Araçların yere sağlam olarak tutunmasını sağlayan lastikler, her araba için farklı özelliklerde üretiliyor. Lastiğin dış çapı olarak bilinen jant ölçüleri, binek ve suv araçlarda farklı en ve genişlik ölçülerinde oluyor. Hem sürüş konforunu hem de yol hakimiyetini etkileyen 14 inç lastikler, binek araçlara özel olarak üretilir. Doğru lastik ölçüsü, sürüş güvenliğinin en önemli detay olur. Frenleme, hızlanma gibi aracın performansını etkileyen lastikler, uygun ölçülerde olmadığında yakıt tüketiminin artmasına da sebep oluyor. Zeminle temas halinde olan lastiklerin boyutları, iç kısımdaki sembollerle anlaşılır. Siz de aracınızın yük kapasitesi ve markasına göre yapacağınız lastik seçimlerinizi Hepsiburada üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

14 İnç Lastikler Çeşitleri 

Her aracın taşıma potansiyeli ve yolu kavrama dereceleri farklı aralıklarda olur. Binek araçlarda bu kapasite suv ve büyük motorlu araçlara göre daha düşük tutulur. Lastiğin iç yüzeyinde olan inç bilgilerine göre değişim yaparak aracınızın yola daha iyi tutunmasını destekleyebilirsiniz. Sayı ve sembollerden oluşan bu rakamlar içten dışa doğru farklı özellikleri belirtiyor. İnç olarak verilen lastik çapı en sonda yer alır. 14 inç lastikler çeşitleri, her aracın modeline göre tercih edilir. Lastik ebatları araçların sahip olduğu sınıflara göre değerlendirilir. Jant ölçülerinde temel kriter inç olarak değerlendirilir. Aracınızın yoldaki tüm performansını artıran 14 inç seçimler, yakıt tasarrufundan sürüş konforuna kadar farklı gereksinimlere hızlı çözümler sunuyor. 

14 İnç Lastikler Markaları 

Günlük kullanımda yüksek performans sağlayan lastiklerin yol hakimiyetleri ve sürüş konforu öne çıkıyor. Farklı markalar tarafından üretilen lastiklerde öncelik kalite ve performanstır. Kauçuk yüzeylerinde birinci sınıf malzemelerin tercih edildiği 14 inç lastikler markaları, her zeminin şartlarına göre değişir. Eskimiş ve hasar gören lastiklerin değişimleri sırasında araç modeline uyumlu seçimler yapılır. Performans gerektiren sürüşler için dişleri ve yüzey çapları geniş lastik markaları öne çıkar. Standart ebatlarda lastik alımlarında ise daha ufak dişlere sahip kaliteli seçimler yapılıyor. Amerika,  Japon ve Kore gibi farklı ülkelerde üretilen lastikler güvenliği ve sürüş konforunu aynı anda sunuyor. Yol şartlarına göre seçilecek üretimler, sizi doğru lastikle buluşturma yolunda destek olur. 

14 İnç Lastikler Kampanyaları 

Herhangi bir sebepten dolayı değiştirilmesi gereken lastikler, farklı bütçelere uygun olması için indirim ve kampanya dönemlerinde satın alınır. Markaların sezon geçişlerinde ve ara dönemlerde yaptığı kampanyalar, size istediğiniz markayı uygun fiyatlarla alma ayrıcalığı yaşatır. 14 inç lastik kampanyaları, yerli ve ithal ürün çeşitlerini bir araya getiren fırsatlar olarak kullanıcılara avantaj sağlar. Kışa girerken ihtiyaç duyduğunuz lastiği sezon bitiminde daha uygun aralıkta satın alabilirsiniz. Markaların dönemsel olarak yaptığı kampanyalar, 14 inç lastik almak isteyen kullanıcılara farklı kazançlar sağlar. Dört mevsim lastiklerinin kullanımı her zaman yaygın olduğu için kampanya ve indirim dönemlerinde almak daha avantajlı oluyor. 

14 İnç Lastikler Fiyatları 

Mevsim koşullarına ve araçların ihtiyaçlarına göre alınan lastiklerde, belli ölçüler baz alınarak seçim yapılır. Her lastik kendi kategorisinde ve performansında değerlendiriliyor. Aracın marka, model ve gereksinimlerine uygun ölçülerdeki 14 inç lastikler fiyatları için bazı kriterler mevcuttur. Seçimlerde lastiğin markası, yaz ya da kış koşullarında kullanımı gibi kriterler fiyatı etkileyen unsurlardır. Ayrıca lastiğin tek ya da çoklu alınması da fiyatın azalıp artmasına etki eder. Lastiğin yanak genişliği, kapasitesi ve zorlu koşullardaki performansına göre listeleme yöntemi uygulayarak seçimler yapabilirsiniz. Düşük fiyatlardan yükseğe doğru yapılan sıralamalar sayesinde seçimlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerini geniş bir yelpazede sunan Hepsiburada, her bütçeye hitap eden seçenekleri ile farklı kullanımlara uyarlanıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

14 inç Lastikler

767 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 24 / 767 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/259720