Puzzle 500 Parça

Aile bireyleri olarak akşam bir araya geldiğinizde baş başa geçireceğiniz zamanları değerlendirmenin en güzel yolu da birlikte geçirilen kaliteli zamanlar. Ailenizle ve dostlarınızla geçireceğiniz zamanı kaliteli hâle getirmenin ve stresinizi atmanın en güzel yollarından birisi de puzzlelar.

Zekayı ve hayal gücünü geliştiren puzzlelar, tüm aileyi bir araya getirerek, anne baba ve çocukların birlikte kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlıyor. Çocukların ister anne babalarıyla, ister tek başına, isterse arkadaşlarıyla geçirecekleri vaktin kaliteli olmasına katkıda bulunan puzzlelar uygun fiyatıylarıyla, en güzel hediye seçenekleri arasında yerini alıyor.

Puzzle Yapmanın Faydaları

Puzzle yapmak, el-göz koordinasyonunu güçlendiriyor. Parçaları doğru yere yerleştirmek için eller, gözler ve beyin koordinasyon içinde çalışıyor. Bu da özellikle çocuk gelişimine katkı sağlıyor. Puzzle yapmak çocukların ince motor becerilerini geliştiriyor. Spor yapma gibi kaba motor becerilerini geliştirecek faaliyetlerin yanısıra, puzzle esnasında yapılan küçük hareketler, ince motor becerilerini güçlendiriyor. Uygun parçayı bulmak ve yerine yerleştirmek, bu ince motor becerilerinin gelişimine örnekler. Puzzle yaparken, hangi parçanın nereye uyduğunu bulmak için düşünmek çocuğun problem çözme yeteneğini geliştiriyor. Sık sık puzzle yapan çocuk, zamanla elindekini daha kolay ve çabuk şekilde bitirmek için strateji geliştirmeye başlıyor. Puzzle yapmak yetişkinlerdeki sabır duygusunu güçlendiriyor. Mantıklı düşünme ve yaratıcılık yeteneğini güçlendiriyor. Beyin hücreleri canlı tutarak, beynin dopamin salgılamasını sağlıyor ve yaşlanmayı geciktiriyor. Uykusuzluk, agresiflik, dikkat dağınıklığı ve huzursuzluk gibi olumsuz faktörleri uzaklaştırıyor.

Puzzlelar Her Yerde

Puzzle keyifli bir hobi olarak biliniyor. Puzzle yapmak gittiğiniz her yere götürme imkânınız olan bir hobidir. Çantanıza sığabilir ve taşınması kolaydır. Böylelikle, pikniğe, tatile ya da misafirliğe yanınızda götürerek, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmeye devam edebiliyorsunuz. Ayrıca çocuk gelişimi üzerine olan etkileri nedeniyle, puzzlelar kreş ve anaokulları ve oyun grupları tarafından tercih edilen oyunların başında geliyor.

Doğal, Sağlıklı ve Güvenli Puzzlelar

Tüm puzzlelar, uluslararası kalite standartı testlerden geçmiş, çocuk sağlığına zararlı olmayan, kanserojen madde içermeyen, çevreye zararsız ve geri dönüştürülebilir materyallerden imal ediliyor. Geri dönüşümlü kağıtlardan oluşan puzzle kartonu çevreye zarar vermiyor. Son teknoloji makinalar ile yapılan parçalarının tamamı farklı yani her bir parça tek ve birbirine tam uyuyor, bu nedenle yanlış birleştirme imkânı yoktur. Ayrıca ürünler özel yüzeyleri sayesinde parlama yapmıyor ve göz sağlığınızı olumsuz etkilemiyor.

500 Parçaya Kadar Puzzle Seçenekleri

Aşağıdaki şekilde, farklı boyut ve renklerde 500 parçaya kadar puzzlelar sizi bekliyor. Çizgi film karakterleri, hayvanlar, ünlü sanat eserleri, doğa manzaraları, dünya ve ülke haritaları ya da şehir görünümleri gibi değişik temalarda puzzlelar vardır. Ayrıca 24, 30, 72, 100, 130, 200 ve 500 parçaya kadar geniş parça ve 34*48 cm ya da 56 x 30 cm gibi kutu boyutu seçenekleri vardır. Monoblok bıçakla kesilmiş,  birbirine tam uyumlu parçalar sayesinde yapılması kolaydır.

Puzzle Özellikleri

 • Canlı renkler ve gerçeğe yakın kaliteli görseller
 • Özel pürüzlü puzzle yüzeyi
 • Premium Quality, 2,5 mm parça kalınlığı.
 • Kırılma yapmayan, çift katlı sert mukavva 
 • Kutu üzerindeki resmin rahat görülmesini sağlayan kutu standı
 • Bazı ürünlerde kayıp parça hizmeti

Tamamlandığından tablo görünümü oluşturan puzzle’lar çocuğunuzun odasının ya da evinizin diğer odalarının duvarlarını süsleyebilir. Böylelikle kendi ellerinizle oluşturduğunuz bir tablo ile evdeki anılarınızı çoğaltabilirsiniz. Ürünlerin renkleri ve malzeme kalitesi ile puzzle keyfiniz iki katına çıkacak. Zengin alternatifler arasından istediğiniz puzzle 500 parça ürünlerinden seçim yaparak keyifli anlar geçirmeye başlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

301 - 500 Parça Puzzle ve Yapboz Fiyatları

607 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Anatolian Puzzle Yapbozlar
  2. Educa Puzzle Yapbozlar
  3. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  4. King Of Puzzle Puzzle Yapbozlar
  5. Adam Games Puzzle Yapbozlar
  6. KS Games Puzzle Yapbozlar
  7. Woody Puzzle Yapbozlar
  8. Trefl Puzzle Yapbozlar
  9. Blue Focus Puzzle Yapbozlar
  10. Puzz Puzzle Yapbozlar
  11. Art Puzzle Yapbozlar
  12. Heye Puzzle Puzzle Yapbozlar
  13. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  14. Clementoni Puzzle Yapbozlar
  15. İKİKEDİ Puzzle Yapbozlar
  16. Laço Puzzle Yapbozlar
  17. MasterPieces Puzzle Yapbozlar
  18. Ans Toys Puzzle Yapbozlar
  19. Pintoo Puzzle Yapbozlar
  20. Castorland Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Parça Aralığı A-Z
  1. 301 - 500 Parça
  2. 1501 - 3000 Parça
  3. 1001 - 1500 Parça
  4. 501 - 1000 Parça
  5. 100 - 149 Parça
  6. 0 - 50 Parça
  7. 150 - 300 Parça
  8. 51 - 99 Parça
  9. Puzzle Aksesuar
  10. 3001 - 5000 Parça
  11. 5001 Parça ve Üstü
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Parça Aralığı 301 - 500 Parça
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/1201902
Başa dön