Bilgisayar teknolojisinin gelişmesi ve markaların ürün yelpazelerini her geçen gün artırmaları, bilgisayar meraklılarının kendi bilgisayarlarını hazırlamalarına imkan tanır oldu. Bilgisayar bileşenlerinin konumlandırılmalarında önemli rol oynayan bilgisayar kasaları, sundukları havalandırma özelliklerinin yanı sıra bileşenlere sağladıkları güç çözümleriyle de büyük önem kazandı. Kendi bilgisayarını toplayan meraklılar arasında kaliteli ürünleri sayesinde saygın bir konum kazanan Aerocool ürünleri, farklı çözümlerle her gereksinimi karşılıyor.

Aerocool Ürünleri

Bilgisayar kasaları başta olmak üzere, güç kaynağı (PSU) ve kasa içinde hava akımı sağlayan fanları beğeninize sunan marka, tasarımlarındaki şıklıkla göz dolduruyor. Micro ATX ve Mini ITX yapısındaki anakartları rahatlıkla konumlandırabileceğiniz Mid Tower ve Cube formundaki kasalarla ön plana çıkan Aerocool, daha gelişmiş özelliklere sahip anakartlara sahip olanlar içinse Full Tower kasaları üretir. Kasalarını PSU’lu ve PSU’suz şeklinde konumlandıran marka, ürün çeşitliliğiyle her gereksinime rahatlıkla cevap veriyor. Bu sayede modelini beğendiğiniz ürünün güç kaynağını kendiniz takabilir ya da ürünle gelen güç kaynağı yeterliyse bilgisayarınızı bu şekilde de kullanabilirsiniz. Bilgisayar kasalarında ferah iç dizaynı benimseyen Aerocool, genellikle kasaların ön panelinde yer verdiği USB 3.0 portlarıyla USB bellek ya da harici disk gibi bileşenleri pratik bir biçimde kullanmanızı amaçlar. Çalışma sırasında son derece sessiz olan bilgisayar kasaları, tercih edeceğiniz modele göre renkli LED aydınlatmalara sahip olabilir. Özellikle yan kasa kapağı cam şeklinde olan bu modeller, bilgisayar bileşenlerini sergilemek isteyenler için ideal ürünlerdir.

80 Plus sertifikalı güç kaynaklarıyla bilgisayarınızın enerji verimliliğini en üst noktada tutan Aerocool ürünleri, barındırdıkları aktif PFC ile şebekeden kaynaklı çeşitli voltaj dalgalanması gibi olumsuzlukları kolayca önleyebilir. 400 Watt’tan 1250 Watt’a kadar geniş bir ürün gamı bulunan marka, kullandığı fanlar sayesinde güç kaynakları ağır yük altında olsa bile gayet sessiz çalışır. Bilgisayarınızın uygun yerlerine konumlandırmanız için Aerocool tarafından üretilen bilgisayar fanları da görevlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirirler. 12, 14 ve 20 cm.’lik fanların bazıları renkli LED aydınlatmalarla gelirler. Bu ürünleri pencereli kasa modellerinin şıklığını artırmak için kullanabilir; ürünlerin işlevsel özelliklerinin yanı sıra bilgisayarınıza katacakları estetik değerden de yararlanabilirsiniz.

Aerocool Alışveriş

Aerocool alışveriş seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanları belirlerken bilgisayarınızın donanım özelliklerine hakim olmanız gereklidir. Zira, donanımınızın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için hem harcadığı güç hem de anakartınızın boyutları, seçeceğiniz Aerocool ürünlerinin yapısını ve niteliğini belirler. Örneğin, en üst düzey işlemciye ve çift GPU’lu bir ekran kartına sahipseniz yöneleceğiniz kasa modeli ve güç kaynağı modeli, sıradan ofis bilgisayarının gereksinim duyacağı güç kaynağı ve kasadan hayli farklı olacaktır. Bunların yanı sıra güç kaynaklarının 80 Plus sertifikalarını da değerlendirmeniz, bilgisayarınızın toplamda harcadığı elektrik noktasında faydalı olacaktır. Plus, Bronze, Silver, Gold, Platinum ve Titanium şeklinde bir sıralamada yer alan 80 Plus sertifikalı güç kaynakları, bu sıralamayla enerji verimliliklerini tanımlarlar. Yüzde 80 enerji verimliliğinden yüzde 96’ya kadar uzanan sıralama sayesinde kendinize en uygun PSU modelini seçebilir; bilgisayarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Yeni nesil bilgisayarınızı değiştirip onun yerine küp yapılı bilgisayar kurmayı düşünüyorsanız, Aerocool’un birbirinden güzel renk ve tasarımlara sahip küp yapılı kasalarına yönelebilirsiniz. Yırtıcı görünüme sahip bir oyun bilgisayarı toplamak ve odanızı, bilgisayarınızdan çıkan renkli ışıklarla süslemek istiyorsanız yönelmeniz gereken kasa modelleri, Mid Tower formundakilerdir. Bu sayede hem dilediğiniz donanımları rahat bir şekilde kasanıza yerleştirebilir hem de kasanızda oluşabilecek kablo karmaşasının önüne geçebilirsiniz.

Siz de gereksinim duyduğunuz Aerocool ürünlerini kolaylıkla alabilir, kullandığınız bilgisayarın daha istikrarlı ve serin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aerocool

123 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti