4 Haziran 1910 yılında ABD' de kurulan Black&Decker, el aletleri, elektrikli el aletleri ve ilgili aksesuarlar, otomatik kapılar, ticari kilitleme sistemleri, elektronik güvenlik ve izleme sistemleri, sağlık çözümleri gibi mekanik erişim çözümlerinin global sağlayıcısı olmaya devam ediyor. Aynı zamanda çeşitli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış bağlantı sistemlerini, ürünlerini ve hizmetlerini de kullanıcılarına sunuyor. Dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Black&Decker'ın küçük ev aletleri ürünleri de global olarak çok büyük bir pazar payı sağlıyor. 120'den fazla ülkede pazarlanan, yaşam merkezleri ve ticari uygulamalarda da ön plana çıkan kaliteli ürünleri ile Black&Decker cirosunun büyük bir kısmını ABD dışındaki ülkelerden sağlıyor. Yenilikçi yönüyle lider olan firma, ticari hale getirilebilen yararlı ürünler üretmeyi hedefliyor.

Black&Decker,15.000’den fazla ürün çeşidiyle kullanıcılarına çok geniş bir portföy sunuyor. Marka, alet ve depolama ürünlerini çeşitli sektörlerde profesyonel kullanıcılara, distribütörlere, perakendecilere ve endüstriyel müşterilerine sunuyor. Elektrikli el aletleri hem profesyonel hem de normal kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Profesyonel ürünler arasında, matkaplar, darbeli somun anahtarları ve sürücüler, öğütücüler, testereler, yönlendiriciler, zımparalar, çivi tabancaları, tırnaklar, zımbalar, somunlar ve pnömatik aletler ve bağlantı elemanları dahil olmak üzere profesyonel kalitede kablolu ve kablosuz ekipmanlar bulunuyor. Normal tüketici ürünleri arasında ise öncelikli olarak Black & Decker markası altında satılan kablolu ve kablosuz elektrikli aletler, çit düzelticileri, dize düzelticiler, çim biçme makineleri ve ilgili aksesuarlar dahil olmak üzere çim ve bahçe ürünleri ve elde yıkanmış vakumlar gibi ev ürünleri bulunuyor. Markanın evinizde veya bahçenizde kullanıma hazır olarak sunulan ürünleri ile yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Yenilikçiliğin ve kusursuzluğun başarısına çok uzun yıllardır emek veren Black & Decker, dünyayı sıkı çalışma prensibi ve esin kaynağı ile şekillendiren kişiler için güvenilebilecek araçları ve yenilikçi çözümleri sunuyor. Marka, sağladığı araçlarla evinizi ve arabanızı tamir edebilme imkanı tanıyor. HTAS (Home Treatment Accreditation Scheme) çözümü sunan marka; ölçüm, tesviye ve düzen araçları, kırıcılar, yıkım araçları, bıçaklar, testereler, keskiler, endüstriyel ve otomotiv ile ilgili aletleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Elektrikli alet aksesuarları ise matkap uçlarını, freze uçlarını, aşındırıcıları ve testere bıçaklarını içeriyor. Depolama ürünleri arasında alet kutuları, testere atıkları, tıbbi dolaplar ve tasarlanmış depolama ürünler bulunuyor.

Black & Decker, CSS (Convergent Security Solutions) yakınsal güvenlik çözümleri ile elektronik güvenlik sistemleri tasarlıyor. Alarm izleme, video izleme, yangın alarm izleme, sistem entegrasyonu ve sistem bakımı dahil olmak üzere elektronik güvenlik hizmetleri sağlıyor. Aynı zamanda bu segmentteki ürünler varlık takip, bebek ve çocuk koruma, hasta koruma ve acil durum çağrı ürünlerini içeren sağlık çözümlerinden oluşuyor. Black & Decker bu ürünleri tüketicilere, perakendecilere, eğitim, finans ve sağlık kurumlarına, ticari, resmi ve endüstriyel müşterilere sunuyor. Aynı zamanda marka, mekanik erişim çözümleri de sağlıyor. Bu kapsamda otomatik kapılar, ticari donanım ve kilitleme mekanizmaları, elektronik anahtarsız giriş sistemleri, anahtarlama sistemleri, boru ve gömme kapı kilitleri kullanıcılara sunuluyor.

Sanayi alanında özel uygulamalar için tasarlanmış mühendislik ürünü sabitleme ürünleri ve sistemleri satan Black&Decker markasının ürün yelpazesi, saplama kaynak sistemleri, kör perçinler ve aletler, kör kesici uçlar ve aletler, çekilmiş ark kaynak saplamaları, tasarlanmış plastik ve mekanik bağlantı elemanları, kendinden delici perçinleme sistemleri, hassas somun çalıştırma sistemleri, mikro tutturucular ve yüksek mukavemetli yapısal bağlantı elemanları içeriyor. Markanın yüksek çeşitlilik içeren ürün gamında aradığınız ürüne Hepsiburada.com güvencesiyle hemen sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Black&Decker

194 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Başa dön