Yaratıcı ve çağdaş çizgisiyle kalitesini artırmaya devam eden Markapark, birbirinden seçkin markaları aynı çatı altında beğeniye çıkartıyor. Guess, Armani Jeans, New Balance ve Superga gibi 60'a yakın modern marka, Markapark avantajlarıyla birleşerek müşterilerini karşılıyor. Konsept anlayışıyla hazırladığı ürünlerini, 38 mağazası ve online alışveriş sistemi sayesinde satışa sunuyor.

Estetik bakış açısıyla hazırladığı ürün çemberiyle, hem kadınların hem erkeklere hem de çocukların ihtiyaçlarına cevap oluyor. Ürünler arasında başta ayakkabıdan çantaya olmak üzere aksesuardan kıyafete kadar birçok çeşit göze çarpıyor. Markanın ayakkabı yelpazesinde, birbirinden güzel ve kullanışlı model yer alıyor. Topukludan sandalete, babetten çizmeye kadar geniş çeşitlilik oluşturan ayakkabılar, albenisi yüksek tasarımları sayesinde bedeninizde zamansız bir şıklık vadediyor. Markapark, ayakkabı tasarımlarında incelikli detaylara önem verdiği için yaratıcı kombinasyonlar yapmanızı kolaylaştırıyor. Tasarımlarında öncelikli olarak trend detaylara ve iddialı desenlere yoğun biçimde yer veriyor. Straz taşlı, şeffaf eklentili ve bilekten bağlamalı gibi topuklu modelleri sayesinde kadınlara asil bir tarz hediye ediyor. Klasik giyinen üretken iş kadınları, yalın formda dikkati çeken modeller ile iddialı ve farklı kombinasyonlar yapma fırsatı elde ediyor. Rahat giyinmeyi sevenler için markanın babet stilindeki modelleri ön plana çıkıyor. Daha çok sportif yaklaşımla dizayn edilen erkek ayakkabı modellerinde de trend çizgiler belirgin şekilde dikkati çekiyor. Özellikle son yılların gözdesi makosen ve laofer stilindeki ayakkabı modelleriyle erkeklerin çekici görünmesini mümkün hale getiriyor.

Yenilikçi moda dünyasının detaylarından ilham alan Markapark, ayakkabı ürünlerini kaliteli derilerden dizayn ettiği için ayak sağlığınızı gözetiyor. Ayakkabı modellerinde kullandığı yumuşak taban sayesinde hareket özgürlüğünüzü ve konforunuzu maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlıyor. Tarzınıza ışık tutan ayakkabı modellerini tercih ederek, siz de tekdüze görüntülerden kurtulabilir, yakaladığınız çarpıcı imajınızla tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Klasik tarzınızı vurgulamak için maskülen ayakkabı modellerinden yana seçim yapabilirsiniz. Sportif ve sade giyinmekten hoşlanıyorsanız ayakkabılarınızı Jean pantolonlarınızla birlikte tamamlayabilirsiniz.

Kaliteli ürünlerin simgesi haline gelen Markapark, çanta modellerini çoğunlukla yalın formda tasarlıyor. Çanta skalasında çapraz, sırt ve portföy gibi daha pek çok modeli bir arada seçme imkanı tanıyor. Hem spor hem de klasik tarza uygun ürettiği çapraz modelleri, estetik detaylarla zenginleştirerek gözler önüne seriyor. Casual kombinlerin eşlikçisi sırt çanta modellerinde, rahat ve sade tasarımlara bağlı kalınıyor. Göz alıcı abiye kıyafetlerin tamamlayıcı parçaları portföy çantalarda, payet ve şeffaf kumaş eklentilerine ağırlık veriliyor. Sofistike görünüm sağlayan modellerin renkleri ise son dönemlerde pudra ve neon tonlarına bulanıyor.

Kalite, şıklık ve modernlik kriterleri ile başarı yakalayan firmanın ürün skalasında ayakkabıların tamamlayıcısı olan çorap modelleri bulunuyor. Babet ve diz çorabı formunda beğeniye sunulan kaliteli modeller, pamuklu kumaş materyalleri içeriyor. Ayaklarınıza hafiflik ve sıcaklık katan kaliteli çorap modellerini tercih ederek, hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılarınızla birlikte giyerek gününüzü rahat şekilde sonlandırabilirsiniz.

Mağaza sistemiyle satışlarını gerçekleştiren Markapark, toptan satış imkanlarıyla da müşteri kitlesini genişletiyor. İtalyan markası Moon Boot'un distribitörlüğünü üstlenmesi, daha geniş kesimlerce tanınmasına destek oluyor. Markaların Türkiye pazarında beğeni görmesine aracılık eden firma, ayrıca kendine has çizgiyle oluşturduğu Vronsky markasını da müşterilerine tanıtıyor. Kendine özgü olan markanın üretimlerini Türkiye, İtalya ve İspanya olmak üzere 3 farklı ülkede gerçekleştiriyor. Kaliteli ürün çeşitliliği bulunan markaların ürünlerine, Markapark firmasının alışveriş kolaylığı sunan olanakları sayesinde sahip olabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun seçeceğiniz Markapark ürünleri ile dünya trendlerini üzerinizde deneyimleme şansı yakalayabilirsiniz.

Marka Park

17 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Cinsiyet
  4. Beden
  5. Renk
  6. Satıcı
BAŞA DÖN