Yayın hayatına 1993 yılında çocuk kitapları ile başlayan Epsilon Yayınları, daha sonraları yayımladığı iş dünyasına yönelik kitapları ile hedef kitlesini büyüterek raflarda yerini alıyor. Kişisel Gelişim, Anne ve Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Türk ve Dünya Edebiyatı, Antropoloji kitaplarından oluşan zengin içerikleriyle yelpazesini genişletmeye devam eden Epsilon Yayınları, kitapseverlere geniş bir alan yaratıyor. Türkçe’nin kullanımına gösterdiği özen ve usta yazarlar tarafından gerçekleştirilen başarılı çevirileri ile okuyucular arasındaki ayrıcalıklı yerini sağlamlaştırıyor.

Çocuklara yönelik yayımladığı; çocuk klasikleri, resimli çocuk kitapları, roman ve resimli romanlar çocukların heyecanla ve severek okuduğu kitaplar içerisinde yer alıyor. Her yaştan çocuğun merakla ve keyifle okuduğu bu kitapların sade ve anlaşılır bir dile sahip olması ebeveynler tarafından da tercih ediliyor. Modern çizimlerle kitapların renklendirilmesi, çocuklarınızın hayal dünyasının genişlemesine katkı sağlayarak, el becerilerinin gelişmesini sağlıyor.

Sadece çocukları değil, gençleri de düşünen Epsilon Yayınları; ilk gençlik yıllarına dair heyecanları, maceraları, üzüntüleri ve mutlulukları konu alarak gençlere yönelik kitaplarını yayımlıyor. Birbirinden farklı öykülerin anlatıldığı bu kitaplar, gençlerin ellerinden düşüremedikleri birer kitap haline geliyor. Epsilon Yayınları, sıra dışı maceralar içerisinden çıkmak istemeyen ve gizemli olayları kovalamayı seven çocuklarınızın yaratıcılıklarını geliştirmesine yardımcı olarak, okuma becerilerini geliştiriyor.

Yayınevinin sunduğu iş dünyasına ait birbirinden farklı kitaplar, kariyeriniz ve motivasyonunuz için size yön göstererek kendinizi ve işinizi farklı yönleriyle değerlendirmenizi sağlıyor. Çalışma hayatınızda nasıl davranmanız gerektiğinden, nasıl konuşmanız gerektiğine kadar birçok farklı alanda bilinçlenmenizi sağlayan Epsilon Yayınları, iş dünyasına yönelik kitaplarla büyük bir boşluğu dolduruyor.

Dünya Edebiyatı eserlerini büyük bir titizlikle yayımlayan Epsilon Yayınları; anı, fantastik, roman, öykü, şiir, tarihi roman gibi türlerde başaralı yazar kadrosu ile anlaşılır bir dille çeviri yaparak kitapseverlerin raflarında yer alması gereken kitapları özenle düzenleyerek, sizler için hazır hale getiriyor.

Epsilon Yayınları Türk Edebiyatı eserlerini; deneme, öykü, roman, şiir ve anı türlerinde yayımlayarak, bu türde kitap okumak isteyen Türk Edebiyatı meraklılarıyla buluşturuyor. Türk yayıncılık piyasasında ayrı bir yere sahip olan Epsilon, dil bilgisine hâkim yazar ve editörleri ile elinize alacağınız kitaptan büyük bir keyif almanızı sağlıyor.

Macera-gerilim-polisiye, aşk, tarihi roman, paranormal, roman, erotik roman türleri ile Bestseller kategorisini hazırlayan Epsilon Yayınları, kendi zevkinize uygun kitapları bir solukta okumanızı sağlıyor. Çok satan kitaplar içerisinde bulunan bu eserleri, akıcı dili sayesinde elinizden düşüremeyecek her an yanınızda taşıyarak merakla okuyacaksınız.

Yaşam Rehberi kategorisinde yer alan kitapları ile kendinizi tanımanıza yardımcı olan Epsilon Yayınları, sağlıklı kilo verme, psikolojik yöntemleri öğrenme ve faydalanma, yemek tarifleri, vücut dili ve astroloji gibi birbirinden çok farklı alanlarda kendinizi geliştirmeniz için yayımladığı kitaplar aracılığıyla siz okurlarına yardımcı oluyor.

Kişisel gelişim alanında hayatın pozitif yönlerini keşfetmenize yardımcı olmak amacıyla yayımladığı kitapları ile okurlarını sevgi ile bilgilendiren Epsilon Yayınları, hayata farklı bir pencereden bakmanızı sağlıyor.

Toplumlar, insanlar ve eğitimciler için geniş bilgi kültürüne sahip yayımladığı kitapları ile Epsilon Yayınları; sosyolojik, antropolojik ve psikolojik olarak kitapseverleri bilgilendiriyor. Bunun yanı sıra, tarihsel ve eğitimsel olarak da faydalanacağınız bu kitap türlerini ilgiyle ve heyecanla okuyabilirsiniz.

Birbirinden farklı kategorilerde yayımladığı yapıtları ile kitap kurtlarına geniş bir yelpaze sunan Epsilon Yayınları, kaliteli ve başarılı dili ile güvenilir yayın evlerinin başında geliyor. Üstelik her bütçeye uygun fiyatları ile cüzdanınızın da dostu olan Epsilon Yayınları'nın sunduğu kitaplara hemen göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Epsilon Yayınları

2.549 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi A-Z
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön