Puzzle 100 Parça

Her yaştan yetişkin bireyler ve çocuklar için hem eğitici öğretici olan hem de eğlenceli bir hobi olan puzzle, boş zamanlarımızı değerlendirmek adına en ideal oyunlardan biridir. Yeni başlayanlar için puzzle 100 parça olabileceği gibi deneyimli oyuncular için parça sayısının 10 binleri bulduğu oyun türleri de mevcuttur.

Yapboz olarak da bilinen puzzle, bir bütüne giden yolda farklı sayıda parçaların bir araya getirildiği zekâ geliştiren bir oyundur. Bir araya getirdiğiniz parçalardan kimi zaman dünyaca ünlü tabloları, kimi zaman ise Türkiye haritasını ortaya çıkarabilirsiniz. Parçaların arasında kaybolurken zihninizi çalıştırdığınız zaman su gibi akıp geçer. Tek başına yapabileceğiniz gibi, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle iş birliği de yapabilirsiniz. 

100 Parçalık Puzzle ile Yetişkinler İçin Oyuna Isınma Turları

Parça sayısı ve görselin zorluk derecesine göre yapboz oyunu, farklı zorluk derecelerine göre gruplandırılır. Yeni başlayanlar için 100 parçadan oluşan puzzle türleri en uygunudur. 100 parçalık puzzle, hangi yaştan olursa olsun yetişkinler için oyuna ısınmak adına doğru bir tercih olacaktır. Oyunun mantığının kavranması, puzzle çözerken oyuna ısınmak için düşük parça sayısıyla başlanması en idealidir. Çözdükçe parça sayısını artırarak, daha detaylı görsele sahip puzzle geçilebilir. Ve sonrasında daha karmaşık ve daha fazla parçadan oluşan puzzle çözmeniz kolaylaşır.

Çocuklar İçin Puzzle 100 Parça 

Sayısız faydası olan puzzle çözmenin çocuklar için en büyük yararı odaklanmayı kolaylaştırmasıdır. Oyunlardan kolay sıkılan çocukların odaklanma seviyesini artırmaya yarayan puzzle sayesinde çocuklara yeni şeyler de öğretilebilir. Renkleri, sayıları, alfabeyi, geometrik şekilleri, nesneleri, meslekleri çocuklara öğretirken puzzle oyunundan faydalanılabilir. Eğitici ve öğretici olmasının yanı sıra çocukların araştırma, problem çözme, akıl yürütme, yazı ve dil becerilerini de geliştirmesine yardımcı olur. Puzzle 100 parça olduğunda çocukların oyuna odaklanması ve bir şeyler öğrenmesi de daha kolay olur. Puzzle oyununun faydaları birçok bilimsel araştırmayla desteklenmiştir. Araştırmalar, yapboz oyunu ile IQ seviyesinin yükseltilmesinin mümkün olduğunu ortaya koymuştur.

Ayrıca çocukların, arkadaşları ile birlikte puzzle çözmeleri sağlanarak sosyalleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocukların, bir sorunu çözerken destek alma, sorunların çözümünde çevresindeki insanlara yardımcı olma gibi becerileri de gelişir.

125 Parça Puzzle ile Kendinizi Biraz Daha Zorlayın!

100 parçalık puzzle, yeni başlayanlar için en ideal seçimken, kendisini biraz daha zorlamak isteyen oyuncular için daha fazla parçadan oluşan yapboz seçenekleri de mevcut. 125 parça puzzle veya daha fazla sayıda parçaları bulunan yapboz oyunu ile adım adım gelişirken, her defasında daha fazla keyif alabilirsiniz.

Puzzle Konusunu Doğru Belirleyin

Hayata bakış açımızı geliştiren, şekillendiren puzzle, birçok kazanımları olan dünya çapında yaygın bir oyun türüdür. Zihinsel ve sosyal açıdan katkıları bilim insanları tarafından ispatlanmış olan puzzle, oyuncunun tercihlerine göre birçok farklı türü bulunur. Bazen dünyaca ünlü bir tablo, fotoğraf karesi bazen de bir portre haritalar, geometrik şekiller yapboz konusu olabilir. Parça sayısından bağımsız olarak puzzle türleri konusu bakımından oyuncunun motivasyonu açısından da önemli bir unsurdur. Çözerken eğleneceğiniz, ilgi alanınız olan görselleri barındırmanız, oyundan aldığınız keyfi artırır.  Özellikle çocuklar için uygun olan puzzle türlerinde, sevilen çizgi karakterlerden oluşan görseller motivasyonu artırırken; Türkiye haritası ya da geometrik şekillerin bulunduğu puzzle türleri eğitici niteliktedir. Çocukların oynarken eğlenmesini, eğlenirken de öğrenmesine yardımcı olur.

Ürünlerin Temel Özellikleri

 • Özel kesim teknolojisi sayesinde bir parça başka bir yere oturmaz.
 • 2 mm kartondan hazırlanan parçalar, oldukça dayanıklıdır.
 • Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez.
 • Avrupa standartlarına uygundur, tüm testler yapılmıştır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

100 - 149 Parça Puzzle ve Yapboz Fiyatları

673 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Educa Puzzle Yapbozlar
  2. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  3. King Of Puzzle Puzzle Yapbozlar
  4. Trefl Puzzle Yapbozlar
  5. E-Hediyeci Puzzle Yapbozlar
  6. Trefl Puzzle Puzzle Yapbozlar
  7. Art Kids Puzzle Yapbozlar
  8. Art Puzzle Yapbozlar
  9. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  10. Oyunzu Puzzle Yapbozlar
  11. Steelpen Puzzle Yapbozlar
  12. Pershang Puzzle Yapbozlar
  13. Blue Focus Puzzle Yapbozlar
  14. Art Bella Puzzle Yapbozlar
  15. Clementoni Puzzle Yapbozlar
  16. Edukido Puzzle Yapbozlar
  17. KS Games Puzzle Yapbozlar
  18. Cubic Fun Puzzle Yapbozlar
  19. Laço Kids Puzzle Yapbozlar
  20. Ca Games Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Parça Aralığı A-Z
  1. 100 - 149 Parça
  2. 1501 - 3000 Parça
  3. 1001 - 1500 Parça
  4. 501 - 1000 Parça
  5. 301 - 500 Parça
  6. 0 - 50 Parça
  7. 150 - 300 Parça
  8. 51 - 99 Parça
  9. Puzzle Aksesuar
  10. 3001 - 5000 Parça
  11. 5001 Parça ve Üstü
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Parça Aralığı 100 - 149 Parça
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/1201902
Başa dön