Nokian Oto Lastikler

Lastikleriniz, kendi hayatınızı, ailenizin ve yolcularınızın hayatını emanet ettiğiniz, otomobilinizin en hassas parçalarıdır. Hayatınız bu parçaların üzerine oturtulmuştur ve güvenliğiniz lastiklerinizden sorulur.

Lastik seçerken konunun bu ciddiyetinin farkında olarak hareket etmek gerekir. Binlerce lira ödeyerek aldığınız otomobilinizi, en güvenilir lastiklerle tamamlamalı ve yol güvenliğinizi küçük miktarlar için riske atmamalısınız.

Nokian Oto Lastikler

Nokian oto lastikler, kış lastiğinin mucidi olan bir lastik uzmanı tarafından üretilir. Nokian Tyres, 80 yıldan daha uzun zamandır yenilikçi lastik teknolojileri üreten, bu teknolojileri en zorlu testlere tabi tutarak onaylatan ve geliştirdiği teknolojilerin patentlerini alan, lastik sektöründe dünyaca tanınan bir Finlandiya markasıdır.

Bu usta ismin geliştirdiği Nokian lastik, firma prestijinin hakkını verecek yeni teknolojilere sahiptir. Nokian lastiğiniz, kusursuz yol tutuşu, mükemmel aşınma direnci, düşük yakıt tüketimine destek veren dizaynıyla kar, sulu kar ve ıslak zemin koşullarında dahi en yüksek performansı sunar. Sürüş hassasiyetini artırır, üstün direksiyon hakimiyetini mümkün kılar.

Nokian kış lastiğinizin, güvenliğinizi artıran pek çok yeni özelliği vardır. Karlı ve buzlu zeminler için geliştirilmiş performans blokları, merkezden omuzlara doğru derinliği azalarak yol tutuşunu artıran güçlendirilmiş tasarımı, tırtıklı dişleriyle karlı yollarda ve virajlarda ekstra yol tutuş sağlayan destek fonksiyonu bunlardan bir kaçıdır. Modeller, sulu karı hızla tahliye eden sistemi, daha konforlu bir sürüş keyfi sunan sessiz yanak teknolojisi, kar, sulu kar ve çamurun etkili şekilde lastik dışına atılmasını sağlayan, enlemesine derin olarak parlatılmış kanallarıyla bir inovasyon harikasıdır.

Kış lastiğinizin sırtındaki güvenlik göstergesi üzerinde bir kar tanesi simgesi bulunur. Bu simge silindiğinde güvenlik riskinizin arttığını ve lastiğinizi yenilemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

Nokian yaz lastiğinin de farklı ayrıcalıkları vardır. Ürünler lastiğin daha az deforme olmasını sağlayan asimetrik sırt deseniyle kuru ve ıslak zeminlerde yol hakimiyetini artırır. Modellerin farklı derinliklerdeki ince kanalları sayesinde lastiğinizin yuvarlanma gürültüsü azalır, daha dengeli aşınma ve daha uzun kullanım ömrü sağlar.

Nokian dört mevsim lastikleri ise her türlü yol ve hava koşulunda güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Nokian Weatherproof kauçuk bileşimi zor şartlarda güvenlik ve sağlamlık sunar. Sulu kar ve çamurda kızaklamayı engelleyen sırt desenleriyle Nokian dört mevsim lastiği, kaymayı engeller, yol tutuşu artırır.

Nokian lastikleri çevre dostudur. Üretimlerinde sadece saflaştırılmış yağlar kullanılır, toksik ve kanserojen yağlar kullanılmaz. Nokian lastik teknolojisinde olduğu gibi, çevre koruma duyarlılığında da öncüdür ve dünya lastik üreticileri arasında düşük aromatik yağ kullanan ilk firmadır.

Nokian Lastik Fiyatları

Nokian lastikleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her bütçeye ve her ihtiyaca göre bir çözüm bulabileceğiniz ürün listesinde, içiniz rahat şekilde kullanabileceğiniz pek çok alternatif sizi bekler.

Nokian lastiklerinin tümü yüksek teknolojiyle üretilmiştir fakat bazı modeller diğerlerine göre farklı avantajlara sahiptir. Sizin lastiğinizden beklediğiniz performansa göre, fiyat aralıkları değişim gösterebilir. Bu noktada en önemli parametre, satın aldığınız ürünün ödediğiniz miktarın hakkını verip verememesidir. Nokian tüm ürünlerinin performansına güvenir ve hepsini 24 ay garanti kapsamında satışa sunar.

Nokian Lastik Yorumları

Nokian lastik kullanıcıları, diğer şoförlerin de daha güvenli sürüş keyfi yaşamaları için tecrübelerini keyifle paylaşır. Nokian kullanıcıları, özellikle yol tutuş, ses yalıtımı ve fiyat performans uyumu konularında yüksek bir müşteri memnuniyeti gösterir.

Genel memnuniyetin dışında, pek çok kullanıcı da, lastiğinden beklenenin üzerinde performans aldığını belirtir. Bu durumun rasyonel açıklaması, Türk lastik satın alıcılarının Nokian lastik teknolojisini yeni tanımaya başlamalarıdır. Zaman içinde Nokian lastik, pek çok tercihi değiştirecek ve sürüş güvenliğiyle birlikte anılacaktır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nokian Lastik Fiyatları

16
17
15
14
18
13
19
20
21
22
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 761 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/nokian