Aber

Aber wow tezgah üstü çöp kovası kolay kullanımı destekleyen bir ürün yapısını ortaya koyar. Ürün iç kapasitesi değişim gösterse de mutfakta en çok tercih edilen materyaller arasındadır. Ürün 1. kalite plastikten üretilmiştir. 5,5 litrelik iç hacme sahiptir27x2 cm ebatlarda geniş yapıdadır. Herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan kullanılabilir. Kalın yapısı ve kaliteli içeriği sayesinde uzun süre kullanım imkanına sahiptir. Dayanıklı yapısı ile kırılma ve çatlamaya karşı koruyucudur. Portatif ürün özelliği ile her yere kolaylıkla taşınabilir. Mutfak tezgahında kolay muhafaza edilerek yer kaplamaz. Aber mama tabağı arabalı olması ile anneler için kolaylık sağlar. 

Melamin içeriği sayesinde kırılmayan yapısı, uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Bebeklerin dikkatini çeken resimler ve baskı çeşitleri ile doludur. Birçok çeşit özelliği sunarak tercihe göre seçenek imkanı sunar. Bölmeli mama tabağı sayesinde birçok farklı mamanın yan yana konulmasına imkan tanır. Geniş fonksiyonlu mama tabağı, birçok bölmesi ile kolay kullanım imkanı sunar. Eğlenceli bir görünüme sahip olan tabak, çocukların sevdiği birçok yiyeceği farklı bölmelere koyma imkanı tanır. Araba tasarımı ile dikkat çeken dizaynı çocuklar için de yemek yemeye adapte etmektedir. 

Birçok desen ve renkte üretilen mama tabakları, leke tutmadan kullanım imkanı sunar. Arabalı şekli ile dikkat çekerek çocukların eğlenceli bir şekilde yemek yemesini sağlar. 136 gramlık ağırlığa sahip olmakla beraber her yere kolaylıkla götürülebilir. Ebatlar arasında en yaygın olan ürün 29x17x3 cm genişliğindedir. İç hacminin genişliği ile her yemek çeşidini farklı haznelerde tutar. Konulan yemeklerin karışmasını engelleyerek birbirlerine temasını engeller. Aber mama tabağı arabalı fiyatları ise her zaman uygun maliyetlerde satışa sunulur. Ekonomik ürün fiyatlarıyla her bütçeye uygunluk sağlar. 

Aber Çaydanlık Takımları

Çaydanlık çeşitleri ile Aber, en dayanıklı marklar arasında ilk sıradadır. Çelik çaydanlık çeşitleri olduğu gibi seramik ve emaye çeşitleri de mevcuttur. Her bir model farklı dizayn edilmiştir ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. İndüksiyon tabanlı çeşitleriyle ısıya karşı direnç gösterir. Aber emaye çaydanlık takımı kırmızı, beyaz ve siyah renklerde mevcuttur. Emaye çaydanlığın ergonomik kulpları servis yapmayı kolaylaştırır. Çaydanlığın üst sapı silikon malzemeden üretilmiş olup tutma sırasında zorlamadan kolaylık sağlar. Bu özelliği sayesinde el yakmadan çay servisi yapılabilir. Damlama veya püskürtme yapmadan konforlu bir yapıya sahiptir.

Emaye çaydanlığı hem üst hem de alt bölmelere uyar. Bu kapak sayesinde demlik ve su şişesi ayrı ayrı kullanılabilir. Temel 2,5 litrelik içme makinesi ile siyah çay hazırlayabilir veya suyu ısıtılabilir. Yukarıdaki 1.1 litrelik demlik yeşil çay, meyve çayı ve bitki çayı yapmak için kullanılabilir. Zarif tasarımı sayesinde masalarda dekoratif bir görünüm sunar. 28 cm ebatta üretilerek kullanım esnasında konforlu yapısı ön planda tutar. İçerisine aldığı su haznesi 2,5 litreyi bulmaktadır. Bu sayede birçok kişinin aynı anda çay içmesine imkan tanır. 

Üst demlik kısmında yer alan demleme kapasitesi 1.1 litrede oluşur. Bu sayede geniş kapsamda ürün yapısı sayesinde misafir ağırlamak isteyenler için idealdir. Demlik kapağında akıtma ve damlatma sorunu yaşatmadan kolay kullanıma imkan tanır. Kolay servis yapmayı sağlayan kulpları sayesinde sıcaktan etkilenmez. Hem alt taban hem de üst demlik ile demleme imkanı sunar. Üst demlik içerisine bitki çayları konularak rahatlıkla demlenebilir. Şık bir tarım özelliği göstererek farklı çeşitlere sahiptir. El yakmadan servis yapılmasına imkan tanıyarak sorun yaşatmaz. 

Aber Çaydanlık renkleri

Birçok çaydanlık modeline sahip olan Aber, yüksek ısıya dayanıklı içerik materyali ile maksimum performans sunar. Her demlemede içerisinde tabaka yapmayan iç yüzeyi ile steril kullanım olanağına sahiptir. Renk çeşitleri ise farklı tasarımlarla bezenmiştir. Dekoratif duruşu ve farklı görünümleri ile dikkat çeker. Emaye yapısı sayesinde yanma ve yapışma sağlamadan iç tabakasının yüksek kaliteden yapılması ile kolay kullanıma imkan tanır. Elite class kalitesi ile kararma yapmadan yıllar boyu kullanımı destekler. Dış yüzeyi saks mavisi, bordo, hardal rengi, siyah ve beyaz olarak birçok çeşitte üretilir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir özelliktedir. Birçok renk çeşidi ile her mutfağa uyum sağlar. 

Her bir seçenek mutfak dekorasyon yapısına ayak uydurarak şık tasarımıyla beğeni alır. Yüzeyi bakteri oluşumuna ve üremesine izin vermez. Yüzey kısmı zamanla renk değişikliği yaşamadan kendi rengini korur. Uygulandığı metal yüzeyde pürüzsüz bir yapı oluşturur. Dekoratif ve estetik bir görünüm kazandıran düz bir yapıya sahiptir. Üst yüzeyi porselen olabilir. Çeşit özelliği sunan tasarımıyla mutfaklarda en çok kullanılan ürün yapısına hakimdir. İndüksiyonlu ocaklarda kullanılması önerilmez. İç yapısında bakteri oluşumunu engelleyen materyal sayesinde dayanıklılığını korur. Porselen yüzeyinde yaldızlı işlem yapılmıştır. Bu sayede şık bir görünüm imkanı sunar. 

Demlik ve suluk kısmı ayrı olarak kullanıma müsaittir. İdeal ölçüleri ile misafir ağırlamak için de idealdir. Her çeşidi farklı dizayn edilmiş olup, desenli veya düz renklerde de üretilir. Çay keyfini yaşamak isteyenler için emaye yapısı uzun yıllar dayanıklı bir yüzey kalitesi sunar. Damlatma sorunu oluşturmayan kapak altında silikon koruyucu mevcuttur. Ergonomik yapısı ile tutma sapı zorluk yaşatmaz. Her tip ocakta kullanılabilse de indüksiyonlu ocaklarda dikkat edilmesi önemlidir. 

Aber Çaydanlık Fiyatları

Aber ürün kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken özel bir markadır. Her bir ürün çeşidi ile dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Emaye çaydanlık seçenekleri ısı ile temas ettiğinde suyu kolaylıkla ısıtır. Bu sayede zaman kaybı yaşatmadan kolaylık sunar. Tutma sapı özel yaldızlı bir yüzeye sahiptir. Beğenilen her modelde renkli tasarımlar hakimdir. Aber emaye çaydanlık takımı fiyatı ise uygun maliyetlerde satışa sunulur. Birçok kişinin alımına imkan tanıyan ürün yapısı üstün kalitesi ile sorunsuz bir kullanım imkanı sunar. Üst demlik kapağında halka şeklinde tutmacı mevcuttur. Her zaman kolay bir şekilde demleme imkanı sunar. 

Şık bir tasarım ile sofralarda eşsiz bir görünüm sunar. Her modeliyle birçok zevke hitap eder. Tercih edilen emaye çaydanlık, pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Kolay kolay çizilme veya boya akması gibi sorunlar yaşamaz. Parça sayısı 3 adettir. Kapak, demlik ve altlık olmak üzere her biri su ısıtma ve demleme konusunda önemli bir işlev sağlar. Kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Mikrobiyal oluşumlara karşı önleyicidir. Kolay dezenfekte olan yüzeyi, leke tutmayan bir yapı sergiler. Bu sayede kolaylıkla yıkanabilir. Demlik kapağında silikon koruyucu ile su damlatmayı önler. Bu sayede sorun yaşatmadan su pişmesine imkan tanır. 

Tutacak kısımları çelikten üretilerek dayanıklılık gösterir. Suyun pişme esnasında ısı yalıtımı sağlayarak erime veya şekil değiştirme sorunu yaşatmaz. Kusursuz bir yapıya sahip olan çaydanlık seti, her zaman tercih edilebilir kalitededir. Üst yüzeyinde desenli bir yapı mevcuttur. Diğer modellerde ise bu durum düz renk olarak tasarlanmıştır. 

Aber Çaydanlıklar Kaç Farklı Boydan Oluşur?

Standart boyda üretilerek çay keyfi yapılmasına imkan tanır. 

Aber Çaydanlık Çeşitleri Nelerdir?

Düz renklerin ağırlık kazandığı çeşitlerde desenli olan tasarımlarda dikkat çeker. 

Aber Çaydanlıkların Üst Demliği Bitki Çaylarının Demlenmesi İçin Uygun mudur?

Üst demlik porselen olup bitki çayları için ideal bir pişirme özelliği sunar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aber

8 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Kozmetik Kişisel Bakım
Yapı Market / Bahçe / Oto