Çizimle uğraşan kişilerin kolaylıkla tercih edebileceği Sharpie kalem modelleri, günümüzde sıklıkla kullanılır. Tekli veya setler halinde satılan bu çizim kalemleri, hem çizim teknikleri adına hem de kolay kullanılabilir olması açısından oldukça uygun olur. Sharpie markası, çizim yapanlara sunduğu konorlu kalemler ve setler ile tanınır. Profesyonel olarak çizim yapanların tercih noktası olurken, aynı zamanda çizime yeni başlamış veya kendini geliştirmek isteyen kişiler de tercih edebilir. Sharpie çizim kalemleri set halinde veya tek olarak bulunabilir. Set halinde olan çizim kalemleri arasında fosforlu kalem, markör kalemleri, pastel boya renkleri veya normal uçlu kalemler bulunabilir. Sharpie çizim kalemleri genellikle permanent bir yapıya sahip olur. Permanent kalemler kalıcı olarak renk verir ve çıkarılması oldukça zor olur. Sharpie kalemleri içinde bir sürü set bulunur ve her set kendine ait özelliklere sahip olur. Pastel boya renkleri sıklıkla tercih edilebilir. Bunun yanı sıra keçeli boya kalemleri veya markör halinde çizim kalemleri de bulunabilir.

Sharpie Kalem Özellikleri

Sharpie çizim kalemleri birçok özelliğe sahip olmasıyla bilinir. Çizim yapan kişilerin güvenle tercih edebileceği bir marka haline gelir. Bu kalemler tekli veya set halinde satılabilir. Set halinde satılan çizim kalemleri farklı içeriklere sahip olur. Bazı setler 12’li, bazı setler 28’li ve bazı setler ise 4’lü olarak satışa sunulur. Bunların yanı sıra 20’li veya 30’lu kalem setleri de bulunabilir. Sharpie 24’lü setler içerisinde yer alan kalemler birbirinden farklı renklere sahip çizim kalemleri olarak bilinir. Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bu çizim kalemleri oldukça kaliteli olur. Permanent modellerde ise kalıcı bir görünüm sağlanır. Permanent çizim kalemleri sürüldüğü yüzeyden çok zor çıkmasıyla bilinir. Bu sayede çizdiğiniz resim veya şekillerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Keçeli kalem Sharpie modelleri de bulunabilir. Bu modeller klasik keçeli kalem modelleri ile aynı olur. Kağıt veya benzeri yüzeylere rahatlıkla işlenebilir. Sharpie markasının keçeli kalem modelleri de genellikle permanent modeller olarak bilinir. Sharpie çizim kalemleri, sağlık açısından da bir tehlike yaratmaz. İçerisinde yer alan kimyasallar sağlık açısından bir tehdit unsuru oluşturmaz. Gerekli testlerden geçtikten sonra kullanıcıya sunulması için satışa çıkar. Sharpie çizim kalemlerini çoğu yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kağıt yüzeyler başta olmak üzere plastik metal, seramik, ahşap yüzeyler, cam, taş ve deri de dahil birçok yüzeye rahatlıkla uygulanabilir. Uygulanan yüzeyde kalıcı olarak kalır. Bu kalemler ayrıca mürekkep açısından da oldukça gelişmiş olur. Suya ve sabuna karşı dayanıklı bir yapısı bulunur. Sharpie keçeli kalem modelleri de rahatlıkla bulunabilir. Bu tarz modelleri dilediğiniz yerlerde kullanma şansınız olur. İster okulda isterseniz iş hayatında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sharpie kalem çeşitleri dayanıklı bir malzemeden üretilir. Sert polipropilen malzemesi kullanılarak üretilen bu kalemler dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü olması ile bilinir.

Sharpie Kalem Fiyat Skalası

Sharpie kalem çeşitleri arasında fiyat farklılıkları bulunur. Setli veya tekli halde satılan çizim kalemleri dolayısı ile fiyat farklılıkları görülebilir. Sharpie 30’lu set gibi birçok set bulunur. 24’lü veya 12’li setler gibi bir sürü set vardır. Sharpie 20’li set de bunlardan sadece biridir. Bu tür setler normal tekli kalemlere göre fiyat farklılıkları içerebilir. Kalem özelliklerine bağlı olarak da farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Fosforlu ve keçeli çizim kalemleri arasında hem malzeme hem yapı bakımından fiyat farkı görülür. Fosforlu kalemler genellikle öğrenciler tarafından kullanılabilir. Bu sayede markör ve diğer kalem çeşitleri açısından fiyat değişkenliği olabilir. Tekli çizim kalemleri de oldukça rağbet görebilir. Ancak setli olarak satılan çizim kalemleri hem çeşitlilik hemde uzun ömürlülük bakımından daha sıklıkla tercih edilebilir. Sharpie siyah kalem gibi aramaları ile bu tür tekli çizim kalemleri modellerini bulmak kolay olur. Uzun ömürlü kullanımı sayesinde Sharpie model çizim kalemlerini tercih edebilirsiniz. Çizim kalemleri arasında fosforlu, keçeli, normal veya markör kalem modelleri bulunur. Ev veya iş ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Bu tür çizim kalemleri hem çizim işiyle uğraşan kişilerin hemde yeni başlayan veya normal kullanım amacıyla satın almak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği kalemler arasında yer alır. Sharpie kalem seti gibi aramalar ile 20’li, 30’lu, 4’lü veya 12’li çizim kalemi setlerini bulmak oldukça kolay olur.

Sharpie Kalem Almanın Avantajları

Sharpie marka çizim kalemi almanın birçok avantajı bulunur. Öğrenciler için ders çalışmada veya not almada çok işe yarayan bu kalemler renkli yapısı sayesinde de sıklıkla tercih edilebilir. Sharpie fosforlu kalem modelleri bu yüzden öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Özellikle not alırken veya ders çalışırken yazılan cümlelerin altını çizmek için tercih edilebilir. Renkli bir not defteri aynı zamanda akılda kalıcı olması sayesinde ders çalışmada da rahatlık sunabilir. Çizim işleri ile uğraşan veya yeni başlayan kişilerin de bu tür çizim kalemlerini tercih etmesi mantıklı olabilir. Özellikle renkli keçeli kalemler yapılan çizimlerin boyama aşamasında oldukça işe yarayabilir. Bunun yanı sıra pastel boyama renklerine sahip çizim kalemleri de bulunabilir. Bu tür kalemler tekli veya set olarak tasanırlanır. Sharpie kalem seti 30’lu gibi setler dışında 12’li veya 24’lü çizim kalemi setleri bulmak da mümkün olur. Bu tür çizim ve boyama kalemleri uzun ömürlü olmasının yanı sıra kalıcı bir görünüm elde etmenizi de sağlar. Sharpie marka kalem almanın avantajları arasında uzun ömürlülüğü öne sürülebilir. Ayrıca suya ve solmaya karşı olan yapısı sayesinde de çizimlerinizi ve boyalarınızı uzun yıllar saklayabilmenize olanak sağlar. Kağıt başta olmak üzere plastik, cam veya ahşap yüzeylere de uygulanabilir. Karton gibi malzemelere de rahatlıkla işler ve kalıcı olur. Sharpie keçeli kalem seti gibi aramalar ile bu tür çizim kalemlerini bulmak mümkün olur.

Sharpie Kalem Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sharpie çizim kalemleri alırken dikkat edilmesi gereken önemli durumlar bulunur. Bu durumların başında kalemin nerede kullanılacağının iyi bilinmesi gelir. Sharpie model çizim kalemleri kağıt, plastik yüzeyler, cam, ahşap, karton ve daha birçok yüzeye karşı kullanılabilir. Solma ve akma yapmayacağı gibi aynı zamanda suya karşı dayanıklı olmasıyla da bilinir. Çizilen yüzeyin arkasında geçmeyecek bir kalem çeşidi olarak bilinir. Tekli veya set halinde alınabilen bu çizim kalemleri Sharpie boya kalemi isimleriyle rahatlıkla bulunabilir. Dikkat edilmesi gereken bir nokta da alınacak kalemin hangi modele sahip olduğudur. Keçeli veya fosforlu bir çizim kalemi almak için hangi işte kullanılacağına dikkat edilmesi gerekebilir.

  • Kullanılacak alana ve duruma dikkat edilebilir. İş odaklı veya okul odaklı çizim kalemleri genellikle fosforlu veya keçeli olarak alınabilir. Siyah veya renkli markör kalemler de okul ortamında tercih edilebilir.
  • Kullanılacak yüzeye de dikkat edilmelidir. Kağıt, cam, plastik veya ahşap yüzeyler gibi birçok yüzeye etki eden çizim kalemi modelleri tercih edilebilir.
  • Hangi kalem modelinden istendiğine de dikkat edilebilir. Fosforlu veya keçeli kalemler genellikle boyama işlerinde kullanılabilir. Markör kalemler de beyaz tahtalara yazı yazmak için kullanılabilir.
  • Sharpie kalem özellikleri arasında yer alan suya ve solmaya dayanıklı olması sayesinde alınacak kalemlerin hangi modelde olduğunu bilmek gerekebilir.
Sharpie Kalem Kullanım Alanları

Sharpie marka çizim kalemlerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle iş ve okul hayatında sıklıkla tercih edilir. Boyama yapmak veya çizim yapmak adına da tercih edilir. Sharpie set kalemleri bu yönden sıklıkla tercih edilir. İçerisinde barındırdığı farklı renkler sayesinde boyama yapmak oldukça kolay olur. Boyama yaparken farklı renkler ve farklı modeller kullanmak isteyen kişiler için bu tür çizim kalemleri oldukça faydalıdır. Sharpie beyaz kalem gibi markör modeller siyah veya daha koyu yüzeyler için rahatlıkla kullanılabilir. Sharpie ince uçlu kalem modelleri de ince detaylı çizim yapmak isteyen veya taşırmadan boyama yapmak isteyen kişiler için uygun olabilir. Bu tür çizim ve boyama kalemlerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Set halinde alınabilen boyama kalemleri de çocuklar için eğlenceli olabilir. Özellikle gelişim çağındaki çocukların boyama yapmayı sevmesi sayesinde Sharpie kalem 8’li gibi setleri tercih etmeniz mantıklı olabilir. Kalem çeşitleri haricinde Sharpie kumaş boyaları da kumaş yüzeylerde kullanılabilir.

Sharpie Kalem Modelleri

Çizim ve boyama kalemleri arasında yer alan Sharpie kalem modelleri sıklıkla tercih edilir. Tekli veya setli olarak satışı yapılan bu setler hem boyama konusunda hemde çizim konularında sizlere yardımcı olabilir. Sharpie çift taraflı kalem gibi birçok model ve set bulunabilir. Setler içerisinde farklı renklere sahip kalem çeşitleri bulunur. Fosforlu çizim kalemler veya keçeli boyama kalemleri gibi modeller sıklıkla tercih edilir. Setler ise 4’lü, 8’li, 12’li veya 24’lü olarak ayrılabilir. Daha farklı setler de bulunur. Sharpie 12’li gibi aramalar ile bu tür setleri bulmak mümkün olur. Daha çok boyama için tercih edilen kalemler de ise solma ve kararma yapmayan kalemler bulunur. Bu tür çizim kalemleri suya karşı dirençlidir. Sharpie fiyat skalası ise bu tür modeller arasında farklılık gösterebilir. Keçeli veya fosforlu kalemler gibi markörlü veya normal ince uçlu çizim kalemleri de bulunabilir. Sharpie tükenmez kalem modelleri de oldukça sık tercih edilir. Bu tür kalemler uzun ömürlü olmasıyla bilinir ve dayanıklı malzemelerden yapılır. Sharpie 100’lü set gibi büyük setler de bulunabilir. Bu setleri genellikle boyama yapmak veya ders çalışmak için kullanabilirsiniz. Sharpie tekli veya set halinde olan modelleri Hepsiburada üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Sharpie Kalemleri Solma Yapar Mı?

Sharpie model çizim kalemleri içerdiği korunaklı kimyasalları sayesinde solma, kararma veya atma yapmayabilir. Bu tür çizim ve boyama kalemleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Sharpie metalik markör kalemler de karton veya ahşap yüzeyleri gibi yüzeyler de rahatlıkla kullanılabilir. Bu metalik markörler de de solma olmayabilir.

Sharpie Setleri Nasıl Tercih Edilir?

Sharpie 4’lü, 8’li veya 12’li gibi setler ile tercih edilebilir. Daha fazla renkli kaleme ihtiyaç duyan kişiler ise 24’lü veya 100’lü setlere bakabilir. Sharpie 8’li setler oldukça fazla sevilir ve sıklıkla tercih edilir. Set dışında tekli olarak da Sharpie model çizim kalemlerini bulmak mümkün olur.

Sharpie Kalemler Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Sharpie marka çizim kalemleri çoğu yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Kağıt başta olmak üzere cam, ahşap yüzeyler, karton, plastik, fotoğraf kağıdı ve hatta deri üstünde bile kullanılabilir. Sharpie 4’lü set kalemleri içerisinde yer alan renkli kalem çeşitleri bu tür yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sharpie Kalem Çizim Fiyatları

126 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Kalem ve Yazı
Kalem ve Yazı
Dolma Kalem
Dolma Kalem
Fosforlu Kalem
Fosforlu Kalem
Jel Mürekkepli Kalem
Jel Mürekkepli Kalem
Keçe Uçlu Kalem
Keçe Uçlu Kalem
Roller Kalem
Roller Kalem
Tükenmez Kalem
Tükenmez Kalem
Tahta Kalemi
Tahta Kalemi
Asetat Kalemi
Asetat Kalemi
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 126 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/sharpie