2001 Yılında kurulan Penguen kitap bünyesinde yer alan Yabancı Yayınevi, 2013 yılında yayın hayatına başlıyor. "Merak etmeyin, Yabancı hiç bir türe yabancı kalmaz" diyerek sektöre iddialı bir giriş yapan yayınevi, geniş kitap türü yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. 

Hem Yerli Hem Yabancı Yazarları Harmanlıyor

Bünyesinde hem yerli, hem de yabancı yazarların kitaplarını bulunduran Yabancı Yayıncılık, adeta farklı kültürleri aynı bünyede harmanlıyor. Okuyucuya aradığı pek çok türü aynı çatı altında bulma imkânı veren bu harman, okuyucu kitlesine geniş görüşlülük sunuyor. Daima bir sirkülasyon ve yenilik peşinde olan Yabancı Yayınevi, sürekli yeni yayınları bünyesine katıyor. Türk edebiyatından dünya edabiyatına uzanan yayınlar, okura çeşitlilik vadediyor.

Yazar olmak isteyenlere de yeni fırsat kapıları açan marka "kitap yayınlatmak istiyorum" diyenlerin umudu oluyor. Yabancı Yayınevi, kendisine ait web sitesi üzerindeki iletişim kanalları ile irtibata geçen kişilerin istek ve görüşlerini dikkate alıyor.

Onlarca Tür, Binlerce Okuyucu

Geniş kitap yelpazesi ile kısa zamanda büyük yol kat etmeyi başarmış olan yabancı yayınları, gerek gençlere, gerekse yetişkinlere hitap edecek kitaplar sergiliyor. Aşk, gerilim, romans, bilim, felsefe ve tarih romanlarının yanı sıra gençlik ve kişisel gelişim kitapları türlerine de yer veriyor. 

Bünyesinde çok satan kitaplara yer vermeye çalışan yayınevi, yayıncı ve okur arasındaki mesafeyi kaldırmayı amaçladıklarını ve okurlarının eleştirilerine değer verdiklerini, okurları ile enerjik ve dinamik bir ilişki kurmak istediklerini de belirtiyor. Eğlenmeye ve okuma zevkine değer veren Yabancı yayınları, okura zevk yaşatacak, keyif verecek, eğlendirecek kitaplar sunmanın gayesini güdüyor. 

Afili sloganı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yabancı Yayınevi, logosunda yer alan zebra ile de göz dolduruyor. Tek görüşte tanıyacağınız bir logo haline gelmesi yakın gelecekte mümkün olan zebra logosu; akılda kalıcı, sade ama vurucu görünümü ile öne çıkıyor. Kısa zamanda çok satanlar listesine girmeyi başaran kitapları ile kitapseverlerin hafızasına kazınmaya başlayan yayınevi, profesyonel web sitesi ile okurlarına kolaylık sağlıyor. 

Yayınevine ait tüm türleri bulabileceğiniz web sitesi sayesinde yayınevi yazarları, kurumsal kimliği, basındaki haberler ve duyurular, ekstra hizmetler hakkında pek çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Üstelik web sitesi footer kısmında bulunan linkler sayesinde İthaki Yayınları, Penguen kitapevi ve Müptela Yayınlarının sayfalarını da ziyaret etme imkânı bulabilirsiniz. 

Çok Satanlar Listesinde Yabancı Yayınevi

Türk kitap sektörüne çok satan başucu kitapları kazandırmayı amaçladıklarını beyan eden Yabancı Yayıncılık, popüler kültüre uygun ve modern diyebileceğiniz türden kitapların yayımlanmasında rol oynuyor. Her gün biraz daha gelişerek ve büyüyerek yayıncılık sektöründe lider konuma yükselmeyi hedefleyen marka, kitap kalitesiyle farkını ortaya koyuyor. 

Hem yerli, hem de yabancı yazarlar ile okuyucuları buluşturarak aradaki mesafeleri ortadan kaldırmayı başaran, okuyucu ve yazarın yakın ilişkiler kurmasına olanak tanıyan yayınevi, başarılı bir strateji ortaya çıkarıyor. 

Ciltli Kitaplar, Kaliteli İşçilik, Harika Yazarlar

Yayımladığı tüm kitaplara büyük bir özen gösteren ve titiz çalışmalara imza atan yayınevi, profesyonel ve işinde uzman kadro ile çalışıyor. Gerek kaliteli çevirileri, gerek düzenleme ve editöryel çalışmaları ile farkını konuşturan marka, kitaplara değer verdiğini gösterdiği işçilik ile gözler önüne seriyor. 

Sosyal medya kanalları ile her daim okuru ile iletişim halinde kalabilen marka, okurunun istek, düşünce ve değerlendirmelerini kuruğu iletişim ile analiz edebilme imkânına kavuşmuş oluyor. Yaptığı analizler sayesinde okurun beklentisi doğrultusunda yayımlar gerçekleştiriyor. Gerçekten günümüz toplumunun beklentilereine cevap verebilecek yazarlarla çalışan Yabancı Yayınları, çok satanlar listesinde kalıcı olmayı hedefliyor gibi görünüyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yabancı Yayınevi

303 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön