BeIN Connect

Televizyon, bilgisayar ve diğer dijital platformlarda keyifli bir şekilde vakit geçirmek herkesin en sevdiği eylemler arasında yer alır. Özellikle de dizi tutkunları, yabancı ve yerli maç tutkunları, oyun tutkunları ve diğer tüm içerikler için erişim sağlayabileceğiniz özel paketler mevcuttur. Bu paketler sizlere en uygun fiyatlar dahilinde BeIN Connect tarafından sunuluyor. Hız kesmeden ve ara vermeden her geçen gün daha modern ve teknolojik donanımlı bir şekilde içeriklerini sunmaya devam eden BeIN Connect paketler dahilinde iletiliyor. Çeşitli birçok pakete sahip olan bu platformda oyunlarınızı daha HD oynayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde izlediğiniz dizileri takip edebilirsiniz. Canlı maçları ya da programları izlemeye fırsat bulamadığınız zamanlarda kayıt özelliğini kullanarak kaydedebilir ve sonradan izleme imkanı bulabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde bağlantı kurulan ve tüm dijital platformlarda ve akıllı cihazlarda kullanıma uygun olan BeIN Connect dizileri ile boş zamanlarınızı oldukça verimli bir şekilde doldurabilirsiniz. Dilediğiniz her an her yerde bağlantı kurarak izlemeye başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar kapsamında sunulmakta olan bu paketlerde hem yerli hem de yabancı dizilere ulaşabilirsiniz. Eski nostaljik dizilerden en güncel dizilere varana kadar özel paketler içerisinde yerini alır. Televizyondan, mobil cihazlardan ve bilgisayarlarınızdan giriş yaparak kullanabileceğiniz pratik içeriklerdir. Her bir bölümü tek tek detaylı bir şekilde eklenen dizilerin yanı sıra sportif programları, maç içeriklerini, oyun içeriklerini ve Premium video içeriklerini de takip edebilirsiniz. 

BeIN Connect’in 4 Ekran Sezonluk Süper Lig Paketi 

BeIN Connect taraftar paketi ya da süper lig paketi olarak adlandırılan bu paket içeriğinde süper ligde devam eden tüm maçları takip altına alabilirsiniz. HD görüntü kalitesi sayesinde maçları son derece net bir şekilde izleme olanağı sunar. İster evinizde rahat bir şekilde televizyon karşısına geçerek izleyebilir isterseniz de farklı mekanlarda telefondan bağlantı kurarak izleyebilirsiniz. Sezonluk süper lig paketi 4 ekran platformuna uyumlu şekilde kullanılabilir. Web platformlarında, cep telefonlarında, tabletlerde ve özellikle de smart televizyonlarda maçları sezonluk olarak izlemeye hazır olun. Oldukça kullanışlı bir paket olan 4 ekran süper lig paketinde hem yerli hem yabancı hem de milli maçları güncel olarak takip etme imkanı sunuyor. Gerek temin ederken gerek kurulum aşamasında hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Kurulumu tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde izlemeye başlayabilirsiniz. Maç günlerinde yoğun çalışmanız gerektiğinde ya da farklı bir işiniz olduğunda ve maçları kaçırdığınızda üzülmenize hiç gerek kalmaz. Kayıt özelliği sayesinde sezonluk oynanan tüm süper lig maçlarını otomatik olarak kayıt altına alabilir ve sonra canlı gibi HD şekilde izleyebilirsiniz. Yeni üyelik açarak kurulumu tamamlamanız yeterli olacaktır. Çok uygun fiyatlar dahilinde sunulan sezonluk süper lig paketini hangi sezona dair isterseniz o zaman temin edebilirsiniz. Satın alacağınız sezonun maçlarına yönelik bir içerik hazırlanır. Daha sonra her sezon değişim yapabilirsiniz. Satın aldıktan sonra yaklaşık 2 saat içerisinde paketiniz size ulaşır ve hemen kurulumunu sağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni üyelik açmak ya da kurulum yapmak sandığınızdan çok daha kısa sürer. Kod size ulaşır ulaşmaz aktive ederek süper ligi takip etmeye başlayabilirsiniz. 

BeIN Connect 1 Aylık Full 4 Ekran Süper Lig Paketi

Kısa süreliğine bir BeIN Connect kupon kodu almak istediğinizde süper lig 1 aylık 4 ekran paketten faydalanabilirsiniz. BeIN Connect ile anlaşmalı olan tüm ulusal ve uluslararası kanallarda geçerliliği vardır. Süper lig 1 aylık paketin kodunu aldıktan sonra hızlıca aktive edebilirsiniz. Kod gelir gelmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Yalnızca 1 ay boyunca geçerli olan bir pakettir. Web, tablet, televizyon ve mobil cihazlarınız ile uyumludur. Üyeliğinizi kurulum ve taahhüt olmadan kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de Smart TV ve Apple TV ile büyük ekranlarda izleme keyfini daha fazla arttırabilirsiniz. Stok kodu hemen ürünün içerisinde yer alır ve alır almaz kullanma imkanı sunar. Kodu satın aldıktan sonra kullanımı 1 ay geçerlidir. Bu sayede hangi ay almak istediğinize doğru karar vermeniz gerekir. Hızlıca satın alma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra artık istediğiniz maçı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Aldığınız ay içerisinde yapılacak olan maçları izleme fırsatını sizlere sunar. Paket tamamen kurulu bir şekilde iletilir ve sizin ekstra kurmak için bir şey yapmanıza gerek kalmaz. 30 gün boyunca geçerli olan güncel yerli ve milli, yabancı maçları takip edebilirsiniz. Tüm maçları kesintisiz bir şekilde HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. İzlemeye fırsatınız olmadığı zamanlarda ise kayıt özelliğini devreye sokarak kayıt yapabilirsiniz. Böylece daha sonra kaydedilen maçı yine aynı görüntü kalitesiyle ve canlı gibi izleme fırsatını elde edebilirsiniz. BeIN Connect aylık paket 1 ay boyunca geçerlidir. Sezon içerisinde bir aylık olan maçları ve spor programlarını takip edebilirsiniz. 

BeIN Connect Yıllık Eğlence Paketi

Eğlenceyi sevenler ve boş zamanlarını eğlenceli içerikler izleyerek geçirmek isteyenlere özel yıllık eğlence paketi sizlerledir. 4 ekranla eş zamanlı olarak kullanılma imkanına sahip olan yıllık BeIN Connect eğlence paketi içerisinde Brave New World, Lovecraft Country, Parasite ve Toy Story gibi kaliteli yerli ve yabancı içerikler bulunuyor. Çok uygun fiyatlar dahilinde sunulan bu yıllık eğlence paketi sayesinde istediğiniz diziyi, programı ve animasyonu izleyebilirsiniz. Özellikle de her yaş grubuna hitap eden içeriklerden birisidir. Kodun aktive edilmesi için yapmanız gereken tek şey sayfasını ziyaret etmek ve kupon kodu butonuna tıklayarak aktif hale getirmektir. Kodu aktive ettiğiniz andan itibaren kullanıma hazır hale gelir ve izlemelerinize başlayabilirsiniz. Smart TV ya da Apple TV ile HD görüntü kalitesine sahip bir şekilde izleme yapabilirsiniz. İçeriklerin neler olduğunu paketi temin etmeden önce öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamaları kullanarak da izlemelerinizi yapabilirsiniz. Dijital ve akıllı tüm platformlar ile geçerli olarak kullanılan yıllık eğlence paketi, 12 ay boyunca geçerlidir. İlgili içerikleri 12 ay boyunca izlemeye devam edebilirsiniz. Paket şifreleri ise tek kullanımlık olduğu için giriş yaparken dikkatli olmanız gerekir. Eğlence paketi hem çocuklar hem gençler ve yetişkinler için özel içeriklere sahiptir. İster dizi izleyebilir ister animasyon izleyebilir isterseniz de yarışma programı ya da yabancı içerikleri takip altına alabilirsiniz. İzlemeye fırsatınız olmadığında ise kayıt özelliğini kullanabilirsiniz.

BeIN Connect Sezonluk 3 Ekran Süper Lig Paketi 

3 ekran ile uyumlu şekilde kullanılan paketlerden biri de sezonluk süper lig paketidir. Bu paket içerisinde de tüm BeIN Sports kanalları ve ulusal kanalları izleyebilirsiniz. Maçları en canlı şekilde takip edebilirsiniz. İptal ve iadesi bulunmayan 3 ekran paketini web platformlarında, cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabilirsiniz. Kurulum ve taahhüt olmadan kolaylıkla üyeliğinizi tamamlayabileceğiniz sezonluk süper lig paketinin kodu alındıktan sonra 1 yıl geçerlidir. Aldığınız andan itibaren 1 yıl boyunca geçerli olan bu paket içeriğini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt özelliği sayesinde de izleme yapamadığınız zamanlarda rahatlıkla kaydınızı yapabilir ve sonrasında izlemeye oturabilirsiniz. Her açıdan kullanışlı olan ve fiyatları da gayet uygun olan sezonluk süper lig paketini yalnızca bir sezon boyunca kullanabilirsiniz. Kodu temin edip aktifleştirdikten sonra yapmanız gereken tek şey izlemelere başlamaktır. Hem pratik şekilde kurulan hem de taahhüt bulunmayan sezonluk süper lig paketini üç farklı platformda eş zamanlı olarak da çalıştırabilirsiniz. HD görüntü kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeyen ve dilediğiniz her an her yerde izleme imkanı bulunan bu paketler sayesinde maçlarınızı da kaçırmadan izlemeye devam edebileceksiniz. Sezonluk yerli ve yabancı maçları her gün kaçırmadan izlemeye devam edebilmek adına böylesine kaliteli içerikleri satın almak oldukça mantıklıdır. Sizler de tam bir maç tutkunu olarak hiç vakit kaybetmeden maçlarınızı her yerde takip etmek istemez misiniz? O halde BeIN Connect tek maç ya da sezonluk maçlar için paketleri incelemeyi unutmayın. 

BeIN Connect 3 Ekran Aylık Süper Lig Paketi 

30 gün boyunca dilediğiniz keyifli içerikleri izlemek için aylık süper lig paketini temin edebilirsiniz. Yalnızca 30 gün boyunca geçerli olan bu paketi temin ettiğiniz andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Kodu kısa sürede aktive etmek için satın almanız yeterlidir. Oldukça kaliteli içeriklere sahip olan süper lig paketi 3 ekranla kullanıma uygundur. 1 ay boyunca ister eğlenmek için ister maçları takip etmek için temin edebilirsiniz. Yerli ve yabancı tüm maçları aylık olarak takip etmek istediğinizde satın alabilirsiniz. Cep telefonunuzla, tabletlerinizle, akıllı televizyon modellerinizle kullanabileceğiniz aylık süper lig paketi sayesinde maçları kaçırmadan izleme fırsatını elde edebilirsiniz. Kodu girdiğiniz andan itibaren izlemeye başlayabilirsiniz. Linke tıklayarak kodunuzu satın aldığınızda 2 saat içerisinde kodunuz size ulaşır. Böylece hiç beklemenize gerek kalmadan paketinizi kullanabilirsiniz. Üyelik işlemlerini tamamlamak için ekstra bir kuruluma ya da taahhüte de ihtiyaç duyulmaz. Böylece rahatlıkla üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. 

BeIN Connect Spor Extra 6 Aylık 4 Ekran

İlk defa karşılaşanların akıllarında BeIN Connect nedir sorusu yer alır. Kendi kalitesini her zaman ön planda tutan ve boş vakitlerinizi en keyifli şekilde doldurmanız için özel içerikli paketler üreten bir markadır. Online olarak satışlarını gerçekleştiren markanın spor extra 6 aylık 4 ekran paketi de mevcuttur. 4 ekranla eş zamanlı olarak kullanılmakta olan bu ürünün içeriği sporseverlere özel olarak hazırlanmıştır. Gün boyu maçları takip edebilmeniz ve en güncel maç kadroları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına hazırlanan bir pakettir. 6 ay boyunca geçerli olan paketi eş zamanlı şekilde tabletten, telefondan ve televizyondan izleyebilirsiniz. Paket şifreleri ise tek kullanımlıktır ve girdiğiniz andan itibaren aktif olmaya başlar. İster canlı maçları HD şekilde izleyebilir isterseniz de kayıtladığınız maçları sonradan HD şekilde izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesi açısından hiçbir sorun yaşatmayan bu içerikleri zaman sorunu yaşamadan da izleyebilirsiniz. 

BeIN Connect Yıllık Spor Extra Paketi

1 sene boyunca geçerli olan spor ekstra paketi, spor tutkunları için hazırlanan özel bir pakettir. Koşulları oldukça kaliteli olan ve bir yıl boyunca sporla alakalı her şeyi yakından takip edebileceğiniz bir içeriğe sahiptir. Kupon kodu aktif hale geldikten sonra 1 yıl boyunca izleme keyfinize başlayabilirsiniz. İster mobil uygulama üzerinden ister diğer dijital platformlar üzerinden spor programlarınızı takip edebilirsiniz. Oldukça keyifli vakitlerin en yakın arkadaşlarından olan BeIN Connect spor paketleri ile ekstra spor bilgisine de sahip olabilirsiniz. Hem yerli ve yabancı maçları takip edebileceğiniz hem de maçlar ve spor kadroları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz güncel içeriklere sahip olan paketlerdir. Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayarak kullanabileceğiniz ve bütçenizi aşmadan temin edebileceğiniz içerikler mevcuttur. Yıl boyunca başka hiçbir pakete gerek duymadan spor içeriklerini takip etmek artık daha kolaydır. Güncel maçlar hakkında, maçların tarihleri hakkında ve maçların yayınlanacağı ulusal kanallar hakkında da paketler içerisinde bilgiler yerini alır. Hiçbir sorun yaşamadan, kesintisiz bir şekilde spor içerikleri takip edebilirsiniz. Özellikle de spor tutkunlarının beğenerek kullandığı yıllık spor paketlerinde yalnızca maçlar değil aynı zamanda ulusal maç programları ve yarışma programları da mevcuttur. Bu sayede farklı spor içeriklerini de görmüş olacaksınız. 

BeIN Connect 3 Ekran 6 Aylık Eğlence Paketi

6 aylık geçerli olan Connect eğlence paketi, 3 ekranla kullanıma uygundur. İster farklı zamanlarda ister eş zamanlı şekilde üç ekranda paylaşım yaparak kullanabileceğiniz bir pakettir. Yerli ve yabancı diziler, animasyon içerikler, çizgi filmler ve maçlar yediden yetmişe herkese uygun şekilde hazırlanır. Çocuklar da yetişkinler de canları sıkıldığı zaman, düzenli olarak bir program takip etmek istedikleri zaman ya da ailecek oturup bir dizi ve film keyfi yapmak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir paket türüdür. Tamamen eğlence üzerine hazırlanan 6 aylık bu paket adından da anlaşılacağı üzere yalnızca 6 ay geçerlidir. 6 ay sonra ister başka pakete geçiş yapabilir isterseniz de aynı paketinize dair farklı kod alarak kullanımına devam edebilirsiniz. Her seferinde sunulan paket şifreleri tek kullanımlıktır. Şifreyi girdikten sonra paketinizi geçerlilik süresince kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde üyeliğinizi de tamamladıktan sonra arık rahatlıkla keyfinizi sürmeye başlayabilirsiniz. 

BeIN Connect Paket Fiyatları

Genel olarak BeIN Connect fiyat açısından müşterilerini düşünen bir markadır. Tüm paketlerinin içerikleri, detayları ve taşıdığı özellikler, ekran paylaşımı farklıdır. Bu özelliklere göre elbette paketler arasında fiyat farklılıkları meydana gelebilir. Ancak genel olarak bakıldığında fiyatların son derece uygun olduğunu görebilirsiniz. Bütçenizi hiçbir şekilde aşmadan son derece rahat bir şekilde istediğiniz paketi temin edebilirsiniz. İster 3 ekranlı paketlere ister 4 ekranlı paketlere göz atabilirsiniz. Ailecek kullanacağınız paketler temin etmek istediğinizde eğlence paketlerini inceleyebilirsiniz. Eğlence paketleri ailecek kullanıma daha uygundur. Sporseverler ve maç tutkunları için ekstra spor paketleri daha uygundur. Tamamen çocuklar ya da tamamen dizi severler için de dizi paketlerine bakabilirsiniz. Tüm paketlerin sunduğu içerikler farklıdır ancak görüntü kalitesi her birinde HD şekilde sunulur. Bu sayede izlemek istediğiniz tüm programları HD kalitede izleyebilir ve kalitesinden emin olabilirsiniz. Maçtan diziye, animasyondan spor programlarına varana kadar her içeriği son derece yüksek görüntü kalitesi ve net ses algısı ile izlemeniz mümkündür. Böylece içeriklerden alacağınız keyif de en yüksek seviyeye çıkar. 

BeIN Connect Hızlı Bağlanır mı?

Almak istediğiniz paketin kodunu tek tıkla almanız mümkündür. Kodu satın aldıktan sonra 2 saat içerisinde size paket ulaşır. Kodu ve tek kullanımlık şifreyi girdikten sonra paket içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. Hızlıca bağlantı sağladıktan sonra içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. 

BeIN Connect Güvenilir midir?

İçeriklerinin kalitesi, görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra kullanımı da oldukça güvenilir olan bir markadır. Tek kullanımlık şifreleri bulunduğu için, paketler yalnızca size özeldir. Sizden başka kimse giriş yapamaz. Üstelik eş zamanlı olarak farklı ekranlarda izleme yaparken de hesabınıza erişim sağlanmaz. 

BeIN Connect Ne Kadar Sürelidir? 

Her paketin süresi farklıdır. Aylık, yıllık, 6 aylık, 3 aylık ve sezonluk gibi farklı sürelere sahiptir. Sizler de ihtiyacınız olan içeriği temin edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BeIN Connect

24 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Abonelik Süresi
  5. Satıcı
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön