1953 yılından bu yana dil eğitimi için yayınlarına ara vermeksizin devam eden Fono Yayınları Türkiye'nin en seçkin dil eğitim setlerini hazırlıyor. 28 ayrı dilde 400'e yakın yayını olan kurum zengin içeriklerini kitap ve CD'lerde topluyor. Güncel içerikleri ile nitelikli dil eğitimini destekleyen yayınevi yabancı dil öğrenmek isteyen herkesin ihtiyaçlarına uygun çözümleri ile biliniyor. 

İngilizce Fono Eğitim Setleri İle Öğrenilir  

Yayın hayatına İngilizce dil setleri ile başlayan firma güncel eğitim setleri ve farklı öğretim yaklaşımıyla ilgi görüyor. Etkili ve eğlenceli bir sistemi olan yayınevinin İngilizce kitapları; dilbilgisi, günlük konuşma setleri, alıştırma kitapları, sözlük ve test kitaplarından oluşuyor. Tek tek ya da setler halinde satılan kitapların arasında spesifik amaçlara hizmet eden yayınlar da bulunuyor. Bunlar içerisinde profesyonel dil becerisi, tıbbi terimler ve hukuk sözlüğü gibi yardımcı kitaplar ise en çok talep görenler arasında yer alıyor. Başlangıç seviyesinden en üst kura kadar uluslararası sertifikalara uygun bir biçimde hazırlanan kitaplar İngilizce öğrettiği gibi yurt içi ve yurt dışı sınavlara da hazırlıyor.

Etkin Çeviri İçin Yaşayan Dili Takip Etmek Gerekiyor

Öğrenmek hiç bitmeyen bir süreç olarak yaşam boyu devam ediyor. Konu yabancı dil olduğunda ise öğrenmenin sınırları bazıları için daha da aşılmaz oluyor. Her dil kullanıldığı sürece değişiyor, gelişiyor. Bunun bilincinde olan Fono Yayınları öğrencilerini yaşayan dilin yeni kalıpları ile güncellemeye devam ediyor. Özellikle çevirmenlerin ihtiyaç duydukları yenilikleri takip eden kurumun bu yöndeki yayınları öğrencilerin olduğu kadar çeviri yapanların da kendilerini durmadan yenilemesini ve geliştirmesini sağlıyor. Çeviri tekniklerinin de birebir öğretildiği yayınlarda günlük hayatta bu bilgilerin nasıl kullanılacağı üzerinde duruluyor. Dilin başka bir dile tercümesinde nasıl düşünülmesi ve hangi metotlardan faydalanılması gerektiğini vurgulayan kitaplar okuyucularını taze tutmaya çalışıyor.

Sözlük ve Konuşma Kılavuzları ile Kelime Dağarcığını Artırıyor

Konuşulan dilin daha da zenginleşmesi için yeni öğrenilen kelime ve fiiller ile zenginleştirilmesi gerekiyor. Bunun için yabancı dil öğrenmek isteyenleri destekleyen Fono sözlükleri ile daha çok kelimeye erişim sağlıyor. İngilizce dışında Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca ve İtalyanca dahil olmak üzere farklı dillerde sözlükleri bulunuyor. Yabancı dil öğrenmek isteyenlere olduğu kadar bir yabancı dil bildiği halde yeni kelimeler ile karşılaşanlara da yardımcı olmayı hedefliyor. Sözlükleri boy boy olan yayınevi cep boylardan Universal büyük boylara kadar farklı boyutlarda sözlük çalışmaları yapıyor. 

Kısa Yoldan Dil Öğrenmenin En Kolay Yolu 

İş için sık sık seyahat edenler ya da kestirmeden dil öğrenmek isteyenleri de unutmayan firma 30 günde dil öğreten yayınları ile öğrencilere destek veriyor. Temel dilbilgisi ve günlük konuşma kalıplarının öğretildiği kitaplar takip edildiğinde 30 gün içinde basit ihtiyaçları giderecek kadar yabancı dil bilgisi ediniliyor. Pratiği artırarak dilbilgisini biraz daha geride tutan hızlı dil eğitim setleri öğrencilerin günlük konuşma alışkanlıklarını kalıplar ile çoğaltıyor. Setler halinde de satılabilen hızlı konuşma kitapları CD'ler ile desteklenerek kulak aşinalığını da geliştirmeyi hedefliyor. 

Hikâye Kitapları İle Yabancı Dil Öğrenimini Zenginleştiriyor

Yabancı dil öğrenirken dinlemek ve bol bol konuşmanın yanı sıra kelime dağarcığını geliştirmek için okumanın da çok büyük katkısı oluyor. Farklı dillerde, farklı seviyeler için çıkardığı hikâye kitapları ile öğrencilere destek olan yayınevi hikâye kitapları ile dil öğrenimini hızlandırıyor. Her seviye için farklı tonlarda kitaplar hazırlayan Fono kelime ve fiillerin yanı sıra, zaman çekimlerini ve günlük konuşma kalıplarını da hikâye kitapları aracılığı ile öğretiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Fono Eğitim Yayınları

371 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili A-Z
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön