Kar botları, kışın soğuk ve zorlu koşullarını konforlu ve keyifli hale getiren ayakkabı türleridir. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan modeller, fiziksel ve kişisel istekleri ön plana çıkaran özellikler ışığında hazırlanıyor. Üretim amacına uygun olarak su geçirmezlik ve soğuğa karşı koruma özellikleriyle donatılan ürünler, bunun yanında modaya yön veren tasarımsal dokunuşları da üzerinde taşıyor. Günlük ve sportif aktiviteler için geliştirilen yüzlerce model arasından kış şartlarına en uygun olan ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Kışa Meydan Okuyun

Birbirinden kullanışlı modelleriyle kış şartlarını zorlu olmaktan çıkaran kar botları, kar tanelerinin eğlenceli yanını keşfetmenize imkân tanıyor. Kullanıcı isteklerine göre klasik bot ve çizme tarzlarında hazırlanan tasarımlar, teknolojik yeniliklerle modern ürünlere dönüşüyor. Kışın özel şartlarına çözümler sunan fonksiyonel özellikler, doğanın tüm olumsuzluklarına karşı yüksek konforlu kullanım sağlıyor. Kürklü, topuk detaylı ve termal koruma detaylarına yer verilen botlar, arazi koşullarından şehir yaşamına kadar tüm zorlu alanlarda istenilen şartları gerçekleştiriyor. 

Zor Şartları Eğlenceli Kılan Tasarımlar

Sade ve gösterişli modellerden oluşan yüzlerce çeşidi bulunan kar botları, sahip oldukları benzersiz özelliklerle hayatınızı kolaylaştırıyor.

 • Su ve ısı yalıtımına sahip olan tüm modeller, derin karlı alanlardan buzlu yollara kadar adımlarınızı güven içinde atmanıza imkân tanıyor.
 • Patik, çizme ve klasik bot tarzındaki tasarımlar, her yaştan kullanıcı için uygun kullanım olanağı yaratıyor.
 • Tüm ayakkabı modellerinde olduğu gibi kar botları da sundukları renk ve tasarım alternatifleriyle modaya yön veriyor.
 • Üreticiler tarafından uygulanan teknolojik yenilikler, ürünlerin çok düşük sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor.
 • Bağcık, fermuar, düğme ve esnek tarzdaki bağlama çözümleri ile yumuşak tabanlar, yürüyüş anında kullanıcılara hareket özgürlüğü kazandırıyor.

Adımlarınızı Özgür Kılın

 • Elastik özelliklere sahip kaymaz tabanlar farklı iklim koşullarında güvenle yürümenizi sağlıyor.
 • Markaların geliştirdiği yalıtım, su geçirmezlik ve nefes alabilen kumaşlar, botların kullanım sürelerini uzatıyor.
 • Kış mevsimine uygun olarak geliştirilen modellerin birçoğu ısı yalıtım ve ortopedik taban özellikleriyle sıcak mevsimlerde doğa yürüyüşlerinde kullanılabiliyor.
 • Dönüştürülebilen malzemelerin kullanıldığı kar botları, kullanıcı sağlığını korurken; doğal kaynakların ve çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.
 • Kullanıcı ihtiyaçlarına göre geliştirilen ürünler güçlü ve hafif yapıları sayesinde her yaşa uygun seçeneklere sahiptir.

Doğadan Kopamayanların Tercihi

İnovatif süreçler sonucunda geliştirilen kar botu modelleri, dayanıklılık ve sağlamlık ilkelerine bağlı kalarak üretiliyor. Kullanım alanlarının yarattığı özel şartlara uyumlu olması istenilen ürünler topuk, taban ve astar gibi pek çok noktada yenilikçi teknolojilerle donatılıyor. Doğanın çekiciliğine kayıtsız kalamayan özgür ruhların tercih ettiği seriler, tüm işlevsel yönlerini hayatı konfor içinde yaşamak isteyenlere sunuyor.

Özgür, Bağımsız ve Mutlu Anlar

Farklılıkların yön verdiği koleksiyon, renkli dünyalara sahip çocuklardan modaya yön veren kadın kullanıcılara kadar herkese hitap eden kar botu modellerini içeriyor. Yüksek boğazlı, ayakkabı stili tasarımlar ile patik görünümlü kalın tabanlı ve kovboy çizmelerini andıran topuklu tasarımlar aynı koleksiyonda buluşuyor. Kış şartlarının ruhuna uygun koyu renklerden, aykırı duruşu destekleyen parlak ve canlı renkler ürünlere hayat veriyor. 

Şehir hayatına uygun olarak hazırlanan Duck Booties, Chelsea ve Mid Booties modeller, şık çizgileriyle günlük hayatta kıyafetlerinizi tamamlıyor. Weather Boots, Waterproof serilerinden oluşan sportif modellerse; kar sporları, doğa yürüyüşleri gibi arazi şartlarında kullanılmak için hazırlanıyor. 

Atacağınız adımları cesur, çıkacağınız yolculukları konforlu kılan Fitness kar botu fiyatları, sundukları orijinal çözümlere oranla ulaşılabilir değerler içeriyor. Dayanıklı dokularıyla aranan konforu sağlayan seriler, modern tarzlarıyla kıyafetlerinize estetik açıdan değer katıyor. Giyim konusundaki olumlu değerlendirmeleri, bakım konusunda da tekrarlayan ürünler, hem günlük hem de profesyonel kullanımda hayatı kolaylaştırıyor.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fitness Kar Botu Fiyatları

5 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar
  1. Attiba
  2. Antarctica
  3. Bressan
  4. Rubber Duck
 3. Numara
 4. Numara A-Z
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Renk
 7. Ürün Tipi
 8. Satıcı
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/27019227/60004408
Başa dön