Maybelline, 1913 yılından günümüze kadar kozmetik ürünlerin yaratıcı, yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden markası olarak üretimine devam etmektedir. Marka, kozmetik ürün kullanıcılarına yönelik olarak hazırladığı, birbirinden renkli ve günlük hayatın pratikliğine hızlıca uyum sağlayan 200'den fazla ve birbirinden farklı ürünü ile göz kamaştırmaktadır. Küresel bir kozmetik ürün markası olarak sektördeki yerini alan Maybelline, yaklaşık 129'dan fazla ülkede faaliyet gösterir ve ürünlerini makyajseverler ile buluşturur. Marka, genç kimyager Thomas Williams tarafından 1913 yılında Chicago'da maskara tasarımı ile çalışmalarına yön vermeye başlamıştır.

Maskara yaratıcılığı ile kozmetik alanında emin adımlar ile yola çıkan Maybelline daha sonra; kaş kalemi, birbirinden renkli göz farları ve eyeliner çeşitleri ile makyaj modasına yön vermeye devam etmiştir. Maybelline, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için hazırladığı yeni ve yenilikçi kozmetik ürünlerini tanıtmak için radyo reklamlarını da kullanan ilk kozmetik şirketi olmuştur. 1971 senesinde ise inovatif ürün çalışmalarına hız veren Maybelline, sektörde devrim olarak nitelendirilen ve hala da kullanımına devam edilen su bazlı maskarasını satışa sunmuştur. Su bazlı maskaralar, üretimine başlandığı yıllardan günümüze kadar en çok satılan güzellik ürünlerinden biri haline gelmiştir ve ünlüler ile makyaj sanatçılarının favori ürünleri arasındaki yerini almıştır.

Makyaj modasına yön veren Maybelline, marka olarak ürünlerinde cildin tüm gün boyunca net ve daha doğal görünmesini sağlayarak kadınların kendilerini güzel ve benzeriz hissetmelerini amaçlamıştır. Maskara yaratıcılığı ile çıkış yapan marka, yıllar içerisinde meraklılarına birçok yeni ürün daha sunmuştur. Yazın bronzluğunu ön plana çıkaran bronzlaştırıcı allıklardan göz alıcı renklerdeki rujlara, cilt bakımı için düzenleyici ve nemlendirici ürünlerden etkileyici bakışları ortaya çıkaran ve her kadının günümüzde vazgeçilmezi olan kaş kalemlerine kadar yüzlerce ürünü makyajseverler ile buluşturmuştur.

Maybelline yalnızca kozmetik ürünler üretmek ile kalmaz aynı zamanda makyaj modasına yön vermek için birçok yenilikçi faaliyette bulunur. Marka, 2009 yılından bugüne kadar New York, Amsterdam, Berlin ve Moskova'da gerçekleştirilen ve modaya yön veren moda haftalarında resmi makyaj sponsoru olarak yer almıştır. Maybelline, günümüze kadar toplamda 13 moda haftasında resmi makyaj sponsoru olarak yer almış ve sonraki sezonların güzellik trendlerini geliştirmek için de moda tasarımcıları ile birlikte önemli iş birliklerine imza atmıştır. Maybelline markası, aynı yıl gerçekleştirdiği BB krem ürün lansmanı ile milyonlarca kadının bu havalı ve yumuşak formüllü ürüne hayran kalmasını başarmıştır.

Şehirlerin ihtişamından ve yoğun enerjisinden ilham alan Maybelline, podyumlarda yarattığı makyaj trendlerini sokak modasına başarılı bir biçimde taşımıştır. Günlük hayatın getirdiği koşuşturma ve kadınların zamanla yarışma hızından etkilenen marka, ürünlerini bu yönde geliştirerek hayatı kolaylaştırmayı hedefler. Maybelline, kozmetik alanında yaratıcı çalışmaları ile ön plana çıkar. Yeni çıkan ürünler ile günlük makyajdaki renk seçimleri, yeni makyaj teknikleri ve ufak makyaj sırları için ünlü make-up profesyonelleri ile iş birliği yapar. Bu sayede sizi makyaj modasına bir adım daha yaklaştırır, yeni trendlere hızlıca adapte olmanızı sağlar.                                                                                                                                                                        

Maybelline, yeni geliştirdiği ürünlerini sadece tanıtmakla kalmaz aynı zamanda da makyaj meraklılarına kullanım tüyoları ve teknikleri ile de ilgili olarak bilgilendirici videolar hazırlayarak sunar. İnteraktif makyaj ürünleri ile trend yaratan ve modaya yön veren Maybelline ürünleri, uygun fiyatları ile birlikte orta segment kullanıcılara yönelik olarak pazarda kendisine yer bulmaktadır. Yenilikçi, genç, dinamik ve canlılık katan marka olan Maybelline, geniş ürün yelpazesindeki rengarenk ürünlerini siz makyaj meraklılarının kullanımına sunmaya devam etmektedir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maybelline

864 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön