Armis Yatak

Armis yatak, 2012 senesinde sektöre Artemis Halı ismiyle giriş yapmıştır. Markanın ürettiği yatak tasarımları, zamanla beğeni kazanmış ve ünlenmiştir. Bu durum, Armis yataklarının lider konuma gelmesine ortam hazırlamıştır. Dinlenme, uyuma ve yatma ihtiyacının karşılanması adına tasarlanan yataklar, hayatın hızlı temposunda bireylere büyük bir konfor sağlamaktadır. Armis markası ise bireylerin kişisel ihtiyaçlarını göz önüne alarak, yatak üretimlerini yapmaktadır. Hayatın içinde önemli bir konuma sahip olan markanın, sağlıklı ve verimli uykuyu destekleyen yatak tasarımları vardır. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan eşyaların başında yataklar gelmektedir. Yatakların rahatlığı, konforu ve ortopedik oluşu uyku kalitenizi olumlu yönde etkiler. Uykunuzun deliksiz ve kaliteli olması adına, Armis markalı yatakları satın alabilirsiniz. 

Doğru yatak seçimi, bireylerin günlük yaşantılarını da etkileyecektir. Aynı şekilde yanlış tercih edilen yataklar da gün boyu bireylerin yorgun hissetmelerine neden olabilir. Ancak Armis markasının tasarlamış olduğu yataklar sayesinde, deliksiz bir uyku çekilebilmesi mümkündür. Gün sonunda, dinlenme ihtiyacının sorunsuz bir şekilde giderilmesi için farklı özelliklerde yatak tasarımlarına imza atılmıştır. Armis yataklar, her kullanıcının bir numaralı tercihlerinden bir tanesidir. Çünkü günün yorgunluğunu bu yataklar ile üstünüzden atarken, sağlıklı ve konforlu uykuyu da almış olursunuz. Özellikle, boyun, bel ve eklem ağrısı yaşayan bireylere özel konforlu yatak tasarımları yapılmıştır. Verimi yüksek uyku saatleri geçirmenin yanı sıra, tasarlanan ortopedik yataklar ile eklem ağrılarınızdan da kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda, ağrılarınızı tamamen azaltacak nitelikte yataklar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Armis yataklar, sağlık, konfor ve verimli uykuyu kullanıcılarına vadetmektedir. 

Armis Yatak Modelleri

Armis markalı yataklar, yüksek yatak teknolojisi geliştirilerek imal edilmiştir. Çünkü bu marka, yatak teknolojisinde lider bir konumdadır. Aynı zamanda, markanın donanımı ve üretimi kullanıcılara güven vermektedir. Çünkü yatakların imalatında kullanılan malzeme ve ekipmanlar son derece sağlam ve şıktır. Yatak odalarında kullanabileceğiniz Armis yatak modelleri, bireylerin ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edilebilir. Örneğin, Armis yatak baza olarak satışa sunulan modeller, geniş iç haznesiyle son derece kullanışlıdır. Bazaların alt kısmına kullanmadığınız eşyalarınızı ya da dilediğiniz ürünü koyabilirsiniz. Markanın bu anlamda, geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bazalar tek ve çift kişilik olarak seçeneklere ayrılmaktadır. Farklı modeller ile markanın yatak piyasasında öncü bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Üretilen yataklar, her ihtiyaca hitap eden nitelikleriyle ilgi görmektedir. Uyku kalitesi, gündelik hayatı etkileyen bir unsurdur. Armis yataklar ise hem kişilerin vücuduna hem de tarzlarına uygun şekilde imal edilmiştir. 

Şık tasarımları ve tarzlarıyla dikkat çeken Armis yataklarıyla yatak odalarınızdaki imajınızı yansıtabilirsiniz. Çünkü her zevki yansıtabilecek özellikte yatak tasarımlarına imza atılmıştır. Tasarlanan yatak koleksiyonlarıyla adından sıkça bahsettiren Armis, uyku sırasında vücudu koruyan yataklar üretmektedir. Bu sayede, bireyler, uyku saatlerini verimli ve sağlıklı bir şekilde geçirebilirler. Buna bağlı olarak, gün içinde dinç olabilmeniz de mümkündür. Tek kişilik olarak üretilen Armis yataklar ise genç odalarında ya da çocuk odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda, bireyler tek kişilik yatak tercihlerini bu modellerden yana değerlendirebilirler. Her türden yatak odasını tamamlayan iddialı koleksiyonlar, markanın ürün gamı içinde yerini almaktadır. Yatak odanızdaki diğer eşyalarla uyumlu kombinler yapmak amacıyla uygun yatak modelini belirleyebilirsiniz. Tek kişilik ya da çift kişilik yataklar, kişisel zevklere uygun olarak üretildiği için ön plana çıkmaktadır. 

Armis Yatak Özellikleri

Armis yatak tek kişilik ya da çift kişilik olarak tasarlanan seçeneklere ayrılır. Vücudunuzu rahat ettiren son derece donanımlı yatak modelleri kategoriler arasında yerini almaktadır. Tasarlanan yatakların farklı özellikler ile donatıldığını söyleyebiliriz. Yatakların işlevselliği ve rahatlığı sayesinde, kendinizi uyurken kuş gibi hafif hissedersiniz. Bireyler, kilo ve boyuna uygun olan yatak modeline seçenekler arasından ulaşabilirler. Çünkü farklı beden ölçülerine uygun şekilde tasarlanan yatak modelleri üretilmiştir. Bazalı yataklar ise altındaki boşluktan kaynaklı olarak sık tercih edilen modellerden bir tanesidir. Bu boş kısımlara dilediğiniz türden eşya türünü koyabilirsiniz. Sağlam iskelet yapısına sahip olan baza yatak modellerine dışarıda kalan eşyalarınızı sığdırabilmeniz mümkündür. 

Yatakların rahat bir yapıya sahip olması ise imalatında kullanılan özel teknolojilerden kaynaklanmaktadır. Çünkü tasarlanan yataklar özel sistemli olduğu için bireylerin vücudunu tam olarak sarar. Özellikle, ortopedik yataklar, vücudu kavrayan bir yapıya sahiptir. Yataklardaki rahatlık sayesinde, çeşitli eklem rahatsızlıklarından da kurtulabilmeniz mümkündür. Bu anlamda, valora yataklar, kaliteli yay sistemi sayesinde, bireylere kaliteli uykuyu vadeder. Bel ve boyun bölgenizi koruyacak olan valora yataklar, pedli yapısı sayesinde üstün bir konfor sağlar. Tasarlanan valora plus yataklar ise ortopedik yapıya sahiptir. Ortopedik olmasından kaynaklı olarak, sırt, bel, boyun gibi eklem bölgelerini muhteşem bir şekilde korur. Bu sayede, yatak ağrılarından da korunmuş olursunuz. 

Armis Yatak Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Uyku, vücudun dinlenmesi için verimli olması gerekmektedir. Çünkü bireyleri bir sonraki güne hazırlayan ve enerji toplamalarına yardımcı olan en büyük unsur uykudur. Ancak verimli uyumanın belli faktörlere bağlı olduğunu da söyleyebiliriz. Örneğin, uyku alanı ve uyunacak yatak kaliteli uykuyu etkilemektedir. Dolayısıyla yatak seçiminin çok iyi bir şekilde yapılması gerekir. Armis markalı yatakları seçerken de yataktan beklentilerinizi göz önüne alabilirsiniz. Uykunuzun kaliteli ve sağlıklı olmasını istiyorsanız, markanın ürün kategorilerini kontrol edebilirsiniz. Armis markası içinden yatak seçimi yaparken, tercih edeceğiniz ürünün çok sert ya da çok yumuşak olmamasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda, yatağınızı satın almadan önce, konforunu ve sağlık koşullarını da araştırmanız gerekmektedir. Vücudunuzu rahatlatmayan ve size konforlu gelmeyen yataklardan uzak durmalısınız. Sağlıklı bir uyku çekebilmeniz için sağlık problemleriniz varsa, bu durumu destekleyen ürünlere yönelmelisiniz. 

Yatakların rahatlığı kadar, ölçüsünün de kullanım konforu açısından önemi büyüktür. Dolayısıyla yatakların ölçüsünün bireylerin boy ve kilolarına uygun olması gerekir. Kişisel olarak satın almak isteyeceğiniz farklı özellikte tek kişilik yatak modelleri bulunmaktadır. Çift kişiye özel olarak imal edilen yataklar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Bazı modeller, çiftlerin uyurken hareketlerini rahat yapmalarını sağlayacak özelliktedir. Aynı zamanda, yatakta uyurken, her iki kişinin de hareketleri kısıtlanmayacaktır. Çünkü bu kullanım yapısına uygun olarak tasarlanan geniş ebatlı yataklar, markanın ürün gamı içinde yerini alır. Yatakların, sırt, bel ve boyun gibi bölgeleri destekleyen özellikteki tasarımları da bulunmaktadır. Ped destekli yataklar, bu anlamda kullanıcılara büyük bir kolaylık sunacaktır. Yataklardaki kaliteli yay sistemi, pedli yataklarda eklem bölgelerini destekler. Eğer yatağınızı baza ile birlikte satın alacaksanız, bazalı modellere yönelebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu olan baza yataklar, eşya saklamak için de uygun bir seçim olacaktır. Armis markası, bu anlamda kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır. 

Armis Yataklardaki Üstün Teknolojiler

Teknolojinin gelişimiyle birlikte, yatakların da tasarımları işlevsel hale gelmiştir. Armis markası da teknolojiyi aktif bir şekilde kullanmaktadır. Buna bağlı olarak da farklı işlevselliklerde yatak tasarımı yapmaktadır. Örneğin, paket yay sistemi ile tasarlanan yataklar, birbirine bağlı kumaşların paket içine yerleştirilmesiyle imal edilmektedir. Bu yatakların en önemli özelliklerinden bir tanesi de yayların birbirinden bağımsız şekilde hareket etmesidir. Aynı zamanda, yayların uyguladığı basınç oranına göre yataklar, kişisel olarak tepki de verebilmektedir. Bu sayede, vücudunuz ihtiyacı olan desteği, bölgesel olarak alabilmektedir. Armis yatakların yaylı modelleri, klasik yay sistemli yataklara oranla daha uzun süre kullanıma uygundur. 

Bazı modellerde kullanılan kaşmir elyafı yatağın formunu ve özelliğini korumaktadır. Bu sayede, bireyler çok uzun yıllar kaliteli bir şekilde uyku çekebilirler. Kaşmir elyafı içermekte olan kumaşlar, ısı ve nem oranını da düzenler. Karbon yatak olarak tasarlanan modeller, paket yay rahatlığını kullanıcılara sunmaktadır. Paket yay sisteminde, yaylar birbirine bağlı bir şekilde tasarlanmıştır. Yaylar, kumaş paketler içinde olduğu için bu yatakların kullanımı son derece rahattır. Carbon yataklar, bütün gün vücudunuzda birikmiş olan elektriği uyku esnasında vücudunuzdan atar. Çünkü carbon yataklardaki anti statik yapı, hızlı bir şekilde uykuya geçmenize olanak sağlar. Böylece uyuyup uyandıktan sonra, daha zinde olabilmeniz mümkündür. 

Carbon yataklar ile sağlıklı ve stresten uzak uykular çekebilirsiniz. Aynı zamanda, gününüzün güzel ve zinde geçmesi için de bu yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Marka imzası taşıyan yatak modelleri arasında; sleep maker kumaşla imal edilen yataklar da yer alır. Sleep maker kumaş sayesinde, uyurken ya da yatarken topraklanma terapisi yapmış gibi olursunuz. Çünkü bu yataklardaki özel teknolojik yapı sayesinde, kendinizi doğanın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Doğadaki topraklanma işlemini, uyku odanıza getirerek, kendinizi daha rahat hissedebilmeniz mümkündür. Bu yataklarda da paket yay rahatlığını uyurken tam anlamıyla anlayabilirsiniz. Space yataklarda, uzay teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji, astronotların G basıncına maruz kalması durumunda, bu basıncın azaltılması için geliştirilmiştir. Visco medikal ve uyku piyasası gibi yerlerde bu teknolojiden sık sık yararlanılmaktadır. Space yatakların esnekliği ve üstün elastik yapısı, yatağın vücudunuzun şeklini almasına yardımcı olacaktır. Bu yataklarda, visco destek katmanı da vücut boşluklarınızı doldurmaya yardımcı olur. 

Vücudunuzdaki boşlukları tam anlamıyla dolduran bu yataklar, aynı zamanda ağırlık noktalarındaki basıncı da en aza indirmektedir. Çünkü space yataklarda açık hücreli visco kullanılarak, hava transferi desteklenmektedir. Bu durum, bireylerin yumuşacık ve rahat bir uyku çekmelerine olanak sağlar. Space yataklarda çıkarılabilen üst kılıfa yer verilmiştir. Çıkarılabilen kılıflar, aynı zamanda yıkanılabilir yapıdadır. Böylece kirlendiğinde dilediğiniz zaman çıkarıp bu kılıfları yıkayabilirsiniz. Armis yatakların kılıfları, yıkama işlemine karşı son derece dayanıklıdır. Yıkama işlemi sık sık olsa bile kılıfların kumaşları asla yıpranmaz. Kılıflardaki bu özellikler sayesinde, sağlıklı ve hijyenik bir uyku çekebilmeniz de mümkün olur. 

Armis Yataklardaki Sağlıklı Özellikler

Armis markasının tasarlamış olduğu yatak modelleri arasında, bio balance serisi de yer almaktadır. Bu yataklar, kullanıcılara harika bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Çünkü Bio balance yataklarda, üstün bir teknoloji kullanımı sağlanmıştır. Vücut ısınız bu yataklar sayesinde, kızılötesi enerjiye dönüşmektedir. Bu etki sayesinde, eklem ve kas ağrılarınız azalacaktır. Çünkü Bio balance yataklar, konforu ve yapısıyla eklem rahatsızlıklarına birebir olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, vücut sıcaklığınızı dengelemek adına, bu yatakları tercih edebilirsiniz. Vücut sıcaklığınız dengelendiğinde ağrılarınız da azalmış olacaktır. Tasarlanan bio balance yatakların bağışıklık sisteminizi düzenleme etkisi de vardır. Kanınızda çözünmüş haldeki iyonlar da bu özellik sayesinde etkileşime geçmektedir. Kısacası vücudunuzun dengesini bu yataklar ile sağlayabilmeniz mümkündür. Bio balance yatak serisinin doğal iyileşme sağlayan bir yapısı vardır. Bu özelliği sayesinde ise bireyler, kas ağrılarından kurtulur ve yorgun uyanmazlar. 

Seçenekler arasında yer alan bamboo leaf yataklar, yine sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek olan ürünlerdir. Bamboo leaf serisi, özel kumaş yapısıyla doğallığını ve yumuşaklığını korur. İpeksi ve hafif dokunuşlu olan bu yataklar, kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Tasarlanan bu yatak modellerinin sağlıklı yapıda olduğunu, nefes alan yapısından da anlayabilirsiniz. Çünkü özel yapısından kaynaklı olarak, Bamboo leaf yataklar nefes alır ve uyku ortamını serin tutar. Bunun yanı sıra, harika bir nem yönetimi de Bamboo leaf yataklarında bulabilirsiniz. Uyku sırasında, vücudunuzdaki terler, bu özellik sayesinde hızla emilir ve buharlaşır. Ayrıca yataklar bu özellikte olmakla birlikte anti bakteriyel yapıya sahiptir. Dolayısıyla teriniz buharlaşsa da yatak odanızda kötü koku oluşumu engellenmiş olur. 

Termal teknolojili yataklar da sağlık açısından bireylerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir seridir. İçinde yer alan sivri kristaller sayesinde, termal yataklar vücut ısınıza uygun olarak renk değiştirir. Bu teknoloji ile vücudunuzun ısısını kontrol altında tutabilirsiniz. Termo Regulate yataklar, bakteri tutmayan bir yapıya sahiptir. Neon yataklar da uyku teknolojisinin yoğun bir şekilde kullanıldığı serilerdir. Modern bir tasarıma sahip olan bu modeller, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Lacivert ve gri gibi renkleri bu seride görebilmeniz mümkündür. Neon yatakların özel bir pamuk kumaş yapısı vardır. Bu kumaş sayesinde ise vücudunuzdaki negatif enerjilerden kurtulabilmeniz mümkündür. Negatif enerjinizi attığınızda, zihinsel fonksiyonlarınız da iyileşecektir. Böylece vücudunuz maksimum oranda yenilenme ve dinlenme sağlayacaktır. Aynı zamanda neon yataklar, gece uyku sırasında vücudunuzun sıcaklık dengesini de sağlar. 

Armis Yatak Fiyatları

Armis yatak fiyatları, bu ürünlerin teknolojik yapısına, tasarımına ve serisine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fiyat aralıklarını etkileyen birçok detay ve unsur vardır. Uyku zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirmenize yardımcı olan Armis yataklar, gün içinde enerjinizi de yükseltecektir. Ancak ihtiyacınız doğrultusunda tercih edeceğiniz Armis yatakların özelliklerine bağlı olarak fiyat aralıkları da değişkenlik gösterir. Kilonuza ve boyunuza uygun olarak tasarlanan farklı yatak tasarımlarına imza atılmıştır. Tek ya da çift kişilik yataklar da seçenekler arasında yerini alır. Tercih edeceğiniz Armis yatak modelinin bazalı olup olmaması da fiyatlarına etki edecektir. Armis yatak baza başlık fiyatları da ayrıca ele alınabilecek bir kategoridir. 

Armis yatakların şıklığı, saklama alanları, başlık türleri, malzeme yapıları ve benzeri özellikler fiyat aralıklarını etkileyecektir. Armis yataklardaki özel teknolojiler sayesinde, sağlığınız olumlu yönde etkilenecektir. Kaliteli yapılarıyla dikkat çeken marka imzalı yataklar, farklı bütçelere hitap etmektedir. Aynı zamanda, her yaşa ve kesime hitap eden yatak modelleri de seçenekler arasında yerini almaktadır. Beklenti ve gereksinimleriniz doğrultusunda, yatak modellerini, özelliklerini ve ölçülerini belirleyebilirsiniz. Bu unsurlar doğrultusunda fiyat aralıklarını da belirlemiş olursunuz. Yatağın donanımı ve teknolojisi de fiyatların değişkenlik göstermesine neden olur. Sağlığınızı ve konforunuzu olumlu yönde etkileyecek olan Armis yatak modellerini uygun fiyatlara satın alabilmeniz mümkündür. Çünkü bazı zamanlarda, yapılan indirim ve kampanyalar bütçenize uygun şekilde bu yataklara sahip olmanıza yardımcı olacaktır. 

Armis Yatak Nerenin Malıdır?

Armis yataklar, ACME holdinge ait olan bir firmadır. Yalova’da kurulan bu marka, yatak üretimi ve satışında lider bir konuma gelmeyi başarmıştır. 

Armis Yataklar Sağlam mı?

Armis yataklarda kullanılan özel teknolojiler ve malzemeler, ürünlerin sağlamlığını etkilemektedir. Satın alacağınız Armis yatakları, kalitesinden kaynaklı olarak uzun yıllar kullanabilmeniz mümkündür. 

Armis Yataklar Arasında Hangisi Daha İyi?

Genel olarak, Armis yataklar üstün yatak teknolojisiyle üretilmiştir. Ancak bireyler ihtiyaçları ve mevcut durumlarına bağlı olarak, seçenekler arasından uygun seçimi yapabilirler. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Armis Yatak

166 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Sepette Kampanyalı Ürünler
 5. Renk
 6. Yükseklik A-Z
 7. Ebatlar A-Z
 8. Satıcı
 9. Kelime Filtresi
Başa dön