1890’dan beri kralların ve asillerin sporu olan atlı polo sporundan ilham alarak ürettiği giysilerle giyimine özen gösteren ve elegan bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği U.S. Polo Assn. ikonlaşmış tasarımlarıyla günümüzde de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bugüne gelene kadar çok az değişimden geçmiş olan markanın ürünleri, geçmişin asil ruhunu yansıtan modellerini modern çağın genç kesim detaylarıyla harmanlayarak polo ruhunu çağımıza taşıyor.

U.S. Polo Assn. Ürünleri

Kadınların hayatlarının her alanında severek kullandığı U.S. Polo Assn. elbiseleri, tasarlanırken zarif ve sade detayların ön planda tutulduğu, incelikli ve zevkli kemerlerin kullanıldığı göze çarpıyor. Çoğunlukla pamuklu kumaştan üretilen elbiselerin renklendirilmesinde tek renk kullanımı ağır basmakla birlikte, çift rengin kullanıldığı modeller de ürün yelpazesinde yerini alıyor. Çift renkli modellerde sade şeritler ve hafif geometrik desenler dikkat çekiyor. Seçkin ve aynı zamanda da yalın ve sade bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, özellikle uzun modelleri ve ikonik polo tarzı modelleri tercih ediyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında klasik dokuma gömlekler ve trikolar da yer alıyor. Duruşunuza tam kararında bir ciddiyet kazandıracak tasarım detaylarına sahip klasik dokuma gömlekler, şıklığınızla her ortamda dikkat çekmenize yardımcı oluyor. U.S. Polo Assn. ürünleri, bütün parçalarında aynı ağırbaşlı ruhu taşıyan detaylar barındırıyor. Markanın koleksiyonunda yer alan takı, çanta ve giysilerin kombin uyumu, bütünlüklü bir tarz yaratmaya olanak sağlıyor.

Klasik detaylar barındıran ana kalıp ve renklere sportmen bir hava katan dikişler ve armalar eklenerek tasarlanan klasik polo t-shirt'ler, montlar ve gömlekler; erkekler tarafından en çok tercih edilen U.S. Polo Assn. ürünleri arasında yer alıyor. Klasik polo t-shirt'lerde U.S. Polo Assn. markasının amblemi olan atlı logo mutlaka kullanılırken, göğüs armalarının yer aldığı modeller de bulunuyor. Erkek pantolonlarında sade sportif tasarımlar dikkat çekiyor. Bu tasarımların üretiminde kot ve pamuklu dokuma kumaşlar kullanılıyor. Aynı kumaşlar kullanılarak üretilen kapriler de yaz aylarında erkeklerin en çok tercih ettiği giyim ürünleri arasında yer alıyor. Seçkin bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler, U.S. Polo Assn. süveter, hırka ve kazakları tercih ediyor. İş hayatında ve gündelik hayatta şık ve rahat bir görünüme sahip olmak isteyen erkeklerin tercih ettiği örgü ve triko ürünler, dokuma pantolonlarla, erkek botlar ve kotlarla mükemmel bir uyum yakalayabiliyor.

U.S. Polo Assn. Alışveriş

U.S. Polo Assn. modelleri arasında kadın, erkek ve çocuklar için klasik polo t-shirt'ler, pantolonlar, çantalar, aksesuarlar, ayakkabılar ve daha pek çok farklı kategoride ürün yer alıyor. Şık, zarif ve güçlü bir görünüm yaratan tasarım detaylarına sahip ürünler, özellikle temel renklerin özgün tonlarının kullanıldığı, markanın imzası haline gelmiş olan detaylara sahip modellerle satışa sunuluyor.

U.S. Polo Assn.'un ürünleri arasında çocuklara yönelik tasarımlar da önemli yer kaplıyor. Çocuklar için üretilen modellerde hareketli desenlerin cıvıl cıvıl renklerle birleştiği baskılı tasarımlar dikkat çekiyor. Kız çocukları için üretilen modellerde çiçek bezemeleri ve puantiyelerin kullanımına ağırlık verilirken, erkek çocuklar için üretilen modellerde daha çok tek renkten oluşan desensiz tasarım kullanılıyor. Rahatlığın ön planda olduğu çocuk giyim ürünlerinde kullanımı kolaylaştıran detaylar dikkat çekiyor. Eşofman altlarında bel kısmında yer alan kordon, eşofmanın kolayca bele sabitlenmesini sağlıyor. Çocuklar için üretilen klasik polo modellerinde ise ikonik çizginin korunduğu görülüyor.

Birbirinden şık ve rahat spor giyim, aksesuar ve ayakkabıların fiyatları ürünün malzeme özelliklerine, işçilik detaylarına, tasarım özelliklerine ve kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor. Beğeninize uygun olan ürünü bulmak ve U.S. Polo Assn. alışveriş keyfinin tadını çıkarmak için geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

U.S. Polo Assn.

8.720 ürün var
  1. Cinsiyet
  2. Beden A-Z
  3. Renk A-Z
  4. Fiyat Aralığı
    -
  5. Ürün Puanı
  6. Fırsat Ürünleri
  7. Satıcı A-Z
Başa dön