Otomobiliniz için yaz ve kış mevsimlerine özel olarak modern lastikler üreten Marshal ile güvenli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Emniyeti ön planda tutan tasarımlarıyla dikkat çeken marka aracılığıyla ıslak ve kuru yollarda tutuşu üst düzeye çıkan tasarım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kış lastiklerinde yer alan derin su kanalları ve oluklar yardımıyla kızaklama problemi engellenir. Daha emniyetli bir yolculuk için suda kızaklamaya dayanıklı kış lastikleri yağmurlu ve karlı havalarda rahatça yol alabilirsiniz. Direksiyon hakimiyetini de kolaylaştıran lastikler dayanıklı hamurları sayesinde darbelere de direnç gösterir. Korunaklı tasarımla beraber lastikleri formlarını korur ve kullanım ömründe artış yaşanır. Aracınızın lastiklerinin daha az yıpranmasını sağlamak için hız limitlerine uygun şekilde ve sert frenlerden kaçınarak sürüş yapabilirsiniz. Emniyetli bir yolculuk için lastiklerinizin hava basıncını yolculuk öncesinde kontrol edebilirsiniz.

Mevsim Lastikleriyle Yol Şartlarına Uyum Gösterin

Tırtıklı yapılarıyla yol tutuşunu artırarak frenleme mesafesini kısaltan ürünler Marshal lastik fiyatları açısından ekonomik bir sipariş verebilmenizi kolaylaştırır. Soğuk havaya karşı dayanıklı kış lastikleri düşük sıcaklıklarda dahi yumuşak hamurlarını koruyarak tam randımanla işlevlerini yerine getirmeye devam eder. Dayanıklı sırt tasarım ve esnek bloklar aracılılığıyla virajlarda aracınızı kontrol etmeniz kolaylaşır. Kontrolün sürücülerde kalmasını sağlayan yaz lastikleri aynı zamanda yakıt verimliliği elde etmenize de yardımcı olur. Mevsime uygun lastikleri tercih etmeniz sayesinde aracınızı yol şartlarına uygun şekilde sürebilirsiniz. Kış lastiklerine oranla daha az ısınan yaz lastikler sıcak asfalta dirençli yapılarıyla fonksiyonlarını daha rahat yerine getirir. Düşük yuvarlanma direnci teknolojisine sahip olan kış ve yaz lastikleri üreten Marshal ile yakıttan tasarruf edebilirsiniz.

Yollarda Konfor ve Sürüş Güvenliği Elde Edin

Geniş tabanlı Marshal lastik çeşitleri yol yüzeyini daha iyi saran ürünlere sahip olmanızı sağlar. Yola daha sıkı bir şekilde tutunan lastiklerle manevralarınızı daha rahat gerçekleştirmeniz de mümkün hale gelir. Patinaj sorununu aşmanızı ve üstün yol tutuşu sayesinde daha yüksek bir çekiş gücü elde etmenizi sağlayan lastiklerden yardım alarak sürüş konforunuzu artırabilirsiniz. Jant koruması sağlayan tasarımlarıyla da dikkat çeken lastikler şehir içerisinde kaldırım kenarlarında aracınızın jantlarını çizilmelere karşı muhafaza etmenize yardımcı olur. Şehirler arası seyahatlerde değişiklik gösterebilen hava ve sıcaklık şartlarına daha kolayca uyum gösterebilen Marshal lastik çeşitleri gürültü oranını azaltarak yol boyunca daha az ses duymanıza yardım eder. Deformasyona karşı dirençli lastik hamurları esneklikleriyle hem frenleme yaparken hem de viraj alırken sürücülere avantaj sağlar.

Hassas ve Keyifli Bir Sürüş Deneyimi İçin

Direksiyon hassasiyetini artırarak manevralarınızı daha rahat bir şekilde yapabilmenizi sağlayan yaz ve kış lastikleri sürüş keyfini üst düzeye çıkarır. Islak zeminlerde ve yağışlı havalarda su tahliyesini hızlandıran tasarımları sayesinde Marshal lastiklerle emniyetinizi koruyabilirsiniz. Lastiklerdeki hava basıncının dengeli bir biçimde tüm yüzeye dağılmasıyla beraber sürüşlerde kontrolü sağlamak çok daha kolaylaşır. Aşınma payını azaltmak ve daha dengeli bir aşınmanın oluşmasını sağlamak için lastikleri çaprazlarında yer alan lastiklerle düzenli şekilde değiştirebilirsiniz. Sürüş kararlılığı yaratan modern teknolojileriyle beğeni toplayan lastikler hızlanma ve yavaşlama konusunda sürücülere kolaylık yaşatır.

Soru 1: Doğru Lastik Seçimi Nasıl Yapılır?

Cevap 1: Aracınıza uygun ebatlardaki lastikleri mevcut lastiklerinizin yanaklarında yer alan ölçü bilgisini göz önünde bulundurarak sipariş edebilirsiniz.

Soru 2: Mevsim Lastikleri Kullanmak Neden Gereklidir?

Cevap 2: Yaz aylarındaki sıcaklara ve kış aylarındaki soğuk ve kaygan zeminlere uygun şekilde tasarlandıkları için mevsimlere uygun lastikleri kullanmanız size avantaj sağlar.

Soru 3: Lastik Ömrü Nasıl Uzatılır?

Cevap 3: Lastiklerinizi doğru basınçlarla ve hız limitlerine uygun şekilde kullanarak daha uzun ömürlü ürünlere sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Marshal Lastik Fiyatları

Marka
16
17
15
14
18
13
19
12
17.5
19,5
20
21
22
22.5
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 341 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/marshal