17 İnç Lastikler

Yol şartlarını düşünerek araçlarınız için farklı jant büyüklükleri tercih edebilirsiniz. Özellikle Türkiye’nin yol şartlarını düşündüğünüzde yüksek yanaklı jant ölçülerinde bir lastik kullanmak isteyebilirsiniz. 17 inç jant lastik uygunluğunu bazı detayları göz önünde bulundurarak kontrol edebilirsiniz. Burada önemli olan detay jant çapının lastiğinizin inç ölçüsüyle aynı olmasıdır. Kaliteli, güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için bunu dikkate almanız önemlidir. Almak istediğiniz 17 inç lastik ürünleri de kendi aralarında farklı çeşitlere ayrılır. Kış dışında tüm mevsimler için kullanabileceğiniz yaz lastikleri mevcuttur. Bununla birlikte kış mevsiminin zorlu hava koşullarına karşı tercih edebileceğiniz kışlık lastikler de vardır. Dört mevsim lastikler ise tek bir lastik değiştirmekle tüm mevsimleri geçirebilmeniz açısından oldukça pratik bir kullanım sunarlar. 

17 İnç Kışlık Lastik

Kışlık lastikler özel olarak kış mevsiminde kullanmanız için tasarlanmış olan lastiklerdir. Kış lastikleri sizin mevsimin kar ve buzlu yollarına karşı güven içerisinde bir yolculuk yapmanızı sağlar. Özellikle virajlarda, keskin yollarda sizin için idealdir. Sağladığı yol tutuşu sayesinde sürüşünüzü güvenle devam ettirebilirsiniz. Güçlü çekiş gücüne sahip bu 17 inç kışlık lastik çeşitleri ile hiç düşünmeden karlı havalarda bile yola çıkabilirsiniz. Aynı zamanda kış lastikleri mevsim geçişlerinde kullanılması açısından da büyük bir öneme sahiptir. Mevsim geçişlerinde sık sık maruz kaldığınız kaygan zemin tehlikesine karşı da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

17 İnç 4 Mevsim Lastik

Bazı lastikler yaz mevsimi için uygunken bazı lastikler kış mevsimi için uygundur. Hava koşullarına bağlı olarak güvenli bir yol deneyimi için bu seçeneklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dört mevsim kullanım şansı sunan lastikler de bulunmaktadır. Bu tarz lastikler her mevsim koşulunda sizi mevsim tehlikelerine karşı koruyabilecek güçte ve şekilde tasarlanmıştır. Lastik değişimi yapmak istemeyen araç kullanıcıları için oldukça ideal bir seçenektir. Bu doğrultuda 17 inç 4 mevsim lastik fiyatları da yaz lastikleri ve kış lastikleri fiyatlarıyla karşılaştırıldığında farklılık gösterir. Alacağınız 4 mevsim lastik ürünüyle uygun fiyatlar üzerinden pratik bir kullanım fırsatı da elde etmiş olursunuz.

17 İnç Lastik Fiyatları

Araç lastikleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Aracınız için uygun olan şartları belirlediğinizde karşınıza farklı seçenekler de çıkar. Almak istediğiniz 17 inç boyutunda bulunan lastikler için de birçok çeşitlilik söz konusudur. Dilediğiniz mevsime uygun olarak bu çeşitlilik arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 17 inç lastik fiyatları da bu farklılık doğrultusunda değişiklik gösterir. Yalnızca yaz mevsiminde kullanacağınız bir lastik için yaz lastiği alabilirsiniz. Bu lastikler aynı zamanda kış mevsimi hariç diğer mevsimlerde de kullanmaya devam edebileceğiniz lastiklerdir. Kış mevsiminde ise mevsime uygun olarak 17 inç kış lastik fiyatları doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Görsel açıdan da birçok ürüne ulaşabileceğiniz bu yelpaze arasından seçiminizi yapmanız oldukça kolay bir hale gelir.

17 İnç Janta Hangi Lastik Uygundur?

17 inç jant için uygun olan ölçü 235/45/17’dir. Bu ölçülere dikkat ederek lastik seçerseniz herhangi bir sürtme durumu yaşamazsınız.

17 İnç Lastik Nedir?

İnç, lastiğin jant çapının bilgisini veren detaydır. Bu durumda 17 inç lastik ise 17 inç jant çapına sahip olan lastik türüdür. 

Lastik Yanak Genişliği Artarsa Ne Olur?

Yanak genişliği arttıkça dönüşler için daha kaliteli bir yol tutuşu elde ediyorsunuz demektir. Yol üzerinde daha az basınca sebep olduklarından dolayı daha az aşınmaya maruz kalırlar. Bu şekilde daha uzun süreli bir kullanım fırsatı elde etmiş olursunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

17 inç Lastikler

2607 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 24 / 2607 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/259720