1853 yılında İsviçre'de kurulan ve Swatch grubunun yan markası olan Tissot, yüksek kaliteli saat tasarımları ile yoğun ilgi görür. Saatin ana vatanı olarak kabul edilen İsviçre'de ilk olarak cep saatleri üreterek faaliyete başlayan başarılı marka, günümüzde cep saatlerinin yanı sıra otomatik ve analog kol saatleri ile dokunmatik saat modelleri de üretir. Tissot erkek kol saati modelleri üretilirken gerçek hayatta maruz kalabilecekleri koşullar test edilir. Darbe, basınç, sıvı, toz ve gaz nüfuzuna karşı dirençleri ölçülür. Simülasyon sonunda yalnızca gerçekten dayanıklı olan saatler piyasaya sürülür. Elmasın ardından en dayanıklı malzeme olan safir cam kullanılan Tissot erkek kol saatleri, titanyum, çelik, deri ve silikon kayışlı modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Klasik, casual ve spor başta olmak üzere her tarza uygun yüksek kaliteli ürünleri ile öne çıkan bu saatler eşsiz tasarımlarının yanı sıra yüksek mühendislik ürünü olarak dikkat çeker. Kuvars ve EOL pilli modellerinin yanı sıra güneş enerjisi ile de çalışan saatleriyle uzun yıllar kullanım vaat eder. Tissot markasının enerji ile çalışan pilsiz saat modelleri de bulunur. Her yaştan kullanıcıya hitap eden ürünlerinde dayanıklılık, kalite ve özgün tasarımlar vaat eden tecrübeli marka, basketbol, buz hokeyi, bisiklet, eskrim, araba yarışı ve hentbol gibi birçok spor dalına destek verir. Bu sebeple Tissot markasının NBA'dan Grand Prix motosiklet yarışlarına, eskrimden T-Race Fransa bisiklet turuna kadar pek çok organizasyon için özel olarak tasarladığı saat modelleri vardır. İkonik saat tasarımları ile her zaman yoğun ilgi gören başarılı marka, vintage esintiler taşıyan saat modelleri ile de beğeni toplar. Üretime başladığı yıllardan bu yana ürettiği retro saatler ile de koleksiyonerler tarafından yoğun ilgi görür. Ürettiği özel saat modelleri ile Mr. & Mrs. Smith, Tomb Raider gibi ünlü Hollywood filmlerinde de yer alan başarılı marka, farklı olmak isteyenlere hitap eder.

Tissot Erkek Saat Modelleri

İsviçreli saat ustalarının tecrübesini son teknoloji ile buluşturan Tissot, 1999 yılında ürettiği ilk dokunmatik saat modeli ile sektöre yeni bir soluk getirir. Günümüzde ürettiği teknolojiler ile yeni nesil saatlere imza atan başarılı marka, erkek kullanıcılara özel yüzlerce eşsiz alternatif sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen, zorlu koşullara karşı dayanıklı olan ve son teknoloji ile donatılan Tissot saatleri, uzun yıllar sorunsuz kullanım vaat eden ürünlerdir. Bu sebeple kişisel kullanımın yanı sıra eşsiz hediyelik ürünler olarak da öne çıkarlar. Özel bir konseptle tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen onlarca Tissot saat modeli, özel günlerde benzersiz bir hediye seçeneği sunar. Günün her saatinde kullanılabilen özel saat tasarımları ile dikkat çeken başarılı marka, spordan klasiğe kadar pek çok giyim tarzına uyum sağlayabilen saat modelleri ile beğeni toplar. Tissot, vintage tutkunlarına da onlarca benzersiz saatten oluşan özel koleksiyonları ile yanıt verir.

Tissot markasının Supersport Chrono, PRX, Le Locle, Chemin Des Tourelles, Couturier, Seastar 1000, V8, Gentlemen, Tradition gibi farklı tarzlara hitap eden ve her biri yoğun ilgi gören ana koleksiyonları vardır. NBA ve MotoGP için de farklı saat modelleri üreten İsviçreli saat devinin sınırlı sayıda ürettiği özel serileri de bulunur. Bu saat koleksiyonlarının her biri farklı bir konsepte göre tasarlanır. Örneğin Seastar 1000 koleksiyonundaki saatler, spordan klasiğe, çelik kayıştan demir kayışa kadar farklı modellerden oluşur. Paslanmaz çelik, silikon ve deri kayış seçenekleri bulunan ünlü koleksiyon, 300 metreye kadar su geçirmez özellikteki saat modelleri ile tanınır. Tissot markasının bir diğer yoğun ilgi gören koleksiyonu ise Supersport Chrono’dur. Bu koleksiyon Giro d'Italia isimli bisiklet yarışı konseptli saat modellerinden meydana gelir. Çeşitli sayaçlar ve kronograf göstergesi bulunan saatler, özel tasarım kutusu ve içinde yedek saat kordonları ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulur. Kusursuz detaylarıyla hayranlık uyandıran saat modelleri ile tam puan alan Tissot, V8 serisi ise adrenalin ve aksiyon tutkunlarına hitap eder. Kronograf özellikli olan bu kuvars saat modelleri, 42.40 mm kasa genişliği ve ekstra özellikler ile dikkat çeker.

Tissot Erkek Kol Saati Özellikleri

“Ulaşılabilir lüks” olarak tanımlanan Tissot saatleri özellikle erkek kullanıcılar için yüzlerce farklı seçenek sunar. Her biri farklı konseptte tasarlanan son teknoloji ve usta işçiliğin bir araya gelmesi ile hayat bulan bu saatler, dünya genelinde kendi hayran kitlesine sahip özel ürünlerdir. Özellikle spor tutkunlarına hitap eden çok sayıda koleksiyon ve özel üretim saat modeli bulunur. Klasik saat modelleri ile fark yaratan Tissot, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik eklentileri ile de dikkat çeker. Herkesin kendi tarzına uygun bir model bulabileceği başarılı marka, Tissot tarzını benimseyenlere de özgün tasarımlı saat seçenekleri sunar. 1920’li ve 1930’lu yılların estetik anlayışından esintiler taşıyan saat modellerini gelişen teknoloji ile birleştiren başarılı marka, kendine has stili ile yepyeni saat modelleri üreterek sektöre yön verir. Hayranlarının ve koleksiyonerlerin yakında takip ettiği İsviçreli saat devi, sınırlı sayıda ürettiği saat koleksiyonları ile öne çıkar. Her saat modelinde safir cam, kuvars kasa, silisyum mekanizma gibi Tissot standardı kabul edilen detaylara yer verir. Orijinal deri, paslanmaz çelik, kauçuk ve silikon kayış seçenekleri ile benzerlerinden ayrılan Tissot saat modelleri, 50 metreden 300 metreye kadar su geçirmez özelliktedir.

Bir zaman göstergesinden çok daha fazlasını vaat eden Tissot, uzun ömürlü saatleri ile yıllar boyunca sorunsuz kullanım sağlar. Nesilden nesile aktarılabilecek kadar dayanıklı olan bu saat modelleri, özelleştirilmiş ürünler olarak benzerlerinden ayrılır. Pilsiz ve kuvars pilli saat seçeneklerinin yer aldığı Tissot saatlerinin bazı modellerinde EOL adlı pil kullanım ömrünün takip edilebileceği bir gösterge bulunur. Klasik saat modellerinde sıkça 18K sarı veya pembe altın kaplama kadran tasarımına yer verilir. Saat severlerin yanı sıra saati sadece aksesuar olarak kullananlara da zarif ve yenilikçi tasarımları ile seçenekler sunan Tissot, geleneksel tarzdaki saat modellerinden son teknoloji ile desteklenen yeni nesil saat modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar. Dokunmatik saat modelleri ile genç kullanıcılar ve teknoloji meraklılarından yoğun ilgi gören başarılı marka, yenilikçi yaklaşımı ile saat sektörünün en çok saygı duyulan markaları arasındadır.

Tissot Gentlemen Erkek Kol Saati

En köklü saat markalarından biri olan Tissot özgün, geleneksel, modern ve teknolojik saat modellerinden oluşan yüzlerce ürünü kullanıcıların beğenisine sunar. Ürettiği her yeni saat modelini heyecanla bekleyen hayranları bulunan tecrübeli markanın farklı konseptlerdeki saatlerden oluşan birçok ana koleksiyonu bulunur. Klasik bir tasarıma sahip olan Tissot Gentlemen koleksiyonu, günlük kullanıma uygun çok amaçlı saatlerden meydana gelir. Ergonomik ve zarif saatler olarak tanımlanırken her durum ve her tarza uygun modelleri ile dikkat çeker. Çalışırken veya hafta sonu gezintilerinde kullanıcıya eşlik edecek kadar çok yönlü olan Tissot Gentleman modelleri, manyetik alanlardan etkilenmeyen silisyum mekanizmaya sahiptir. Bu özellik sayesinde Tissot saatler manyetik alanlardan etkilenmez. Pilsiz olan ve Powermatic 80 mekanizmasına sahip Tissot Gentlemen saatleri, kullanıcının bilek hareketinden elde ettiği enerji ile çalışır. Aynı zamanda bu enerjiyi depolar ve kullanıcı saati 80 saat boyunca takmasa bile çalışmaya devam eder. Söz konusu yenilikçi mekanizma benzerlerinin iki katından daha fazla enerji depolar ve saatin daha uzun süre çalışmasını sağlar. 18K altın kullanılan Tissot Gentlemen saat modelleri, nesilden nesile aktarılabilecek kadar uzun ömürlü ürünlerdir. Takvim özelliği de bulunan Tissot Gentlemen saatlerinde, maksimum direnç ve ekstra şeffaflık sağlayarak saatin hem kolay okunabilmesini hem de darbelere dayanıklı olmasını sağlayan safir cam kullanılır. Çizilmez özelliği ile öne çıkan safir camlar düz, bombeli ve kavisli gibi farklı formlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Yuvarlak ile geometrik şekilli ve paslanmaz çelik kasalı saat modellerinin yer aldığı seride, saatlerin kasa çapları 40 mm'dir.

Ünlü markanın klasik serileri arasında yer alan Tissot Gentlemen serisindeki saat modelleri 50 metre ile 100 metreye kadar su geçirmez özelliktedir. Başarılı seride paslanmaz çelik ve deri kayışlı saat modelleri yer alır. Paslanmaz çelik kayışlılar altın, pembe altın ve gümüş alternatiflerinden oluşurken deri kayışlılar da ise kahverenginin tonları ve siyah renk seçenekleri bulunur. Zümrüt yeşilinden gece mavisine, siyahtan krem opaline kadar pek çok renkli kadrana sahip saatlerin yer aldığı Tissot Gentlemen serisi, günün her saatinde şık ve tarz görünmek isteyen kullanıcılara hitap eder.

Erkeklere Özel Tissot Spor Saat Modelleri

NBA, FIBA, AFL, FIM Superbike, MotoGP, Buz Hokeyi ve Eskrim Dünya Şampiyonası gibi çeşitli uluslararası spor organizasyonlarının resmi saat markası olan Tissot, Art Deco ve Art Nouveau hareketlerinden ilham alan saat modelleri ile yoğun ilgi görür. PRX, Seastar 1000 ve T-Sports gibi spor saat koleksiyonları bulunan saat devi, sporseverlere ve macera tutkunlarına yüzlerce sportif saat modeli ile yanıt verir. Bunların yanı sıra sınırlı sayıda üretilen; spor aktiviteleri, uluslararası spor organizasyonları ve başarılı sporculardan ilham alınarak tasarlanan Tissot saat modelleri de vardır. Örneğin Tissot markasının dalmayı sevenlere ve dalgıçlara özel olarak tasarladığı saat modelleri yoğun ilgi gören ürünler olarak öne çıkar. 300 metreye kadar su geçirmez özellikte olan bu saatler, analog olup genellikle silikon veya kauçuk malzeme ile kaplıdır. Söz konusu saat modelleri, tıpkı diğer Tissot saat modellerinde olduğu gibi kuvars mekanizma kullanılarak hafifletilmiş ürünlerdir. Tissot saat modelleri bu özelliği ile kullanıcılara konfor da vaat eder.

Tissot tarafından üretilen dokunmatik saat modellerinden oluşan T-Touch koleksiyonu saatleri de markanın spor saat modelleri arasındadır. Termometre, barometre, pusula, altimetre gibi pek çok işleve sahip olan bu saatlerde dokunmatik ekrandan ulaşılabilen 8 farklı özellik bulunur. T-Race koleksiyonunda bulunan ve araba yarışlarından ilham alınarak tasarlanan spor saat modelleri ile de öne çıkan Tissot markası, sportif tasarımları işlevsellikle bir arada sunar. Spor dünyasında standart halini alan başarılı marka, farklı spor dernekleri ile birlikte çalışmaya devam eder. Dayanıklı kauçuk kayışlara yer verilen Tissot spor saat modelleri, uzun süreli kullanımlarda bile cildi tahriş etmeyen yapısı ile beğeni toplar. Darbelere, toza ve suya karşı yüksek dayanıklılık gösteren bu saat modelleri, sporculardan macera severlere kadar geniş bir kitleye hitap eden modellerdir. Özel olarak tasarlanan spor ve klasik tüm Tissot erkek kol saati modelleri, benzerlerine kıyasla yüksek kalite, fonksiyonellik, zarif tasarım ve ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile her zaman öne çıkan saatler olarak kabul edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tissot Erkek Kol Saati Modelleri

201 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çalışma Tipi
Toplam 24 / 201 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?