Hills Pet Shop ürünleri, kedi ve köpeklerinizin doğal beslenme alışkanlıklarına uyumlu olarak üretilmiş birbirinden besleyici, sağlıklı ve lezzetli besin kaynaklarıyla evcil hayvanlarınızın günlük beslenme ihtiyacını üst düzeyde karşılar. İçerdiği vitamin ve minerallerle hayvan dostlarınızın kas ve kemik gelişimini destekler, tüy ve deri sağlığını korur. Yaş veya kuru mamalar ve konservelerle, evcil hayvanlarınıza dengeli beslenme olanağı sunarak bağırsak sisteminin sağlıklı bir biçimde çalışmasına yardımcı olur. İçeriğinde tavuk, ton balığı, hindi, karışık, mısır, kanatlı eti, pirinç, balık, kuzu, et, okyanus balığı, patates ve somon gibi besleyici gıdalar bulunan mamaları evcil hayvanlarınız severek tüketir, günlük vitamin ve enerji ihtiyaçlarını kolayca karşılarlar.

Besleyici ve Bol Vitaminli Hills Pet Shop Ürünleri

 • Hills Pet Shop ürünleri arasında yavru, yetişkin ve yaşlı evcil hayvanlarınızın vücut yapısına uygun pek çok beslenme ürünü bulabilirsiniz. 0 ve 12 aylık orta ırk yavru köpekleriniz için uzman veteriner hekimlerce geliştirilmiş olan yavru köpek mamaları, sağlıklı bir bağışıklık sistemi oluşmasını sağlayan C ve E vitamini gibi antioksidanların yanı sıra eklem ve kemik sağlığını destekleyen dengeli oranlarda vitamin ve mineraller ile yavru köpeklerdeki öğrenme becerisini destekleyen yüksek seviyede DHA katkısı içerir. Bunun dışında, ideal vücut ağırlığı için dengeli oranlarda yüksek kaliteli protein, yavruların sağlığı için bol çeşitli besin maddeleri de mamalar içerinde yer alır. Mama içerisinde bulunan besin maddelerinin emilimini sağlayan yüksek kaliteli ve sindirilmesi kolay içerikler, ağız ve diş yapılarına uygun mama tanecikleri boyutu ve farklı lezzet alternatifleriyle yavru köpeklerinizin ihtiyacı olan beslenmeyi kolayca sağlayabilirsiniz.
 • Hayvansal gıdalar ve yağlar, Omega 3 ve 6 yağ asitleri, vitamin ve minerallerin yanı sıra tavuk ciğeri, öğütülmüş buğday, kuzu eti, biberiye özü, öğütülmüş sorgum, E vitamini, Beta karoten, mineraller, potasyum klorid, keten tohumu vb. pek çok faydalı besin ögeleri içeren köpek mamaları, 1 ve 7 yaş arası orta ırk yetişkin köpeklerinizin günlük enerji ve vitamin ihtiyacını tamamıyla karşılar. Dengeli vitamin ve mineral oranlarıyla köpeklerinizin sağlığını koruyan mamalar aynı zamanda bağışıklık sistemini, ağız ve diş sağlığını, kas ve iskelet yapısını, sindirim sistemini destekleyerek köpeğinize son derece sağlıklı bir yaşam sunar.
 • 1 ve 7 yaş arasındaki iri köpek ırkına uygun olarak üretilen köpek mamaları, köpeğinizin sindirimini kolaylaştırırken dışkı miktarını azaltır. Sindirilebilir karbonhidratlar ve yağlar içeren mamalar, diş ve kemik sağlığının yanı sıra tüy ve deri sağlığını da korur. Kuzu eti, öğütülmüş buğday, pirinç unu, öğütülmüş sorgum, hayvansal yağ, mısır gluteni, kurutulmuş pancar kökü ve tavuk ciğeri ile zenginleştirilen köpek mamaları iri köpeklerinizin günlük enerji ve vitamin ihtiyacını karşılar. Köpek mamaları arasında yaşlı köpeklerinizin beslenme alışkanlığına uygun yaşlı köpek mamaları da bulabilirsiniz. 
 • Hills Pet Shop ürünleri arasında yavru, yetişkin, yaşlı ve kısırlaştırılmış ve hamile kedilerinize özel olarak üretilen pek çok mama çeşidi bulabilirsiniz. Yavru kediler gelişme ve büyüme çağında oldukları için özel mamalara ihtiyaç duyarlar. 1 ve 12 aylık yavru kedileriniz için üretilen mamalar, yavru kedilerinizin bağışıklık sisteminin en hassas olduğu 1 yaşına kadarki dönemde, içeriğinde bulunan üstün antioksidan formülüyle kedinizin bağışıklık sistemini destekler. Dengeli vitamin ve mineral içeriğinin yanı sıra kaliteli besin maddeleriyle zenginleştirilen mamalar, güçlü ve sağlıklı bir büyüme süreci sağlarken, içerdiği DHA ile kedilerinizin görme ve beyin fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunur. Yavru-anne kedi mamaları da hamile kedilerinizin beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretilmiştir ve anne adayı kedilerinizin günlük vitamin, mineral ve enerji ihtiyacını tam anlamıyla karşılar.
 • Kısırlaştırılmış kedileriniz için üretilen tavuklu, balıklı ya da etli kedi mamaları, 6 aylıktan 6 yaşa kadar kısırlaştırılmış kedileriniz için ideal bir besin kaynağıdır. Genç ve kısır kedilerinizin kalp sağlığını koruyan Taurin, deri ve tüy sağlığını koruyan balık yağı kökenli esansiyel yağlar, dışkı miktarını azaltan yüksek düzeyde sindirilebilirlik, sağlıklı böbrek ve idrar yolları için fosfor, protein, kilo almayı önleyen L-carnitine ve kas kütlesini koruyan L-lizin içeriği ile üretilen mamaları kısır kedileriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Bunun dışında kümes hayvanı eti, tavuk, mısır gluteni, balık yağı, hayvansal yağlar, potasyum klorür, kalsiyum karbonat gibi pek çok besin ve vitamin değerine sahip olan mamalar, kısır kedilerinizin günlük enerji ve vitamin gereksinimini tam olarak karşılar. Hills mamalar arasında çeşitli vitamin, ve minerallerle birlikte tavuk, balık veya kuzu etiyle zenginleştirilmiş yetişkin ve yaşlı kedi mamaları ve yavru kedi konserveleri de bulabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın doğal beslenme ihtiyacını karşılayan tüm Hills yaş, kuru ve konserve mama çeşitlerine hepsiburada.com üzerinden kolayca ulaşabilir ve dilediğiniz Pet Shop ürününü hemen satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hills

874 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Tat A-Z
 6. Ürün Kilogram
 7. Mama Segmenti
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön