Evin salon, yatak odaları, banyo ya da mutfak fark etmeksizin herhangi bir odasına ekleyeceğiniz aksesuarlar ile farklı bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Odanızın tarzına ve renklerine uygun dekoratif objeler, tamamlayıcı unsurlardır. Söz konusu ev dekorasyonu olunca, sınırsız seçenek arasından akla ilk gelen tablolar ile duvarları hareketlendirmek olmaktadır. Duvar tablolarının her tarza ve mekana uyum sağlayabilecek çeşitleri bulunmaktadır. Kullanacağınız tablonun büyüklüğü, renkleri ve tarzı seçiminizi büyük ölçüde etkilemektedir. Tablo çeşitleri arasında kanvas, mdf, çerçeveli, led ışıklı gibi modeller yer almaktadır. Tabloların kullanıldığı yerlerden bir tanesi de çocuk odalarıdır. Çocuk ve bebek odaları için tercih edilen tablolar, evin diğer bölümlerinde kullanılan modellerine göre farklılık göstermektedir. 

Çocuk Odasında Dekorasyon Nasıl Yapılmalıdır?

Bir odanın dekorasyonu için kullanılan dekoratif objeler odanın havasını belirleyeceği için seçimi son derece önemlidir. Objeler yer aldığı odanın havasını değiştirdiği gibi içerisinde yaşayan insanlara da olumlu etkileri vardır. Bir evde kullanılan dekoratif objeler, kişilerin zevkini ve tarzını yansıtmaktadır. Söz konusu bebeğinizin yani çocuğunuzun odası olunca durumun önemi daha da artmaktadır. Bir çocuk odasında kullanılan objeler arasında oyuncaklar, hayvan figürlü lambalar, resimler, duvar kağıtları ve tablolar yer almaktadır. Çocuğunuzun sağlıklı bir gelişime sahip olabilmesi için bu objelerin dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Çocuğunuzun odasında keyifli bir şekilde büyümesi için duvar tabloları mümkün olduğunca renkli ve eğlenceli modellerin arasından tercih edilmelidir.     

Bebek Ve Çocuk Odası İçin Nasıl Tablo Seçilmelidir?   

Tablo, bir odanın en dikkat çeken yerinde durmaktadır. Bu yüzden duvarınıza tablo seçerken oldukça özen göstermenizde fayda vardır. Çocuk ve bebek odaları için ideal tablo türü, kanvas tablo çeşitleridir. Bebek odalarına uygun tablo seçimini ebeveynler yapacağı için kişisel zevkleri ile birlikte odaya uygunluğu da dikkate alınmalıdır. Odaya farklı bir atmosfer katan duvar tablolarını çocuk odaları için tercih ederken gelişimleri de düşünülmelidir. Çocuğunuz odasında vakit geçirdiği zaman tabloyu göreceği için hayal gücünü geliştiren modeller seçmek yararlı olacaktır. Bebek ve çocuk odalarında ağırlıklı olarak kanvas tablolar kullanılmaktadır. Çocuğunuzun odası için tercih edeceğiniz tabloların yapımında kullanılan malzemelerin içerisinde kanserojen madde olmaması çok önemlidir. Bununla birlikte herhangi bir koku yaymamasına da dikkat edilmelidir. Bu durumda, tabloların bulunduğu odanın havasını soluyacak olan bebeğinizin sağlığı söz konusu olmaktadır. 

Çocuk Odaları İçin Tablo Modelleri Nelerdir? 

Onlarca çeşidi olan kanvas tabloları çocuğunuzun odasında kullanacaksanız eğer renkli figürlerin, hayvanların, çizgi film karakterlerinin, kendi fotoğrafının bulunduğu ya da ay dede ve yıldız gibi uyku temalı modelleri tercih etmek, odaya farklı bir hava katacaktır. Bebek ve çocuk odaları için seçilen tablolarda sağlıklı ürünlerin seçimi söz konusudur. Bebek ve çocuk odası tablo modelleri oldukça fazla çeşitlilikgöstermektedir. Kız ve erkek çocukları için ayrı tablo modelleri bulunabildiği gibi ortak tablo çeşitleri de vardır. Erkek çocukları için araba, uçak ve erkek çocuğu figürleri olan tablolar bulunduğu gibi kız çocukları için de renkli modern desenli ve prenses figürlü tablo çeşitler vardır. Çocuğunuzun odasını dekore ederken onlarca tablo çeşidi arasından seçim yapmak ve kararsız kalmak son derece normaldir. Çünkü her geçen gün modellerin arasına yenileri eklenmektedir. Çocuk odaları için ideal olan tablo modellerinden biri de led ışıklı olanlardır. Bu tür tablolar, çocuğunuz uykudayken odaya hafif bir ışık yayacağı için çocuğunuzun karanlıkta kalmasını engeller. Tablolar ile huzurlu bir odada büyüyen çocuğunuza güzel rüyalar eşlik edecektir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek - Çocuk Odası Tablo Fiyatları

1063 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Deri Tablo
Deri Tablo
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Malzeme
Toplam 48 / 1063 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?