Tüm evcil hayvan sahipleri için evlerindeki sevimli dostlarının beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı gelişimi önemlidir. Onlar da evin her üyesi gibi en doğru ve kaliteli gıdalarla beslenmeyi hak eder. Kedilerin hassas mide yapısı ve beden sağlığı için birbirinden farklı ürün çeşitleri sunan Hills kedi mamaları, küçük dostlarınız için ideal mama markalarından bir tanesidir.

Hills Kedi Maması

Uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilen Hills kedi maması çeşitleri, kedinizin tüm gelişim evrelerinde sağlıkla beslenmesini sağlamak ve günlük ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. Kedinizin sağlığını en az sizin kadar düşünen mamalar, aynı zamanda onların damak zevkine uygun lezzetli seçenekler sunmaktadır.

Yetişkin kediler için sindirimi kolay ve kas sistemini geliştirmeye yarayan Hills mamalar, kedinizin günlük protein ve vitamin ihtiyacını karşılamaktadır. Dişi ya da erkek tüm kısırlaştırılmış kedilerin işlemden sonra beslenme alışkanlıkları değişiklik göstermektedir. Kısırlaştırıldıktan sonra daha fazla mama yeme eğilimi gösteren kediler için özel olarak üretilen yetişkin kedi mamaları bulunmaktadır. Kısırlaştırılmış kedi mamaları, vücutlarındaki yağı dengeleyerek kas gelişimini destekler. Bu sayede, aşırı kilo alımı engellenmiş olur.

Yetişkinlik döneminden sonra yaşlılık dönemine giren kedilerin gün içindeki aktivitelerinde düşüş gözlenmektedir. Bu süreçte vücutlarında yağlanma ve kas sistemlerinde kayıplar görülmektedir. Yaşlanan kedilerin günlük ihtiyaçlarına yönelik çeşitleri bulunan Hills kedi mamaları, kas sistemini güçlendirerek vücutlarında yağ ve kas dengesini sağlar. Bedensel aktiviteleri azalan yaşlı kedilerin vücut dengelerini koruması için, kendilerine uygun içerikte mamaları tüketmesi önerilmektedir.

Yetişkin kedilere özel kuru mamaların yanı sıra, severek yiyecekleri et, sebze ve tahıl karışımları bulunan yaş konserve mamalar da bulunmaktadır. Kuru mamalardan farklı olarak, bu mamalar hava ve ışık almayan özel konservelerde üretildiğinden, saklama ve daha sonra kullanılmaya uygun değildir.

Hills Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin anne sütünden sonraki beslenme süreçleri bedensel ve zihinsel gelişimleri açısından oldukça önemlidir. Hills yavru kedi mamalarında anne sütünün içeriğinde bulunan DHA katkısı bulunmaktadır. Yavrunun gelişim sürecini olumlu yönde etkileyecek olan yavru kedi mamalarında yüksek miktarda kalsiyum, protein ve vitamin desteği de bulunmaktadır. Bebeklik döneminden itibaren günlük besin ihtiyaçları karşılanan kedilerin kas oluşumu, kemik ve eklem gelişimi sağlıklı şekilde gerçekleşmektedir.

Yavru kediler için 0 -12 ay arası önerilen Hills yavru kedi mamaları, küçük dostunuzun gelişmekte olan diş ve ağız yapısına uygun boyutlarda üretilmiştir. Sindirimi kolay olan ve yavru kedilerde gaz sorununu minimuma düşüren mamalar, yavrunun rahat bir bebeklik dönemi geçirmesi için ideal seçeneklerden biridir. Hills markası bu dönemde yavru kedilerde sıkça görülen iştahsızlık sorununu engellemek için arttırılmış lezzet ile, yavruların severek yiyebileceği mamalar üretmektedir.

Hills kedi mamaları zengin içeriği sayesinde yavru kedilerin göz, deri ve mide kaynaklı sorunlarının engellenmesine yardımcı olur. Sağlıkla beslenen kedilerde tüylerinin daha parlak ve dökülme sorununun daha az olduğu uzman veteriner hekimler tarafından gözlemlenmiştir. Yavru kedilere yönelik üretilen kuru ve yaş mamalar ile kediniz için besleyici öğün seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Hills kedi mamalarının hiçbir çeşidinde yapay tatlandırıcı, boya ve katkı maddesi kullanılmamaktadır. Özellikle ev ortamında yaşayan kediler için gaz, tüy yumağı atımı ve sindirim bozukluklarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Hills mamalar ile kedinize daha rahat bir ev yaşantısı sunabilirsiniz. Kedinizin sindirim işlemine yardımcı olan mamalar, kolay dışkı atımına yardımcı olurken, tüy yumaklarının da dışkı ile birlikte atılmasını sağlamaktadır. Besinlerin vücutta emilimini kolaylaştıran mamalar kedinizin böbrek sağlığı için de ideal seçenekler sunmaktadır.

Hills Kedi Maması Fiyatları

67 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hills
  2. Milo
  3. Pro Plan
  4. Royal Canin
  5. Goody
  6. Acana
  7. Newcat
  8. Champion
  9. Trixie
  10. Whiskas
  11. Alice
  12. Schesir
  13. Reflex
  14. Miglior Gatto
  15. Happy Cat
  16. N&D
  17. Felix
  18. Advance
  19. Sanabelle
  20. Chefs Choice
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Tat
 7. Satıcı A-Z
 8. Gramaj A-Z
 • Marka Hills
DSACategoryId/2147483616/560074/560118
BAŞA DÖN