Hepsi Home

Türkiye'de online alışveriş denince akla gelen ilk isim olan Hepsiburada, 30 milyon kategoride 2 milyon ürün çeşitliğine şimdi de Hepsiburada Home ürünleri ile yeni bir boyut katıyor. Hepsiburada 10 milyonun üzerindeki üyesine bu yeni kategori ile farklı ürünler sunuyor.

Hepsiburada Home bir evde ihtiyaç duyulabilecek birçok ürünü bol seçenek ile kullanıcılarla buluşturuyor. Dekorasyondan temel ihtiyaçlara, ahşap ürünlerden tekstil ürünlere dek birçok farklı başlık altında yer alan Hepsiburada Home ürünleri arasında özel tasarımlar da yer alıyor.

Hepsiburada Home Fiyatları

Hepsiburada Home'da, ev dekorasyonu, kırtasiye ve ofis malzemeleri, yapı market, bahçe ve oto ürünleri, beyaz eşya ve mutfak eşyaların yanı sıra ev elektroniği kategorisinden ürünler yer alıyor. Her biri farklı kategorilerde bulunan Hepsiburada Home fiyatları, ürünlerin çeşidine ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

Hepsiburada Home altında en zengin kategorilerin başında ev dekorasyonu geliyor. dekorasyon ürünleri arasında geniş seçenekleri ile duvar dekorları dikkat çekiyor. Duvar dekorları içinde manzara, hayvan, ünlü kişi, film ya da sözleri üzerinde taşıyan kanvas tablolar başta geliyor. Kanvas tablolar tek parça olabileceği gibi beş ayrı parçadan oluşan 5'li setler, üç ayrı parçadan oluşan 3'lü setler de satın alınabiliyor.

Kanvas kumaşına basılmış olan tabloların çerçevesinde yer alan tahtalar fırınlanmış özel şaseden üretiliyor. Böylece tablolar için yeniden çerçeve yaptırmaya ihtiyaç duyulmuyor. Waterproof özelliğine sahip kanvas tabloların temizliği için ıslak bir bezle silmek yeterli oluyor. Hepsiburada Home ürünleri arasında eğlenceli ve farklı tasarımlara da yer veriliyor. Tasarım ürünleri kategorisi altında aydınlatmalar, zımbalar, not defterleri ve mıknatıslı kapı sineklikleri gibi tasarımı özel ürünlere rastlanabiliyor.

Duvar dekorunun bir parçası olan duvar saatleri kanvas ve dekoratif olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kanvas tablo üzerine yerleştirilmiş kanvas duvar saatleri, 5li ya da 3lü set şeklinde olabildiği gibi tek parçadan da oluşabiliyor. Değişik dekorasyona uyum sağlayabilecek dekoratif duvar saatleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Hepsiburada Home ürünleri arasında yer alan ev düzenleyicileri, kullanıcıların ev organizasyonunu kolaylaştırmayı amaçlıyor. Boy boy sepet ve kutu seçeneklerinin yanı sıra çok amaçlı fonksiyonel askılar ve çekmece içi düzenleyicileri de bu kategori altında yer alıyor.

Dekorasyonun parçası olan fotoğrafları sergilemek için birçok fotoğraf çerçevesi, fotoğraf çerçeveleri başlığı altında kullanıcıları bekliyor. 3 boyutlu fotoğraf çerçeveleri, dekoratif çerçevelerin yanı sıra metal yüzeylerde kullanılabilecek magnet çerçeveler de fotoğraf çerçevesi seçenekleri arasında yer alıyor. Kumbara, magnet gibi dekoratif objelerin yanı sıra, ışık zincirleri ve lazer projektörlerinden oluşan parti malzemeleri ve çok çeşitli mum ve koku seçenekleri de Hepsiburada Home ürünleri arasında bulunuyor.

Hepsiburada Home Modelleri

Dekoratif ürünlerin dışında evlerin temel ihtiyaçları da Hepsiburada Home modelleri arasında kendine yer buluyor. Mobilya kategorisinde yer alan Hepsiburada Home ürünlerinin başında çalışma odalarında kullanılan kitaplıklar, tekli ve çoklu duvar rafları geliyor. Ofis ve çalışma masalarının yanı sıra genç odalarına özel gardıroplar, karyola ve komidinlere de ulaşılabiliyor. Yetişkin yatak odaları için gardırop, karyolalar ve şifonyerlerin yanı sıra antre ve hol de kullanılacak ürünlere de rastlanabiliyor. Hollerde kullanılan çok amaçlı dolaplar, ayakkabılar ve portmantolar ekstra depolama alanı açıyor.

Oturma odaları için üretilen ürünlerin arasında TV üniteleri öne çıkıyor. Tek başına satılan TV sehpalarının yanı sıra rafları ve dolapları ile satışa çıkarılan TV ünitelerinin farklı renklerde ve boyutlarda birden çok modeli yer alıyor. Mutfaklarda ekstra yer açmak isteyen kullanıcılar için hem tam, hem de yarım boy bağımsız mutfak dolapları Hepsiburada Home aracılığıyla kullanıcılarla buluşturuluyor. Ayrıca farklı boyda hazır mutfaklara, mutfak raflarına ve tereklere de yine mutfak kategorisi altından ulaşılabiliyor.

Banyolarda hem bağımsız bölümler oluşturmak hem de sıfırdan dekore etmek için ihtiyaç duyulan lavabolu banyo dolapları, çok amaçlı banyo dolapları bu bölümde satışa sunuluyor. Çamaşır sepetli banyo dolabı modeli de bu alanda yer alan ürünler arasında dikkat çekiyor. Ofis dekorasyonu için farklı boy ve raf sayısına sahip kitaplıklar, oturma odası için sedirler, sofa yataklar kullanıcılara sunuluyor. Ev tekstili kategorisi altında ise rengarenk halılar, yatak odası ürünleri ve yataklar kullanıcıları bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...