Missia Home

Missia Home, ev tekstili ürünlerinden porselen takımlarına, işlevsel mobilyalardan dekoratif ürünlere kadar geniş bir yelpazede üretim yapıyor. Kullanıcılara fonksiyonel alternatifler sunmayı kaliteli materyal aşkıyla harmanlayan marka, evler için vazgeçilmez ürünler tasarlıyor. Modern ve dinamik dizayn detaylarına sahip ürünler, bulundukları ortamdaki dekorasyon tercihlerine kolaylıkla uyum sağlıyor. 

Missia Home Halılar ile Evinize Bambaşka Bir Hava Katın

Yıllara meydan okuyan tasarımları ve birbirinden güzel desenleriyle öne çıkan halılar ve kilimler, hayal ettiğiniz gibi bir ürün bulmanıza olanak tanıyor. Makine ya da el dokuması olarak üretilen halılar ve kilimler, farklı zevklere hitap eden güçlü seçenekler barındırıyor.

Üzerinde çeşitli desenler ya da kelimeler bulunan halılar, evin farklı bölümlerinde kullanılmak için özelleştiriliyor. Mutfak bölümleri için özelleştirilen ürünler, sevdiğiniz içecekleri ya da yiyecekleri halı üzerinde yazı olarak bulundurmalarıyla beğeni kazanıyor. Otantik desenler barındıran modellerin yanı sıra son derece modern bir tasarım çizgisine sahip halı ve kilim seçenekleri de bulunuyor. 

Evinizin zemin yapısına göre ayaklarınızı soğuktan korumakta büyük önem teşkil eden halılar, yünlü modelleriyle evinizin daha kolay ısınmasına da yardımcı oluyor. Soğuk kış aylarında halı kullanmak ve kullanmamak arasındaki fark, ısıtma için ayıracağınız bütçeyi büyük ölçüde etkiliyor. Tabanlarında bulunan suni deri malzeme dolayısıyla kaydırmaz özelliğe sahip olan halılar ve kilimler, aileniz için de güvenli bir kullanım sunuyor. 

Gösterişli Ürünlerle İstediğiniz Ambiyansı Yaratın 

Perde seçenekleri arasında stor perdelerden ışık geçirmeyen kalın modellere kadar birçok alternatif barındıran Missia home, farklı kullanıcı taleplerini karşılayacak güçte ürün çeşitliliğine sahip. Stor perdeler ofislerde ve iş yerlerinde sık sık tercih edilirken, sade bir atmosfer yaratılmak istenilen evlerde de kendilerine yer buluyor. Yatak odası gibi fazla ışığın rahatsızlık yaratabileceği alanlarda ise genel olarak ışık geçirmeyen perdeler kullanılıyor. 

Günlük kullanım için son derece uygun olan porselen takımları, şık görünümleri sayesinde misafirlerinizi ağırlarken de kullanılabiliyor. Dört kişilik kullanım için özel olarak hazırlanan setlerin yanında, sayıca daha kalabalık grupların tercih edebileceği setler de bulunuyor. Çeşitli bitki, hayvan ve obje figürlerini çizim olarak barındıran porselen tabaklar ise vitrinlerde sergilenmek üzere sipariş ediliyor.

Dekoratif ürünler arasında kendilerine yer bulan pelüş oyuncaklar ve yastıklar, yaşam alanlarınızda dilediğiniz gibi bir ambiyans yaratmanıza olanak tanıyor. Renkleri, dokuları ve tasarım detayları dolayısıyla birbirlerinden ayrışan ürünler, kendi tarzınızı yansıtabilmenize imkan tanıyor. 

Kendi evinizde ya da iş yerinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz ürünler, sevdikleriniz için de zarif ve şık bir hediye alternatifi oluşturuyor. Yeni bir eve taşınma ya da ofis değişikliği gibi sebepler dolayısıyla sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmanızı sağlayan ürünler arasında puflar, dekoratif halılar ve porselen seçenekleri öne çıkıyor. 

Halıların bakımını nasıl yapmak gerekiyor?

Halı temizliğini evde yapmayı planlıyorsanız, halı yıkama işlemi ardından ürünün tamamen kuruduğundan emin olmanız gerekiyor. Halının nemli kalması, bakteri üremesine ortam hazırladığı gibi halının kullanım ömrünü de kısaltıyor. Senede bir ya da iki kere halıları havalandırmak da uzun süreli bir kullanım sağlamak için tavsiye ediliyor. 

Porselen takımlar bulaşık makinesinde yıkanabilir mi?

Porselen takımların sade ya da desenli olmaları fark etmeksizin tüm çeşitleri bulaşık makinelerinde güvenle yıkanabiliyor. 

Kırlentler çamaşır makinesinde yıkanabilir mi?

Elyafla doldurulan kırlentler, çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Kırlentlerin uygun ısıda temizlenebilmesi için yıkama işleminden önce ürün etiketinde yer alan kullanım talimatlarını okumanız öneriliyor. Aksi takdirde ürünlerin dokularında ve desenlerinde bozulmalar olabiliyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

MissiaHome

6 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. İplik Türü
  6. Taban
  7. Ebatlar
  8. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön