Quiksilver, sportif aktivitelere ve günlük yaşama uygun ürettiği giysi modelleriyle pek çok kişinin en sevdiği markalar sıralamasında üst sıralarda yer alıyor. Snowboard, kaykay ve yüzme sporlarına uygun ürünleri, profesyonel sporcuların tercihlerinde ön plana çıkıyor. Mayo, şort, terlik, çanta, mont gibi farklı ürün havuzuna sahip olan Quiksilver, kaliteli ürünleri ile uzun süreli kullanım sunuyor. Birbirinden çeşitli renklere ve tasarımlara sahip olan ürünleriyle marka, giyim sektöründe önemli bir konumda yer alıyor. Quiksilver modellerinin dayanıklılığı ve rahatlığı, markanın en sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Quiksilver giysileri ve aksesuarları, istediğiniz şıklığı yakalayabilmenizi sağlıyor.

Quiksilver, yaz ve kış aylarına uygun giysileriyle yaşamı kolaylaştırıyor. Mayo modelleri, her yaştan kullanıcıların bedenlerine uygun olarak tasarlanıyor. Quiksilver, mayo modellerinde her zaman modaya uygun desen ve renkleri tercih ediyor. Bu özelliği ise özellikle gençlerin beğenisini kazanmasını sağlıyor. Sudan çıktıktan sonra hızla kuruyan mayoları, deniz ve havuz deneyimlerini keyifli hâle getiriyor. Mayoların hızlı kuruması, aynı zamanda tatilinizi sağlıklı bir şekilde geçirmenizi de mümkün kılıyor. Quiksilver, mayoların yanı sıra deniz gözlüğü, bone, kulaklık gibi ürünleriyle de tercih ediliyor. Quiksilver ürünleri, yeni başlayan veya profesyonel yüzme sporcularının performanslarına olumlu katkı sağlıyor.

Quiksilver, parmak arası terlik modelleri ise tatil zamanlarında ve günlük kullanımlarda mükemmel sonuçlar veriyor. Ortopedik olan parmak arası terlik modelleri, ayak rahatlığını ön plana çıkarıyor. Islak zeminlerde kaymayan terlik modelleri, uzun süreli kullanımlarda ayağı yormuyor. Ayrıca, terliklerin hızlı bir şekilde kuruması, ayak sağlığı açısından önemli bir avantaj yaratıyor. Ayak kemikleri üzerinde baskı oluşturmayan terlik modelleri, yürüyüş aktivitelerinin keyifle geçmesini mümkün hâle getiriyor.

Her mevsime uygun ayakkabı modelleri, profesyonel spor dallarında ve günlük kullanıma uygun şekilde üretiliyor. Kışlık ayakkabı modelleri ekstrem sporlarla uğraşanlara büyük kolaylık sağlıyor. Uzun süreli yürüyüşlerde ayağı yormayan kışlık ayakkabı modelleri, sporcuların performansında artış sağlıyor. Quiksilver kışlık ayakkabı modelleri, ayakların üşümesini engelliyor. Ayrıca, ayakkabı modelleri, su da almıyor ve ayağı terletmiyor. Günlük kullanımlara uygun spor ayakkabı modelleri ise bütün kıyafet kombinleriyle mükemmel bir uyum sergiliyor.

Spor giyim tarzını seven erkeklerin beğenisini kazanan Quiksilver, günlük kullanımlara uygun birçok ürün üretiyor. Pantolon ve şort modelleri, en iyi malzemelerden üretiliyor. Aynı zamanda giysi modellerinde kullanılan renkler, enerjik bir görüntü ortaya koyuyor. Tişört modellerinin baskı ve dikiş kalitesi ise göz dolduruyor. Quiksilver, ürünleri ile erkeklerin şık ve karizmatik görünmesini sağlıyor. Giysi modelleri vücut proporsiyonlarını en iyi şekilde ortaya koyuyor. Farklı renk ve desenlere sahip gömlek ve tişört modelleri, rahatlığı ön plana çıkarıyor. Modaya uygun olan ürünleri, özel ve çeşitli kombinler yapabilmenizi olanaklı hâle getiriyor. Mont, bere, eldiven ve termal içlik modelleri ise kış aylarının sıcak geçmesini sağıyor. Kışlık ürünler, hafif yapıları ile öne çıkıyor ve kullanım rahatlığı sunuyor.

Quiksilver'ın en çok tercih edilen ürünleri arasında çantalar da yer alıyor. Sırt çantası, kol çantası ve askılı çanta modelleri, herkesin beğenisine hitap ediyor ve farklı alanlarda kullanılabiliyor. Quiksilver çanta modellerinde ağırlık vücuda eşit bir biçimde dağılıyor. Bu durum, uzun süreli kullanımlarda bile sağlık sorunları yaşanmasını engelliyor. Özellikle çantalara bağlı olarak gelişen sırt ve omuz sakatlıklarının önüne geçiliyor. Çanta modelleri; uzun seyahatler, günlük kullanımlar gibi pek çok amaç için kolay ve pratik bir kullanım sunuyor. Çok cepli çantalar, eşyaların bölümlere ayrılarak kullanılabilmesini mümkün hâle getiriyor. Dağcılık ve kamp gibi aktiviteleri seven kişilere uygun hacme sahip çanta modelleri ise renkleri ve desenleri ile göz dolduruyor.

Quicksilver

1 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Cinsiyet
  4. Renk
  5. Numara
  6. Satıcı
BAŞA DÖN