Puzzle 1500 Parça

Meraklıları için tam bir ihtiyaç kaynağı olan puzzle parçaları, aynı zamanda zihinsel ve fiziksel terapidir. Her biri diğerinden farklı yüzlerce, binlerce parça biraraya geldiğinde büyük bir mutluluk ve güven hissi verir.  Ama tabii ki o parçalar bir araya gelene kadar geçen bir süre vardır ki, o süre de tam olarak bir sabır testidir. Bu anlamda puzzle denildiğinde ilk akla gelen kelime terapidir ve kişiliğinizi olumlu yönde geliştirir, hayatınızda stratejik hamleler yapmanıza yardımcı olur.

Puzzle Parçaları İnsanları da Birleştirir

Puzzle, misyonu itibariyle sadece parçaları birleştirmez aynı zamanda aile bireylerini de birleştirir. Ailece yapılacak en etkin aktivitelerden biri olan puzzle yapımı ile parçaları birleştirirken kendinizi aynı zamanda saatler süren bir sohbetin içinde bulabilirsiniz. Bu puzzle yapmanın birleştirici gücüdür. Parça sayısına göre sohbetin dozunu artırmanız ya da azaltmanız tamamen de sizin elinizdedir. Puzzle 1500 parça aktiviteleri ile belki de haftalar sürecek bir ekip toplantısını garantileyerek aile fertleriyle keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Puzzle, birleştirici özelliğinin yanında hayal gücünüzü de besler. Her parçanın devamını gözünüzü kapatıp zihninizde canlandırdığınızda hayal kurma yeteneğinizi de eş zamanlı olarak tetiklersiniz. Yetenekleriniz güçlendikçe yaratıcılığınız da artar.

Puzzle ile Kendini Keşfet ve Geliştir

Puzzle aktiviteleri özellikle 1000-1500 parça puzzle ile uzun soluklu konsantrasyon gerektirdiğinden dikkat süresinin uzamasına yardımcı olur. Parçaları birleştirmeye konsantre olduğunuzda problemleri çözme yeteneğinizi de geliştirmiş olursunuz. Her bir parçayı birleştirdiğinizde hissettiğiniz rahatlama ve mutluluk duygusu, kendinize olan güven duygusu düzeyini artırır. Beyin kıvrımlarınız üzerinde direkt etken rol oynayan puzzle yapımı, düşünme yeteneğini artırarak sizi üretmeye yönlendirir. Puzzle tutkunlarının en büyük özellikleri yaratıcı olmalarıdır. Puzzle aktiviteleri zihinsel egzersiz ihtiyacını karşılamakla kalmaz aynı zamanda eğlenceli ve güzel zamanlar geçirmenizi de sağlar.

Sanatsal Dekorasyonlarda Puzzle Farkı

Puzzle yapımı keyifli vakit geçirme, aile etkinlikleri ve geliştirici, öğretici özelliklerinin yanı sıra ev dekorasyonlarında da ön plana çıkar. Özellikle 1000-1500 parça puzzle koleksiyonlarında birçok konuda, desende ve çizimde puzzle örnekleri mevcuttur. Puzzle çalışmaları için özel olarak üretilmiş puzzle yapıştırıcıları ile zevkle birleştirilen tüm parçalar adeta birer sanat eserine dönüşür ve duvarlarda yerini alır. Herkes güzel ve farklı bir sanat eseri yaratamayabilir ama herkes puzzle yapabilir. Bu sayede sanatsal çalışmalara imzanızı birleştirdiğiniz parçalarla atarsınız.

Puzzle Almanız için Beş Neden

 • Puzzle aktiviteleri özellikle çocuklar için eğitici ve eğlendirici bir etkinliktir.
 • Puzzle parçalarını birleştirmek rahatlatır ve motivasyon sağlar.
 • Özellikle 1000-1500 parça puzzle birden fazla kişiyle koordineli çalışma imkânı sunar, sosyalleştirir.
 • Puzzle yeteneklerinizi ortaya çıkartır, özgüveninizi artırır.
 • Tamamlanmış her puzzle birer sanat eserine dönüşür ve ev dekorasyonları için sanatsal tablolar olur.

Puzzle Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Puzzle yaparken elbette ki en can sıkıcı konu eksik parçalardır. Bu konuda çözümsüz kalmamak için eksik parça temini yapabilecek satıcıdan puzzle almaya çalışın.
 • Puzzle zorluğunu belirleyen derece temadır. Renklerin ve desenlerin bütünlüğüne göre temanızı belirleyebilir, zorluk derecesini karar verebilirsiniz.
 • Puzzle yapımı aynı zamanda bir sabır işidir. Sıkılmamak için bittiğinde sizi mutlu edecek en güzel görüntüyü seçmeye çalışın.
 • Puzzle parçalarını birleştirmek bazen tahmin ettiğinizden daha çok zamanınızı alabilir. Evinizde puzzle için ayırabileceğiniz özel bir alanınız yoksa puzzle satın alırken yanında puzzle halısı da alabilirsiniz.
 • Puzzle desenleri kadar ebatları da satın alırken önem teşkil eder. Satın aldığınız ürünü bittiğinde duvarınıza asmak isterseniz satın almadan önce bitmiş ölçülerini mutlaka kontrol etmelisiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

1001 - 1500 Parça Puzzle ve Yapboz Fiyatları

559 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Anatolian Puzzle Yapbozlar
  2. Educa Puzzle Yapbozlar
  3. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  4. Renk Vagonu Puzzle Yapbozlar
  5. Castorland Puzzle Yapbozlar
  6. Art Puzzle Yapbozlar
  7. Doğuş Puzzle Yapbozlar
  8. Nova Puzzle Yapbozlar
  9. Trefl Puzzle Yapbozlar
  10. KS Games Puzzle Yapbozlar
  11. Trefl Puzzle Puzzle Yapbozlar
  12. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  13. Ricordi puzzle Puzzle Yapbozlar
  14. Ricordi Puzzle Yapbozlar
  15. Adam Games Puzzle Yapbozlar
  16. Anatolian Puzzle Puzzle Yapbozlar
  17. Dino Puzzle Puzzle Yapbozlar
  18. Dino Puzzle Yapbozlar
  19. KS Puzzle Yapbozlar
  20. Heye Puzzle Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Parça Aralığı A-Z
  1. 1001 - 1500 Parça
  2. 1501 - 3000 Parça
  3. 501 - 1000 Parça
  4. 301 - 500 Parça
  5. 100 - 149 Parça
  6. 0 - 50 Parça
  7. 150 - 300 Parça
  8. 51 - 99 Parça
  9. Puzzle Aksesuar
  10. 3001 - 5000 Parça
  11. 5001 Parça ve Üstü
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Parça Aralığı 1001 - 1500 Parça
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/1201902
Başa dön