Evinizde kullandığınız eşyaların özellikleri, geçirdiğiniz zamandan aldığınız keyfi doğrudan etkiler. Sıhhi tesisat ürünleriyle tanınmış olan Kohler, dünya çapında hizmet veren bir imalat firmasıdır. Sanayi ve ticaret alanında faaliyet göstermeye, tesisat armatürleri ile başlayan firma, zaman içinde kazandığı deneyimle fayans, mobilya ve çeşitli endüstriyel motor üretimlerine başlar. Yüksek kapasiteli üretim tesisiyle Kohler Türkiye, günümüzde pek çok sektörde önemli etkiye sahiptir. Tesisat sektöründe tercih edilen ürünlerinden olan Kohler armatür, herkese hitap eden dizaynları ile hem minimal hem de nostaljik dekorasyonların vazgeçilmez parçasıdır. Armatürün bütünleyicisi olan, Kohler musluk paslanmayan ve leke tutmayan malzemesiyle, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylelikle Kohler batarya uzun yıllar boyu evinizin estetiğini tamamlayarak size maksimum fayda sunar. Kohler lavabo bataryası ürün çeşitliliğine sahip bir kategoridir. Banyo ve mutfak dekorasyonunun önemli bir parçasıdır. Hepsiburada aracılığıyla ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.

Mutfağınızda Çağdaş ve Güvenilir Tercihler

Gelişen teknolojiyle beraber mutfak araç gereçlerinde değişim yaşanır. Bunlardan birisi de mutfağınızda önemli bir yer tutan evyelerdir. Evyeler çeşitli malzemelerden üretilebilir. Seramik, mermer, çelik gibi farklı materyallerden üretilen evyeleri kişisel zevk ve arzunuza göre tercih edebilirsiniz. Tezgahıza uygun olarak tek ya da çift bölmeli Kohler evye modellerini tasarımınıza dahil edebilirsiniz. Su birikimini en aza indirgeyen yapısıyla işlerinizi kolaylaştırır ve asit dirençli korumasıyla uzun ömürlü performansa sahiptir. Evyenizin tamamlayıcısı olan Kohler eviye bataryası mutfağınızda yoğun olarak kullanılacağı için güvenilir bir seçimdir. Fonksiyonel kullanım ve dayanıklı malzemelerin birleştiğ,i Kohler lavabo için uygun Kohler mutfak bataryası alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz.Tezgahınızın üstünde yer kaplayan bulaşıklar kötü bir görüntü yaratabilir. Kohler bulaşıklık modellerinden mobilyalarınıza uyum sağlayacak renkte ve tarzda bir ürün tercih edebilirsiniz. Bulaşık kurutmalığına ek olarak kadehleriniz için ayrı bir parça seçebilirsiniz. Portatif bir ürün olan kadeh kurutucu ile daha sofistike bir görüntü yakalayabilirsiniz. Kohler temizlik ürünleri ile birlikte mutfakta geçireceğiz zamanı daha pratik ve keyifli hale getirebilir, mutfağınızda parıldayan bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Temizlik ürünlerine ek olarak Kohler buharlı temizleyici ile birlikte daha detaylı kullanım sağlayabilirsiniz.

Donanım Ürünlerinde Geniş Ürün Yelpazesi

Kohler ürünleri çeşitli amaçlar için üretilir. Evinizin pek çok alanında kullanılabilir. Konut veya iş yerinizin donanımında gerekli sistemlerden biri elektrik sayacıdır. Köhler sayaç, bireysel veya kurumsal alanlarda kullanılabilir. Güneş enerjisi gibi elektrik üreten donanımlardan faydalanıyorsanız, Köhler çift yönlü sayaç sayesinde güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Elektrik donanımın başlıca parçalarından diğeri ise jeneratördür. Elektrik kesintilerinde yedek güç olarak kullanılır. Özellikle plazalar ve çeşitli işletmelerde bulunurlar. Watt cinsinden güç üreten Köhler jeneratör, boyutuyla doğru orantılı bir akıma sahiptir. Güvenilir yapısıyla uzun ömürlü kullanım vadeder. Aydınlatmada günlük sınırların dışında kamplar, açık hava etkinlikleri, spor gibi alanlarda da kullanım avantajı sağlayan Kohler el feneri, güçlü menzili ve kolay taşıma özelliklerine sahiptir.

Sık Tercih Edilen Ürünler

Kohler, birçok sektörde çeşitli ürünlere sahiptir. Banyonuzda tercih edeceğiniz Kohler klozet modelleri monte edilme biçimleri, ayaklı ya da ayaksız formlar gibi özelliklere göre ayrılmıştır. Kohler tuvalet ürünleriyle tasarımlarınızı eşsizleştirebilirsiniz. Zarif dizayna sahip tuvalet kağıtlığı ile tasarımınızı taçlandırabilirsiniz.

Kohler hangi ürünleri üretir?

Size her alanda yarar sağlayacak ürünleri bulabilirsiniz. Kohler mini dikiş makinesi sayesinde çarşaf, kıyafet gibi temel eşyalarınızı onarabilirsiniz. Banyo ve mutfak tesisat ürünleri sayesinde evinizi dekore edebilirsiniz.

Kohler fiyatları nasıldır?

Ömür boyu kullanımı mümkün kılan ürünlerin fiyatı malzemelerine ve materyallerine göre değişir. Sunulan ürünlerin fiyat ve performanslarını değerlendirip gönül rahatlığıyla karar verebilirsiniz.

Kohler lavabo çeşitleri nelerdir?

İsteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre çok sayıda seçenek mevcut. Tasarım olarak dilerseniz düz ve sade renkleri, dilerseniz floral desenleri ve özgün tasarımları tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kohler

364 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Yurt Dışından Ürünler
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Başa dön