Yük kaldırma ve taşıma ekipmanları ile istif makineleri konusunda uzmanlaşan Atlas, 1997 yılından bu yana Türkiye’nin önemli makine ve ekipman markalarından biri olarak faaliyet gösteriyor. Atlas markasının yaratıcısı Özkardeşler Makine’nin tarihi ise çok daha eskiye dayanıyor. Özkardeşler Makine, dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğü yanında Atlas ve KL markalarının da yaratıcısı konumunda bulunuyor. 300’ü aşkın bayisi ile ülke genelinde satış ve satış sonrası hizmetler sunan Atlas; bayileri, servis ağı ve satış ekipleriyle müşteri memnuniyetini esas alan yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Ceraskallar, hubzuglar, vinçler, krikolar, transpaletler, akülü ve aküsüz istif makineleri, manyetik kaldırmalar, forkliftler gibi pek çok makine ve ekipman üreten Atlas, geniş kapsamlı ürün portföyü ile yük kaldırma ekipmanları sektörünün ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Ürün kalitesi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla beğeni toplayan Atlas, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda güvenilir bir marka olarak değerlendiriliyor.

“Atlas yükünüzü hafifletir” sloganıyla faaliyet gösteren Atlas yük kaldırma ekipmanları ve istif makineleri, oldukça geniş kapsamlı bir ürün gamına sahip bulunuyor. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve ürün kalitesine hemen yansıtan Atlas, kaldırma ekipmanları grubunda son teknolojiyle üretilen ve sağlamlığı ile bilinen ithal Japon zincirler kullanıyor. Atlas, ürünlerinde özel balata sistemi ya da yekpare rulman gibi özel güvenlik sistemleri de kullanıyor. Transpalet ürünlerinde de oldukça iddialı olan Atlas, özel destek kirişleri ve yağ sızdırmaz özel pompa sistemleri ile transpaletlerin kalite ve verimliliğini artırıyor. Uzun ömürlü olan Atlas transpalet modelleri, uzun yıllar yüksek performans ile kullanılabiliyor. Atlas, istif makinelerinde ise dünyaca ünlü özel Alman çeliği kullanıyor ve çok daha etkili bir performans ve dayanıklılık elde ediyor.

Elektrikli zincirli vinçleri, son teknoloji kullanarak tasarlayan Atlas, gündelik kullanımda da en ağır çalışma ortamlarında da yüksek performans gösteren vinçler üretiyor. Akıllı fren teknolojisi ile güvenli kullanımı; titreşimi azaltan çıkrık sistemiyle de zincirlerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Elektrikli sistemlerde frekans düşüklüğüne önlem olarak Korumalı Sistem geliştiren Atlas, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bilinen Japon zinciri tercih ediyor. Yüksek performanslı ferromanyetik sistemler geliştiren Atlas, ürettiği manyetik kaldıraçlarla fabrika, iskele, depo ve nakliye sektörlerinde güvenli bir kullanım sunuyor. Paslanmaya karşı güçlendirilmiş metalden ürettiği galvaniz transpaletler, hem en ağır yüklerin kolayca üstesinden geliyor hem de kullanım kolaylığı sağlıyor. Atlas’ın geliştirdiği bakalit kaplı kumanda kolu, kaymayan bir kullanım sağladığı gibi soğuk havalarda operatörün ellerinin üşümesini de önlüyor.

Çift makaslı platform kaldırma sistemlerinde sağlam çelikten gelişmiş yapılar kuran Atlas, ayaklı pedal yardımıyla yük tablasının kolayca yükseltildiği hidrolik asansör sistemi kuruyor. Makaslı transpaletlerde de teleskobik kriko, mükemmel sertlik ve pompalama gücü ile ideal bir kullanım ve yüksek performans sağlıyor. Operatörü hareketli mekanizmadan koruyan özel sistemler, daha güvenli bir kullanım sunuyor.

Atlas’ın geliştirdiği akülü forkliftler ile üç metreye kadar stabil kaldırma sağlanabiliyor. Almanya’dan ithal edilen son derece sağlam çelik direkler kullanılan Atlas forkliftler, ergonomik kabin tasarımı ile geniş hareket imkanı sunuyor. Tam hidrolik direksiyon sistemi, kolay ve esnek manevra yeteneği sağlıyor.

Atlas, kaldırma ekipmanları, yük taşıma arabaları, platformlar, transpaletler, istif makineleri, forkliftler ve paket taşıma arabaları da dahil olmak üzere yük kaldırma ve istif sektöründeki tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış üstün performanslı ürünleri ile öne çıkan Atlas, faaliyet gösterdiği yük kaldırma ve istif makineleri sektörlerindeki her türlü ihtiyaca en uygun, en ekonomik çözümleri geliştiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Atlas

2694 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Süpermarket
İkinci El, Yenilenmiş, Teşhir, Outlet
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler