16 İnç Lastikler

Lastikler araçlarınızın temel parçalarından biridir. Sürüş deneyiminizi lastikler yardımıyla tamamladığınızdan bu noktada dikkatli seçimler yapmanız gerekir. Tercih edeceğiniz 16 inç lastik için farklı çeşitler mevcuttur. Genel olarak bakıldığında lastiklerin mevsimlere uygun olarak ayrıldığını görmeniz mümkündür. Kış mevsiminde kullanacağınız lastikler ayrıyken yaz mevsiminde kullanacağınız lastik ayrıdır. Her mevsim koşularına göre uygun olarak üretildiğinden gönül rahatlığıyla araçlarınız için tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra dört mevsime uygun olarak kullanabileceğiniz dört mevsim lastikleri de mevcuttur. 16 inç jant lastik seçenekleri arasından bu detayları göz önünde bulundurarak tercihlerinizi yapabilirsiniz. Birçok farklı marka ve model sizlerin beğenisine itinayla sunuluyor. 

16 İnç Kışlık Lastik

Kış mevsimlerinde yolculukların daha zorlu olduğu düşünülür. Hava koşullarına bağlı olarak buzlu ve karlı yollarda yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu şartlara uygun olarak araç lastikleri geliştirilmiştir. 16 inç kışlık lastik arayışındaysanız buradan birçok farklı marka ve modele ulaşabilirsiniz. Kışlık lastikler sayesinde kaygan bir yol üzerinde daha güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Daha güçlü yol tutuş özelliğiyle içiniz rahat bir şekilde yola çıkabilirsiniz. Kendi güvenliğinizin yanı sıra kışın tercih ettiğiniz bu lastiklerle hem arabada bulunan diğer kişilerin hem de sizinle aynı yol üzerinde bulunan diğer sürülerin can güvenliğine önem vermiş olursunuz. Zorlu hava koşullarına karşı tedbirinizi kaliteli bir kışlık lastik seçimiyle alabilirsiniz.

16 İnç Yazlık Lastik

Yazlık araç lastikleri bir diğer seçenek olarak karşınıza çıkar. Adı yaz lastiği olarak geçmesine rağmen kış mevsimi dışında tüm mevsimler için kullanımı uygundur. Yaz mevsiminin getirdiği ve oluşturabileceği ön görülen yol koşullarına karşı üretilmiş olan bir üründür. Yazlık lastikler sayesinde hem ıslak hem de kuru zeminler üzerinde kısa sürede durmayı başarırsınız. Bu tür lastikler sıcak havalar etkili olduğunda daha yüksek performans gösterebilir. Desenleri sayesinde zemin üzerinde gereken çekişi sağlayabilir. Kışlık lastikler ve yazlık lastikler farklı olarak satışa sunulur. 16 inç yazlık lastik fiyatları da kış lastiklerine göre değişiklik gösterebilir. 

16 İnç Lastik Fiyatları

Araç lastikleri oldukça büyük bir ürün yelpazesine sahiptir. Desen, ebat, model olarak birçok farklı şekilde karşınıza çıkar. Tercih edeceğiniz 16 inç lastik için fiyatlandırma da bir o kadar çeşitlidir. Öncelikle almak istediğiniz lastik modeline karar vermeniz gerekir. Her mevsime uygun olarak tercihinizi 4 mevsim araç lastiklerinden yana kullanabileceğiniz gibi kış lastikleri ve yaz lastikleri olarak özel şekilde tasarlanmış seçeneklerden yana da kullanabilirsiniz. Kış lastikleri o mevsim koşullarına uygun üretildiğinden kendi içerisinde bir fiyatlandırmaya sahiptir. Aynı şekilde yaz lastikleri için de benzer fiyatları görebilirsiniz. Görüldüğü gibi 16 inç lastik fiyatları tercih edeceğiniz model ve türe göre değişiklik gösterir. Yine de güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için bu kalitede bir araç lastiğine uygun fiyatlar üzerinden buradan sahip olabilirsiniz.

16 İnç Janta 15 Lastik Olur Mu?

15 lastik yalnızca 15 inç ölçüsünde bir janta takılabilir. 16 inç janta takmak için 16 lastik almanız gerekir. Vizeden geçebilmeniz için de jant ve lastik ölçü uyumu gereklidir.

Büyük Jant Mı Küçük Jant Mı Kullanılmalıdır?

Çapla orantılı olarak yakıt da değişiklik gösterir. Çap büyüdükçe yakıt da artar. Büyük jantların ağırlığı da fazla olur ve bu da ekstra yakıt demektir. Küçük jantların kullanımı bu yüzden idealdir. 

Hangi Jant Az Yakar?

Hafif metal olan jantların daha az yaktığı bilinir. Bu sebepten ötürü hafif metal jant kullanımını sık sık görebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

16 inç Lastikler

3088 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 24 / 3088 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/259720