Black&Decker birçok bahçe ve tadilat işleri için gerekli olan elektronik aletleri sizlerle buluşturur. Bahçenizdeki çimlerin budanması, ağaçların kesilmesi ve arabanızdaki kırıntıların süpürülmesine kadar birçok farklı işleri son teknolojik ürünleri ile yapmanızı sağlar. Bu ürünlerinden biri olan Black&Decker süpürge şarjlı olması ile herkesin dikkatini çeker. 20 dk kesintisiz çalışma süresi ile arabanızdaki kırıntı ve tozların anında süpürülmesini sağlar. Black&Decker süpürge 16 dB ses seviyesi sessiz ve konforlu bir kullanım deneyimi elde etmenizi sağlar. Black&Decker yıkama makinesi 1700 Watt ile otomobilinizin yıkanmasına yardımcı olur. 130 bar su basıncı ve 6 metre hortum uzunluğa sahiptir. Black&Decker şarj aleti LED göstergesi, ayarları görmenizi sağlar.

Black&Decker Modelleri

Black&Decker birçok farklı modeli ile alıcıların ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarır. Bu modeller şu şekilde sıralanabilir:

 • Black&Decker dekupaj ile tahta, ahşap ve plastik gibi sert maddeleri kesen bir testere çeşididir. 550 Watt gücü ile yüksek performans sergiler.
 • Black&Decker spiral ahşap alanlara uygulamak için kullanabileceğiniz bir matkap ucu çeşididir. 5 mm ölçüye sahiptir.
 • Black&Decker taşlama metal kesme ve zımparalama işlemini yüksek hızda yapabilirsiniz. Kilitli tetik kesintisiz bir kullanıma sahip olmanızı sağlar. Black&Decker avuç taşlama metal dişli yapısı dayanıklılık sağlayarak uzun bir kullanım imkanı verir.
 • Black&Decker şarjlı matkap delme işlemleri için kullanılır. 2 kg hafif kullanımı ile sizi yormadan işlerinizi halletmenizi sağlar. Black&Decker matkap 11 kademeli tork ayarı ile sert maddeleri delebilirsiniz.
Son Teknoloji Black&Decker

Son teknoloji işlevlere sahip olan Black&Decker ürünlerinden biri olan Black&Decker hava kompresörü basınç ayarlaması yapar. Basınç göstergesi ihtiyaca göre ayarlama yaptıktan sonra kendi kendine kapanma sağlar. Black&Decker hilti inşaat sektöründe tercih edilen betonlara delik açma ve asfaltları kırmak için üretilen bir cihazdır. 2,5 J darbe gücü ile en sert yapı malzemelerini kırabilirsiniz. Akü şarj cihazı black decker araba, motosiklet, ATV ve çim biçme gibi birçok ürünün akü bakımının yapılmasında görev alır. Black&Decker el süpürgesi evinizde koltuk takımınızın kırıntılarını derinlemesine temizler. 220 volt ile prize bağlı olarak hafif ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Black&Decker tornavida seti 39 adet en çok kullanılan vida uçlarını size sunar.

Black&Decker Ürünleri Kullanmanın Faydaları

Birçok son teknoloji özellik beraberinde faydaları getirir. Black&Decker hava pompası lastiklerin şişirilmesini sağlar. Otomobil lastikleri, top ve şişme yatakların havalarının sağlanmasında görev alır. Black&Decker araç süpürgesi güçlü motoru ve yüksek emiş gücü ile aracınızın en küçük noktasına kadar temizlik sağlar. Yüksek toz haznesi ve çift filtreleme sistemi ile size fayda sağlar. Black&Decker vidalama dar alanlara ulaşarak matkap özelliği ile delme işlemini gerçektirir. 2 vitesli şanzıman ile delme hızını ayarlamayı size bırakır. Black&Decker testere 45 derece açı ile kesim yapmanıza yardımcı olur. 66 mm kesme derinliği ile hassas ve hızlı kesim için uygundur. Hepsiburada üzerinden uygun yapı, market, bahçe ve oto ürünleri kategorisinden size uygun Black&Decker fiyata sahip ürününüze sahip olabilirsiniz.

Black&Decker Zımpara Makinesi Ne İşe Yarar?

Black&Decker zımpara makinesi geniş yüzeylerin pürüzsüzleşmesini sağlar. Alanın zımparalanmasında görev alır.

Black&Decker Elektrikli Testere Özellikleri Nedir?

Black&Decker elektrikli testere 4.66 kg ağırlığında, 1800 Watt gücünde ve 100 ml yağ tank kapasitesine sahip bir üründür.

Black&Decker Şarjlı Süpürge Hepa Filtre Nedir?

Black&Decker şarjlı süpürge hepa filtre makineden çıkan kirli havanın arındırılmasını sağlayan bir özelliktir. Solunum yolu hastalıklarının önlenmesinde etkilidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Black&Decker

233 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Güvenle Kapında
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön