Body Fantasies

Erkekler ve kadınlar için vücut misti, sprey, losyon, parfüm, deodorant, sabun ve benzeri kişisel bakım ürünleri sunan Body Fantasies tüm dünyada güzel kokmak isteyenlerin favori markaları arasında yer alır. Kaliteli, iz bırakan ve özgün kokuları uygun fiyat ayrıcalıkları ile sunan Body Fantasies, 2000’li yıllardan beri özellikle kadınların severek kullandıkları ürünler sunar. Meyveli, çiçeksi, oryantal ve gurme notaları ile son derece kalıcı vücut spreyi, mist, deodorant veya duş jeli şeklinde sunan marka ulaşılabilir fiyatları ile güzel kokunun herkes için ulaşılabilir olmasını sağlar. Siz de kişiliğinize ve benzersiz koku zevkinize en uygun aromaları keşfetmek için Body Fantasies ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Body Fantasies Vücut Spreyi

Body Fantasies markasının tüm dünyada popüler olmasını sağlayan ürünlerinin başında kendinizi özgüvenli ve canlandırıcı hissetmenizi sağlayan vücut spreyleri gelir. Temel, orta ve üst notalarda yer alan birbirinden farklı aromaların etkisi sayesinde girdiğiniz her ortamda iz bırakmanız garantidir. Cazibeli, ferahlatıcı, romantik ve lezzetli vücut spreylerinin her biri en kaliteli parfüm aromaları ile formüle edilmiştir. EDT veya EDP parfümler kadar kalıcı olan vücut spreyleri temel olarak meyveli, çiçekli, oryantal ve gurme ailesi kokulardan oluşur. Her koku ailesinin en popüler ürünlerini keşfederek kendiniz için en doğru notaları bulabilirsiniz.

Meyveli Vücut Spreyi

Ferah, tazeleyici ve aynı zaman lezzetli Body Fantasies meyve aromaları gün boyunca kendinizi iyi hissetmeniz için harika bir seçenek olabilir. Hindistan cevizi, şeftali, kavun, armut, elma ve kırmızı meyvelerin sulu ve ferah aromalarını yansıtan meyveli vücut spreyleri özellikle bahar ve yaz aylarında anında tazelenmek için idealdir. Meyvemsi ve aynı zamanda egzotik kokulardan hoşlananların favorisi Coconut Fantasy vücut spreyi tropik bir adada tatil yapmış kadar yenilenmiş hissetmenizi sağlayabilir.

Üst notalarda yer alan şekerli orkide ve yabani amazon yasemini gibi çiçeksi notalar, spreyin daha romantik ve kadınsı bir aromaya dönüşmesi için formüle edilmiştir. Hanımeli, manolya ve vanilya aromalarına eşlik eden tatlı meyvelerden oluşan Sweet Sunrise ise özellikle genç kızların en sevdikleri kokuların başında gelir. Şeftali, armut ve ahududunun yazı anımsatan kokularından oluşan Sugar Peach şekerli aromaları seven herkesin sevebileceği ürünler arasında yer alır. Pure Sunshine ve Sweet Crush gibi tatlı, sulu ve taze meyve aromalarının baskın olduğu vücut spreyleri de son derece iyi bir tercih olabilir.

Çiçeksi Vücut Spreyi

Gül, manolya, gardenya, yasemin ve benzeri yüzleri gülümseten ve romantizmin dozunu artıran çiçeklerden oluşan vücut spreyleri hoş kokmak isteyen tüm kadınların favorilerinin başında gelir. Bir demet çiçek buketinin verdiği özel, değerli ve cazibeli olma duygusunu uyandıran Romance & Dreams gül yaprakları ve manolyaya eşlik eden sulu meyveler sayesinde romantizmi zirveye taşımanızı sağlar. Bahar ve yaz aylarında harika hissetmenizi ve kendinizden emin bir şekilde her ortamda ışıldamanızı sağlayan Romance & Dreams küçük boyutu ile çantanızda kolayca taşınabilir. Hem çiçeksi hem de taze bir etkiye sahip olan Hearts & Daisies sabahtan akşama kadar enerjinizi canlı tutmak için mutlaka şans vermeniz gereken kokular arasında yer alır.

Çiçeksi vücut spreyi kategorisindeki tüm formüller kendinizi tüm gün özel, romantik ve tazeleyici hissetmeniz için özenle tasarlanmıştır. Çiçeksi aromalara eşlik eden benzersiz meyve, baharat, oryantal ve gurme aromaları her an harekete geçme enerjisi vermek için en kaliteli parfüm esansiyel yağları ile üretilmiştir. Serideki Fresh White Musk, Twilight Mist, Pink Sweet Pea ve Pure Sunshine gibi sevilen diğer çiçeksi vücut spreylerini deneyerek imza kokunuzu oluşturabilirsiniz.

Oryantal Vücut Spreyi

Akılda kalıcı, güçlü ve egzotik kokulardan hoşlananlar için oryantal notaların baskın olduğu vücut spreyleri mükemmel bir deneyim elde etmenizi sağlayabilir. Tatlı ve baharatların kokulardan oluşan vücut spreyleri zengin ve yoğun aromaları sayesinde uzun saatler kalıcılığını koruyabilir. Vanilya, kakule, karanfil, kehribar ve amber gibi güçlü ve baskın notalardan oluşan oryantal vücut spreyleri özellikle kış aylarında tarzınıza sıcak bir dokunuş katabilir. Japon Kiraz Çiçeği ağacının sıcak ve oryantal notalarla birleşiminden doğan Japanese Cherry Blossom vücut spreyi kadınsı kokulardan hoşlananların favorisi olabilir.

Katmanlı ve gizemli bir koku peşinde olanlar için adı kadar cazibeli Twilight Mist mutlaka şans verilmesi gereken vücut spreyleri arasında yer alır. Sümbülteber ve orkide gibi güçlü çiçeksi kokulara eşlike den oryantal aromalar her ortamda büyüleyici hissettirmenizi sağlayabilir. Sıcak ve egzotik kokulardan hoşlanıyorsanız Vanilla ve Sweet Sunrise gibi oryantal ailesinin en sevilen diğer spreylerine de şans verebilirsiniz.

Gurme Vücut Spreyi

Adeta lezzetli ve şekerli bir atıştırmalık yemiş kadar mutlu hissetmenizi sağlayan gurme notalar, cazibeli kokmak için çikolata, kahve, bal, karamel ve şeker notalarından oluşur. Her katmanda lezzeti çağrıştıran bu spreyler özellikle genç kızların favorileri arasında yer alır. Şeker ve kremsi vanilya karışımından oluşan Cotton Candy çocukluk günlerinin pamuk şeker neşesini üzerinizde taşımak için harikadır. Çocukluk anılarının eşsiz heyecanını yansıtan Cotton Candy vücut spreyi gün içerisinde enerjinizi yenilemenizi sağlayabilir.

Gurme kategorisindeki Pink Vanilla Kiss hem meyvemsi hem de gurme kokuların peşinde olanlar için formüle edilmiştir. Her sıktığınızda kendinizi değerli, heyecanlı ve özel hissetmenizi sağlayan gurme kokular tüm gün çantanızda yer bulabilir. Gurme kokulardan hoşlanıyorsanız Sweet Crush ve Vanilla gibi egzotik ve aynı zamanda meyvemsi notalarla zenginleştirilmiş Body Fantasies vücut spreylerini de deneyebilirsiniz.

Body Fantasies Vücut Bakım Ürünleri

Body Fantasies vücut spreyleri kadar deodorant, vücut losyonu ve duş jeli gibi kişisel bakım ürünlerinde de eşsiz aromalar sunar. Vücut spreyi kategorisindeki gibi meyveli, çiçekli, oryantal ve gurme notalardan oluşan ürünler kokunun daha uzun süre üzerinizde kalıcı olmasını sağlar. Body Fantasies duş jeli, losyon ve kadın deodorant fiyatları kaliteli kokuların fazla meblağlardan ödemeden satın alınması için son derece uygundur.

Body Fantasies özel günler veya kendinizi şımartmak istediğiniz anlar için vücut spreyleri, mistler, deodorant, sabun, duş jeli veya diğer bakım ürünlerinden oluşan setlere sahiptir. Body Fantasies’in büyüleyici kokulara sahip setlerini veya tekli olarak ürünlerini uygun fiyatlarla satın alarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Body Fantasies vücut spreyleri kalıcı mıdır?

Body Fantasies vücut spreyleri kategorisinde meyveli, çiçekli, oryantal ve gurme olmak üzere dört temel koku kategorisi mevcuttur. Her bir kategorideki ürünlerin alt, orta ve üst notalardaki aromalarına göre kokunun yoğunluğu ve kalıcılık performansı artabilir.

Yaz için hangi Body Fantasies kokuları tercih edilebilir?

Yaz aylarında daha çok çiçeksi ve meyvemsi gibi tazeleyici etkisi olan notaların kullanılması gerekir. Sıcak havalarda oryantal veya gurma notalar kullanmak daha ağır bir etki oluşturabilir. Bu nedenle alt, orta veya üst notalarda beyaz çiçekler, narenciye veya sulu meyveler olan vücut spreyleri yaz aylarında tercih edilebilir.

En kalıcı Body Fantasies vücut spreyi hangisidir?

Body Fantasies vücut spreylerinde yoğun parfüm esansiyel yağlarına yer verdiğinden tüm kokular son derece kalıcıdır. Ancak genel anlamda oryantal vücut spreyleri en uzun süre kalıcı olan Body Fantasies vücut spreyleri seçenekleri arasında yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Body Fantasıes

2 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın