IKEA

IKEA

Evinizde ve ofisinizde kullanabileceğiniz ürünlere IKEA markası ile ulaşabilirsiniz. Pratik ürünler tasarlayan marka, hayatınızı kolaylaştırır. Parçalara ayrılıp birleştirilebilen ürünler portatif özellikler taşır. Hafif ve dayanıklı malzemelerden üretilen IKEA ürünleri oldukça sağlamdır. Ev dekorasyonu ürünleriyle yaşam alanlarınızı daha zarif hale getirebilirsiniz. Kapı askıları, giysilerinizi toplu halde asabileceğiniz uygun alanlar elde etmenizi sağlar. Dolap askıları ile giysilerinizi düzenli halde bir arada tutabilirsiniz. Yükseltme basamakları çocuklu aileler için idealdir. Çocuğunuz mutfakta çeşitli noktalara ulaşmak için yükseltme basamağını kullanabilir. Servis altlıkları, yemek masanızda kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Servis altlıkları ısıya karşı dayanıklıdır. Banyonuzda kullanabileceğiniz dekoratif ürünlere de IKEA ile sahip olabilirsiniz. Kaydırmaz paspas modelleri zemine sıkıca tutunur. Tırtıklı yüzeyleri sayesinde kaydırmaz paspaslardan güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tuvalet fırçaları banyonuzda pratik bir şekilde hijyen elde etmenizi sağlar. Fırçaların ergonomik sapları son derece kullanışlıdır.

Mutfağınızda Kullanabileceğiniz İşlevsel Ürünler

Yemek çubuğu çeşitlerini sipariş ederek yemeklerinizi keyifli bir şekilde tüketebilirsiniz. Yıkanabilir çubuklar bulaşık makinenizde kolayca temizlenir. Tava ve tencere kapağı çeşitleri mutfağınızda size güvenlik sağlar. Tencere kapakları ısıya karşı dayanıklıdır. Kızartma işlemini gerçekleştirirken tavanızın üstünü kapağınızla kapatarak sıçrama sorununu önleyebilirsiniz. Kesme tahtaları, mutfağınızda çeşitli yiyecekleri hazırlarken işlerinizi kolaylaştırır. Bu tahtalar, kesilmeye karşı dayanıklıdır. Kullanım sonrasında su ile yıkayarak tahtanızı temizleyebilirsiniz. Poşet kapama klipsleri mutfağınızda size yardımcı olur. İçlerine çeşitli yiyeceklerinizi koyduğunuz poşetleri, kapama klipsleriyle güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz. IKEA'nın tasarladığı çırpıcılar sayesinde soslarınızı karıştırabilmeniz kolaylaşır. Paslanmaz çelikten üretilen çırpıcılar oldukça dayanıklıdır. Sarımsaklı yoğurt hazırlamak istediğinizde sarımsak ezicilerin pratik yapısından yardım alabilirsiniz.

IKEA Ürünleriyle Evinizi Dekore Edin

IKEA, tasarladığı zarif masa modelleriyle evinizi şıklaştırır. Odalarınızın boyutlarına uyan masaları sipariş ederek kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Masa çeşitleri ofisinizde yararlanabilmeniz için de uygundur. Parçalara ayrılabilen masaları kısa sürede demonte hale getirebilirsiniz. IKEA, yemek masası modelleri de üretir. Ailenizin büyüklüğüne göre sizin için en uygun yemek masalarını satın alabilirsiniz. İsveç markası, oturma odası ve salon gibi alanları dekore edebilmenize yardımcı olur. Oturma takımları satın alarak birbirlerini tamamlayan koltuklara sahip olabilirsiniz. Çekyat modelleri misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için son derece kullanışlıdır. IKEA markası estetik dolap çeşitleri de tasarlar. Yatak odası, çocuk odası gibi alanlarda bu dolaplardan yararlanabilirsiniz. Dolapların raflarla ve çekmecelerle bölünmesi kullanışlılık yaratır. Ev eşyalarınızı dolaplarınızın geniş bölmelerinde saklayabilirsiniz. IKEA'nın tasarladığı sehpa çeşitleri de vardır. Sehpalar, yiyecek içecek servislerinde size yardım eder. Zigon sehpa modelleri, iç içe geçerek minimum oranda alan kaplayan ürünlere yer verir.

Ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Evinizi dekore ederken yaşam alanlarınızın ölçülerine uygun mobilyaları satın almaya özen göstermelisiniz. Mevcut eşyalarınızla tasarım ve renk bakımından uyumlu ürünleri sipariş etmeniz gerekir. IKEA ev eşyalarını görsel özelliklerinin yanı sıra işlevsel özelliklerini değerlendirmek için de evinizde kullanabilirsiniz.

IKEA koltuk takımlarının özellikleri nelerdir?

Koltuk takımları cilt dostudur. IKEA'nın kullandığı kumaş döşemeleri teninizi tahriş etmez. Açılabilir koltuk modelleri misafirlerinizi konforlu bir şekilde konuk edebilmenizi sağlar. Yastıklara sahip olan koltuklar da vardır. Bu koltuklar sayesinde oturma konforunuz artar. Koltuk takımlarında bulunan esnek yaylar vücudunuzu destekler.

Çalışma masalarında kullanılabilen aksesuarlar nelerdir?

IKEA marka çalışma masası lambası kullanarak karanlık ortamlarda da verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Evrak raflarıyla çeşitli basılı dosyaları bir arada tutabilmeniz kolaylaşır. Kalemlik çeşitleri, ofisinizde ya da çalışma odanızda farklı kalem türlerine bir arada yer verebilmeniz için uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İkea