BluTV

İstediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yüzlerce dizi, film ve canlı yayını reklamsız bir şekilde izlemenize olanak tanıyan BluTV, Doğan Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bir dijital televizyondur. 2015 senesinden bu yana hizmet veren BluTV, geniş arşivi ile seyircilerine keyif dolu anlar vadediyor. Binlerce bölüm dizi ve yüzlerce sinema filminin yer aldığı BluTV’ye özel dijital abonelik kodu ile sadece dakikalar içerisinde üyeliğinizi başlatabilir ya da uzatabilirsiniz. Hem BluTV’ye özel yapımlar hem de dünyada ses getirmiş diziler ve filmler ile eğlenceli anlar yaşayabilir, gününüze renk katabilirsiniz.

Reklamsız ve Tek Parça Seyir Keyfi

BluTV abonelik kodunu kullanarak üyeliğinizi başlattıktan sonra dizi, film ve canlı yayınları reklamsız izleyebilirsiniz. Reklam kesintisi olmadan tek parça halinde izleyebileceğiniz içerikler sayesinde seyir keyfiniz hiçbir şekilde bölünmez. İçerikler, sadece siz istediğiniz an durdurulur ve sistemden çıksanız bile aynı içeriğe yeniden dönüş yaptığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Kaliteyi Kendiniz Belirleyebilirsiniz

BluTV’de kaliteyi belirlemek sizin elinizde. İsterseniz içerikleri yüksek kalitede izleyin, isterseniz kota tasarrufunu aktif hale getirerek dizi ve filmleri düşük kalitede seyredin. İçeriğin kalitesi, bağlantı hızına göre belirlensin isterseniz BluTV internet bağlantınızı analiz ederek buna uygun kaliteyi size sunacaktır.

İstediğiniz Cihazdan İzleyebilirsiniz

BluTV aboneliğinizi başlattıktan sonra dizileri, sinema filmlerini ve canlı yayınları dilediğiniz akıllı cihazınızdan izleyebilirsiniz. Cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da akıllı televizyonunuzdan BluTV hesabınıza giriş yaparak dilediğiniz içeriği yüksek kalitede seyredebilirsiniz.

İndir – İzle Seçeneği Sayesinde BluTV Her Yerde

Artık internet bağlantısının olmadığı yerlerde de BluTV içeriklerine ulaşabilirsiniz. İndir-izle seçeneği sayesinde binlerce BluTV içeriğini dilediğiniz her yerde izleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı kullanarak önceden indirmiş olduğunuz dizileri ya da filmleri, internetin çekmediği metro istasyonlarında ya da internet bağlantısına erişemediğiniz bölgelerde kesintisiz bir şekilde izlemeye devam edebilirsiniz.

Hem Dünyanın Hem de Türk Sinemasının En İyi Yapımları BluTV’de

BluTV aboneliği sayesinde, sadece birkaç tık ile hem Türk sinemasının hem de dünyanın en iyi filmlerine ulaşabilirsiniz. Ülkemizde ve yurt dışında ses getirmiş, birbirinden iddialı sinema filmlerini televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden seyredebilirsiniz. Üstelik her ay eklenen yeni filmler ile BluTV arşivi genişlemeye devam ediyor.

Kirala – İzle Seçeneği ile En İyi İçeriklere İndirimli Ulaşın

BluTV, geniş arşivinde yer verdiği yapımlara ek olarak “Kirala – İzle” bölümünde de birbirinden iddialı sinema filmlerini izleyenlerle buluşturuyor. BluTV aboneleri, bu kategoride yer alan yapımları çok daha avantajlı ücretler karşılığında seyredebiliyor.

Birbirinden İddialı Diziler BluTV’de

İnternet televizyonculuğu alanında çığır açan ve Türkiye’nin en sevilen internet dizilerine platformunda yer veren BluTV, sizi yüzlerce dizi ile buluşturuyor. Diziler arasında hem BluTV özel yapımları hem de Türkiye’de ve dünyada beğeni ile izlenen kaliteli yapımlar yer alıyor. Komediden drama, aksiyondan biyografiye onlarca türde dizi arasından seçimini yapabilir ve yeni dizileri izlemeye başlayabilirsiniz.

Onlarca Kanalı Canlı İzleyebilirsiniz

BluTV, sadece film ve dizi içeriği sunmakla yetinmiyor. BluTV’de onlarca televizyon kanalının canlı yayını da bulunuyor. Canlı yayın seçeneğini kullanarak platformda yer alan tüm kanalları yüksek çözünürlük kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Abonelik süremi kendim belirleyebilir miyim?

BluTV dijital abonelik kodu sayesinde abonelik sürenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık dijital abonelik kodu alabilir, süreniz sona erdiğinde yeni abonelik koduyla üyeliğinizi sürdürebilirsiniz.

Abonelik kodu bana nasıl iletilir?

BluTV dijital abonelik kodunuz, size dakikalar içerisinde iletilir. Hepsiburada sisteminde kayıtlı e-posta adresinize bir ileti gönderilir. Bu iletide yer alan dijital abonelik kodunuzu BluTV’deki ilgili alana girdiğiniz an ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

BluTV

2015'te Doğan Holding çatısı altında kurulan BluTV, gerçek zamanlı veri akışı ve video on demand yardımıyla kullanıcılara dijital içerikler sunuyor. İnternet ortamının dijitalin geçirdiği dönüşümle kurduğu ortaklık sonucu farklı cihazlar aracılığıyla erişim sağlanabilen BluTV, çeşitli işlevsel özelliklere sahip.

Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlarda içerik görüntülemenize imkân tanıyan medya sağlayıcısı, canlı TV yayınlarına ek olarak film, dizi ve belgesel türlerinde hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden çeşitli içeriklere bünyesinde yer veriyor. Gerek yerli gerekse yabancı içeriklerle kullanıcıların beğenisini kazanan uygulama, kendi ürettiği programlarla da dikkat çekiyor. BluTV'nin ilk orijinal içeriğiyse 2017 yapımı Masum adlı internet dizisi.

Reklamsız, Bölünmeden İzleme Keyfi

BluTV'nin geleneksel televizyonlara kıyasla vadettiği en önemli yeniliklerden biri reklamsız, bölünmeden izleme keyfi olarak ön plana çıkıyor. Hangi içeriği, nerede ve nasıl izlediğiniz fark etmeksizin reklamsız bir kullanıcı deneyimi sunan uygulama, görüntülediğiniz içeriğin herhangi bir anında da reklamlarla karşılaşmanıza da izin vermiyor. Keza izlemeye başladığınız bir film, dizi ya da belgeseli dilediğiniz zaman durdurup dilediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilme olanağı da BluTV'nin Türkiye'deki dijital ortama kattıkları arasında bulunuyor.

Dijital televizyon hüviyetiyle piyasada yer alan ve küresel bazda yaşanan internet dönüşümünün önemli bir parçası olan uygulama, geçmişte yayınlanan ve tekrar izlemek isteyebileceğiniz yapımlar için de kaliteli bir arşiv görevi görüyor. Nitekim önceki dönemlerde Türk televizyonlarında yayınlanan dizilerin bazılarına söz konusu dijital platformun arşivinden ulaşabilmeniz ilgili içeriklere yönelik hafızanızı tazelemenize de yardımcı oluyor.

BluTV'ye Nasıl Üye Olurum?

Türkiye'nin önde gelen dijital içerik sağlayıcısı BluTV'ye üye olmak için iki yöntem var. Sistem üzerinden kredi kartınızla ödeme yapıp üye olabildiğiniz gibi, aylık paketleri kapsayan kod (e-pin) satın alarak da rahatlıkla üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BluTV'ye üye olmanız için ilgili paketleri içeren kod (e-pin) 1, 3, 6 ve 12 aylık seçeneklerle satışa sunuluyor. Kod mail adresinize tanımlandıktan sonra, kodun geçerlilik süresi boyunca istediğiniz tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Birçok farklı cihazdan izlenebilme özelliğiyle işlevsel bir görüntüleme deneyimi vadeden uygulama, üyelik opsiyonları ve bütçe dostu fiyat politikasıyla da kullanıcıların yanında yer alıyor.

Özel Yapımlar ve Geniş İçerik Yelpazesi

Hem yerli hem de yabancı dizi, film ve belgesellerin bir bölümünün Türkiye'deki dijtal yayıncılığını üstlenen BluTV HD kalitesinde görüntü imkânıyla fark yaratıyor. Alt yazı ve dublaj seçenekleriyle de herhangi bir yapımı istediğiniz dilde izlemenizi mümkün kılan uygulama, bağlantı sorunu gibi teknik aksaklıklarla karşılaştığınızda da hemen çözüm üretebilen bir altyapı desteğine sahip.

Geniş içerik yelpazesiyle sektördeki önemli kurumlardan biri olarak dikkat çeken BluTV, 2017'den itibaren ürettiği özel yapımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Masum ile başlayan ve yakın tarihte Alef'in yayınlanmasıyla devam eden orijinal yapım skalasında birçok farklı türde çalışma yer alıyor. Uygulama tüm içerik kapasitesi göz önüne alındığında demografik açıdan birçok farklı kullanıcı profiline ulaşmayı başarıyor.

Geleneksel televizyon izleme alışkanlığının biraz daha kırılacağı yakın gelecekte BluTV, bugün bir parçası olduğu dijital dönüşümün Türkiye'de seviye atlamasına da yardımcı olabilir.

BluTV'de televizyon kanalları canlı olarak da izleniyor mu?

Evet, ulusal düzeyde yayın yapan tüm televizyon kanallarını BluTV aracılığıyla canlı olarak izleyebilirsiniz.

Mevcut bir BluTV aboneliğim varsa satın aldığım kod, abonelik süremin sonuna mı ekleniyor?

Eski aboneliğinizin üstüne bu kodu kullanamazsınız. Yeni bir abonelik açıp satın aldığınız kodu o abonelikte kullanmanız gerekiyor.

Kod ne kadar sürede e-mail adresime iletiliyor?

Satın aldığınız kod ortalama beş dakika içerisinde sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize iletiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BluTV

8 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Abonelik Süresi
  6. Satıcı
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön