1865 yılında Amerika Birleşik Devletleri Atlanta'da William Carter tarafından faaliyete geçen Carter's, 153 yıldır bebek ürünleri alanında faaliyet gösteriyor. Atlanta'da terzi olan William Carter, o dönemde ürettiği kaliteli ve yenilikçi bebek ürünleri ile başarılı bir markalaşma süreci gerçekleştiriyor. Bebek tulumlarında kendinden eldivenli modeller, baskılı ve desenli kıyafetler, bebek vücudunu saran "body" ürünler ile ilklere imza atan Carter's, kısa süre içerisinde Amerika'nın 1 numaralı bebek giyim markası hâline gelmeyi başarıyor. Aradan geçen yıllarda yenilikçi ve kaliteli tavrından ödün vermeden büyüyen firma, ürettiği bebek ürünleri ile dünya genelinde ailelerin tercih ettiği bebek ve çocuk markası olmaya devam ediyor. 

Dünya çapında ailelerin güvenini ve beğenisini kazanan firma, bebek ürünleri ile başladığı yolculukta ürün gamına eklediği çocuk kıyafetleri ve aksesuarları ile faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Çocuk sahibi ailelerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği ürünlerin kalitesine ve tasarımına büyük önem veren firma, çocukların daha kaliteli, daha eğlenceli ve daha keyifli kıyafetler giymesini sağlıyor. Yenidoğan grubu dahil olmak üzere çocukluk sürecinde ihtiyaç duyulan tüm kıyafet ve aksesuar grupları, firmanın ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. Kız bebek, erkek bebek, kız çocuk ve erkek çocuk kategorilerine ek olarak anne-bebek kategorisi ile annelerin de ihtiyacı olan taşıma ürünlerini bünyesinde bulunduran Carter's, güven veren kalitesi ve üst segment tasarım anlayışı ile çocuklu ailelere hitap ediyor.

Kız bebekler ve kız çocuklar için üretilen ürün gamı içerisinde pek çok farklı kıyafet modeli yer alıyor. Bebek ve çocukların konforu göz önünde bulundurularak geliştirilen ergonomik ürünler arasında günlük kullanımlar için zıbınlar, pijamalar, body ve t-shirt'ler, atletler bulunuyor. Kız çocuklarının zevkine hitap eden renkli ve desenli kumaşlar da ilgi çekiyor. Günlük kullanım ürünleri,  %100 pamuk kumaştan üretilen bebek ve çocuk kıyafetleri, kalitesi ve dokusuyla çocukların rahat etmesini sağlıyor. Günlük kullanımların haricinde kız bebekler ve kız çocuklar için tasarım kıyafetler ve elbiseler de koleksiyon içerisinde yer alıyor. Aksesuar grubu olarak da oldukça zengin bir ürün gamına sahip olan Carter's; sağlıklı, şık ve konforlu ürünleri ile ön plana çıkıyor. 

Carter's geniş bir ürün yelpazesi ile tüketici karşısına çıkıyor. Kız bebek ve çocuk ürünlerinde var olan zengin ürün çeşitliliği, erkek bebek ve çocuk bölümlerinde de bulunuyor. Bebeklerin ve çocukların ihtiyacı olan tüm günlük ürünler, çocukların zevkleri doğrultusunda tasarlanıyor. Birbirinden eğlenceli tasarımları ile göz dolduran ürünler, ailelerin tercihine sunuluyor. Kız çocuk gruplarında olduğu gibi erkek çocuklar için de şık kıyafet kategorileri bulunuyor. Gömlekler, pantolonlar, papyon ve pantolon askıları gibi pek çok farklı aksesuar, erkek bebek ve çocukların sevimli şıklığına katkı sağlıyor.

Carter's üst giyim grubunun yanı sıra iç giyim ve dış giyim ürünlerini de bünyesinde barındırıyor. Çocuk aksesuarlarının tüm ürünlerini mevcudunda bulunduran firma; mayo, terlik, ayakkabı, şapka, gözlük, kız çocukları için bijuteri ürünleri, havlular ve battaniyeler ile akla gelebilecek tüm ürünleri üretiyor. Bebek ve çocuklar için tüm beslenme ürünleri Carter's kalitesi ile güvenle ailelere sunuluyor. Anne-bebek koleksiyonunda bulunan taşıma çantaları, farklı ebatlarda ürün yelpazesi içerisinde yerini alıyor. Anneler için sunulan çantalar haricinde çocuklar için üretilen desenli ve figürlü çocuk çantaları da tasarımlarıyla çocukların beğenisini kazanıyor. Ürettiği tüm ürün gruplarında kalite standartlarından ödün vermeyen Carter's; eğlenceli, yaratıcı, ergonomik, kaliteli ve güvenli ürün yelpazesi ile kategorisinde lider firmalar arasında yer alıyor.

Carter's

844 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Satıcı
BAŞA DÖN