Hotwheels

ABD'nin dünyaca ünlü oyuncak üreticisi Mattel tarafından piyasaya sürülen Hot Wheels serisi, yarım asırdan uzun süredir çocukların gönlünü fethediyor. Döküm metalden üretilen oyuncak arabalarıyla çocukların ve her yaştan bireylerin sevgilisi haline gelen Hot Wheels, dinamik ve özel tasarımlara sahip sayısız oyuncak modelleriyle karşınıza çıkıyor. Oyuncak araba dendiğinde ilk akla gelen Hot Wheels, rengarenk oyuncak araba modellerini modern ve eğlenceli tarzıyla yorumluyor. Çocuklarınıza armağan edebileceğiniz en güzel oyuncaklar arasında yer alan Hot Wheels arabaları ile çocuklarınızın eğlenirken öğrenmesine ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. 

Hot  Wheels Arabalarıyla Oynarken Çocuklarınızın Hayal Gücünü Geliştirin!

Hot Wheels oyuncaklar, klasik arabaları ve kumandalı araba modellerini, eğlenceli oyun platformları ile birleştiriyor. Çek bırak oyuncak arabalar da çocuklarınız için alternatifler sunuyor. Metal oyuncak araba temelinde tasarlanan rengarenk oyuncaklar, beraberindeki detaylar ile çocuklarınızın el becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Yollar, garajlar, rampalar, dönen yollar, keskin virajlar ve daha birçok yaratıcı tasarımdan oluşan Hot Wheels setleri, çocuklarınız keyifle bir araya getirirken yaratıcılığını ve yorumlama yeteneğini de geliştiriyor.

Çocuklarınız, Hot Wheels araba oyuncaklarla kendi başlarına saatlerce oynayabildiği gibi arkadaşlarıyla sosyalleşme olanağına da sahip oluyor. Birbirinden eğlenceli yarış platformları sayesinde çocuğunuz arkadaşlarıyla tatlı bir rekabet içerisine girebiliyor. Sadece eğlenceli oyunlar esnasında değil; birçok Hot Wheels oyun setlerini arkadaşlarıyla birlikte kuran çocuklarınız, sosyalleşerek daha keyifli dakikalar geçiriyor. Hot Wheels'in birden fazla kişiyle oynanabilen oyun platformları çocuklarınıza oyuncaklarını paylaşmayı öğretiyor. 

Birbirinden Yaratıcı Oyuncak Platformları Eğlencenin Zirvesine Çıkarıyor

Döküm oyuncak araba modelleri ile popüler olan How Wheels, markanın yaratıcı ekibi tarafından geliştirilen orijinal oyuncak platformlarıyla dikkat çekiyor. Arabalardan oluşan Hot Wheels oyuncak setleri, garajlar, pistler, kuleler ve çeşitli mekanizmalarla desteklenerek daha da eğlenceli bir hale dönüşüyor. Tasarımın sınırlarını zorlayan oyuncaklar ile çocuklarınız hayal gücü artırırken keyifli zaman geçiriyor. Arabayı dinozorlar ve çeşitli hayvanlarla birleştiren, uçaklarla kamyonlarla buluşturan oyun setleri, hareketli mekanizmaları ile oyun oynarken heyecanı zirveye çıkartıyor. Fırlatma rampaları, devasa garaj kuleleri sevimli Hot Wheels arabaları ile oynanabilecek oyunları çeşitlendirirken çocuğunuzun tasarım zekasını ve bakış açısını geliştiriyor.

Aksesuarlar ve Kıyafetler İle Hot Wheels Tutkusunu Artırabilirsiniz

Uzmanlık alanı oyuncak araba modelleri olan Hot Wheels, kız ya da erkek çocuklarınız için arabalar dışında farklı oyuncak ve aksesuar kategorilerinde de üretim yapıyor. Hatta Hot Wheels  tutkusu sadece oyuncaklarla sınırlı değil! Hot Wheels figürleri ve desenleri taşıyan tişörtler, eşofman takımları, montlar gibi tekstil ürünleri; ayakkabılar, çantalar, kalemlikler, bardaklar gibi aksesuarlarda çocukların beğenisine sunuluyor. Her yaştan çocukların keyifli zaman geçirebileceği Hot Wheels oyuncak modelleri, lisanslı tekstil ürünleri ya da aksesuarlar ile çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

Hot Wheels Oyuncakları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Çocukların sevgilisi haline gelen Hot Wheels model arabalar, yetişkinler tarafından dekoratif aksesuar olarak tercih edebiliyor. Model araba tutkunları, Hot Wheels kaliteli döküm araba modelleriyle odalarında, masalarında ve tüm mekanlarında iddialı bir tarz yaratabilir.

Hot Wheels oyuncaklarını çocuklarınıza armağan ederken çocuğunuzun yaş grubuna uygun modeller tercih ederek, oyun oynarken aldığı keyfi artırabilirsiniz. 

Sesli Hot Wheels oyuncak modellerinde, ses seviyesinin makul bir seviyede tutarak çoçocuklarınızı korkutacak yükseklikte olmamasına özen gösterin.

Küçük parçaları bulunan Hot Wheels oyun setlerini yutma riskine karşı, özellikle 3 yaşından küçük çocuklar ebeveyn gözetiminde oynamalıdır.

Küçük çocukların güvenle oynayabilmesi için tek parçadan oluşan, herhangi bir parçası sökülemeyen, yumuşak dokulu materyallerden üretilen Hot Wheels araba modelleri tercih edilebilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hotwheels

321 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Yaş Aralığı
 6. Yurt Dışından Ürünler
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön