizgileri günümüze uyarlayıp farklı bir tarza dönüştürme özelliği ile tanınıyor.

Emporio Armani Güneş Gözlüğü Modelleri

Emporio Armani markası giyim ve tüm aksesuar ürünlerinin yanında özel tasarımlara sahip güneş gözlüğü modelleri ile de adından söz ettiriyor. Emporio Armani güneş gözlüğü modelleri sade ve göz alıcı tasarımlarla üretiliyor. Tarzlarıyla hem şık hem de spor giyim şekline uyum sağlıyor. Markanın tutkunları kendi tarzlarını Armani gözlükleriyle tamamlamayı seviyorlar.

Markanın güneş gözlükleri yuvarlak, çekik, köşeli, oval ve kare şekilleriyle üretiliyor. Gözlük modelleri kişilerin yüz tiplerine uyan en ideal modeli bulabilmelerine olanak tanıyor. Değişken kıyafet biçimlerine rahatlıkla uyum sağlayan kahverengi ve siyah renk çerçeveli modeller, ince ve kalın çerçeve seçenekleriyle kullanıcılarına alternatifler sunabiliyor. UV ışınlarına (mor ötesi ışınlar) karşı %100 koruma sağlayan güneş camları marka için özel olarak üretiliyor. Tek renk sabit camların yanı sıra düz renkten şeffaf tonuna geçiş yapan degrade camlar, güçlü güneş ışınlarının göze vereceği zararlara karşı koruma sağlıyor.

Emporio Armani güneş gözlüğü modelleri her yıl farklı koleksiyonlarla görücüye çıkıyor. Kadın modellerinde buzlu ve parlak tonlar, yeşil, mavi, açık mavi, gri ve gümüş rengi gibi dikkat çekici canlı renkler yer alıyor. Erkek güneş gözlüğü modellerinde ise, Giorgio Armani tasarımlarının bir vazgeçilmezi olan Chevron dokusu, çerçeve ve sap kısımlarına uygulanıyor. Armani güneş gözlüklerinde, ikonik tasarımlı gözlükler de her zaman kendine bir yer buluyor.

Emporio Armani Güneş Gözlüğü Fiyatları

Tüm dünyada kabul gören Emporio Armani, modanın başkentinden dünyaya yayılmış saygın bir marka olarak tanınıyor. Erkek ve kadın kıyafetleri koleksiyonları ile işe başlayan Emporio Armani markası daha sonra parfüm, kozmetik, gözlük, ayakkabı, çanta, takı, saat, dekorasyon ürünleri ve mobilyalar tasarlayıp üretmeye başlıyor. Böylece hayatın tamamına yayılan bir marka haline geliyor. Klasik tarzları modernize edip, zarif dokunuşlar yardımıyla şimdiki zamana uyarlayabilen bir yaşam markası olmayı başarıyor.

Emporio Armani güneş gözlükleri, kaliteli ve özel tasarım ürünler olarak büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Markanın yakın takipçileri, onun kendine özgü tasarımlarını benimsemiş sıra dışı kişilerden oluşuyor. Cam kalitesi, renkleri, gözlük saplarının zarafeti, çerçevelerinin albenisi ve ergonomik yapısı Emporio Armani güneş gözlüğü fiyatları açısından belirleyici oluyor. Markanın özü olan klasik çizgilerin rahat, hafif, yenilikçi ama asil bir tarzla bütünleşmesi ona farklı bir değer katıyor.

Ünlü moda tasarımcısı Giorgio Armani’nin 1974 yılında hayata geçirdiği marka, günümüze kadar tarzından ve kalitesinden hiç uzaklaşmadan gelmeyi başarıyor. Özel tasarımlarla kaliteli materyallerin bir araya gelmesi ile üretilen Emporio Armani güneş gözlüğü fiyatları farklı kitlelere hitap edebilecek nitelikler taşıyor. Markanın güneş gözlükleri ileri teknoloji ile üretiliyor, zarif ve güçlü çizgilerle dizayn ediliyor. Emporio Armani markalı güneş gözlüğü modelleri zarif çizgilerden hoşlanan, tarzına her zaman özen gösteren kişilerin ilk tercihlerinden birisi oluyor.

Emporio Armani 2018 Güneş Gözlüğü Modelleri

107 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Emporio Armani
  2. Osse
  3. Angel Eyes
  4. Ray-Ban
  5. Silvio Monetti
  6. POLO55
  7. Mustang
  8. Dicaprio
  9. Hawk
  10. Daniel Klein
  11. Eagle Eyes
  12. Juliano
  13. Blueberry
  14. Emilio Pucci
  15. De Valentini
  16. Max Polo
  17. Swing
  18. Retro
  19. Guess
  20. Xloop
  21. Infiniti Design
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cam Rengi A-Z
 7. Çerçeve Tipi
 8. Çerçeve Rengi
 9. Ekartman A-Z
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Emporio Armani
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN