Bilfen Yayınları

Bilfen Yayınları, Türkiye'nin en yaygın okul zincirlerinden Bilfen'in çatısı altında yer alır. Örnek eğitim sistemi, disiplinli yapısı ve başarı odaklı anlayışı ile dikkat çeken Bilfen Okulları'nın birikimini Türkiye'deki tüm öğrencilerle paylaşma isteği nedeni ile Bilfen Yayınları kurulmuştur. 2010 yılının Ocak ayı itibarıyla hayata geçen yayın projesi kapsamında onlarca eser öğrencilerin ve velilerin beğenisine sunulmuştur. 

Çocukların Eğitimine Bilfen Katkısı

Bilfen kitaplarının amacı, ülkemizin geleceği olan çocuklara ve gençlere destek olmaktır. Hem eğitim ve öğrenim alanında çocukların ve gençlerin eksiklerine, ihtiyaçlarına yönelik katkı sunan yayın şirketi, kitap içeriklerinde öğretmen ve öğrenci taleplerini göz önünde bulundurmuştur. Her bir kitap uzun hazırlık süreçleri sonrası raflarda yerini alır. Türkiye'nin tüm bölgelerindeki öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla hazırlanan kitapların çalışma sürecinde alanında uzman isimler görev alır. 

Bilfen, Türkiye'nin Dört Bir Yanında

Eğitmenler, tasarımcılar, grafikerler ve ressamlar kitabın hazırlık aşamasında profesyonel emek ve görüşleriyle çalışmaya yön verir. Kitapların hazırlıkları sona erdiğinde ise yayınlar Bilfen Şirketler Grubu bünyesinde bulunan ve 2010 yılının en iyi matbaası seçilen Bilnet Matbaacılık tarafından basılarak dağıtılır. Öğretmen ve öğrencilerin beğenisine sunulan kitaplar, pedagojik gelişime ve sınav müfredatlarına uygun olarak tasarlanması ile fark yaratır. Bilfen Yayınları'nın kitaplarına Türkiye'nin dört bir yanındaki onlarca kırtasiye satış noktasından ulaşılabilir. 

Bilfen Kitapları Anaokulundan İtibaren Sizlerle

Bilfen Yayınları, anaokulu serisi ile öğrencilerle tanışır. Ada ile Arda adlı iki karakterin maceralarının ele alındığı okul öncesi eğitim seti 1 ve 2 numaralı kitapları ile çocuklara eğlenirken öğrenmede yardımcı olur. Her biri yeni müfredata uygun olan kitaplarda diş fırçalamadan hayvan sevgisine kadar hayata dair birçok bilgi çocuklara öğretilir. 48 aylık ve daha büyük çocuklar için uygun olan kitaplar, hem anaokullarında hem de evlerde ebeveynler tarafından eğitim amaçlı kullanılabilir. 

Türkçe ve Matematik Derslerinde Yardımcı 

Bilfen Yayınları'nın ilkokul serisinde Türkçe ve matematik kitapları yer alır. Soru bankası şeklindeki kitaplar, müfredata uygun içerikleri ile çocukların konuları detaylarıyla öğrenmesini sağlarken yavaş yavaş soru çözme pratiği de kazandırır. Çocukların özel öğretmenlerle çalışmalarında, evde konu tekrarı yaparken veya yaz tatillerin kullanabilecekleri soru bankaları, konuları pekiştirebilmeleri için özel olarak tasarlanan sorular bulundurur. 

Ortaokul ve Lise Yayınlarında Teknoloji Desteği 

Bilfen Yayınları'nın mobil ve web uygulamaları, konu anlatımı ve test kitapları ile etkileşimli olarak kullanılabilir. Ortaokul serisinde sıklıkla karşılaşılan teknoloji desteği, kitapların kapaklarındaki yer alan ibare ile tanıtılır. Soru bankası ve konu anlatımlı kitaplardan oluşan seride, test pratiğinin kazanılması için soruların özgün çözümleri de öğretilir. Tarama testleri ve kurs paketleri sınavlara hazırlanan öğrencilerin en iyi yardımcılarıdır. 

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay 

Bilfen Okulları, yalnız matematik, fen gibi derslerde değil İngilizcedeki başarısıyla da tanınır. Bilkent Yayınları da okulun İngilizcedeki şöhretini ispatlayan İngilizce kitapları ile öğrencilere destek olur. Hem konu anlatımı hem de çalışma kitapları bulunan İngilizce serileri içinde farklı seviyeler için bilgi ve sorular bulunur. 

Bilfen Yayınları'nın tüm testlerinin cevap anahtarlarına, kitaplardaki güncellemelere mobil ve web uygulamalarından, internet sitelerinden ulaşılabilir. Günümüz öğrencilerini hem eğitime hem de geleceğe hazırlayan Bilfen, kaliteli eğitimi herkesin hak ettiği düşüncesi ile Bilfen Yayınları'nı evlerinize getirir. Siz de Bilfen kitaplarından dilediğinizi sipariş vererek çocuğunuzun eğitimine profesyonel bir katkı sunabilir, onu geleceğe hazırlayabilirsiniz. Hemen sepete atın, adımları takip ederek Bilfen Yayınları'nın profesyonellerce hazırlanmış kapsamlı kitaplarını kolaylıkla sipariş verin. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...