Centone, %100 Türk sermayesiyle kurulmuş olan, erkek giyim sektörünün öncülerinden Sitil Çizgi Şirketler Grubu'na ait bir marka. Erkek giyiminde hızlı ve sağlam adımlar atan marka, kalitesiyle ön plana çıkıyor. Kullanılan kumaştan dikiş ipliğine, düğmeden telaya, işçilikten en ufak detaya kadar titizlikle çalışan marka, yurt içi ve yurt dışında toplam 70 mağazaya sahip. Centone, kalite standartları bakımından onaylanmış tesislerde üretim yapıyor. Marka, geniş ve çeşitli ürün yelpazesiyle farklı birçok tarzın altına imzasını atıyor. Klasik çizgilerden tam olarak ayrılmadan modern dokunuşlar yapan Centone, uluslararası pazarda kendini kanıtlamış, önemli bir ticari kuruluş olmayı sürdürüyor.

Centone markası için "klasik" tarz her zaman değerini koruyor. Fakat artık çoğu kişinin tercihi klasikle moderni buluşturmak. Centone de buna uyum sağlıyor. Sizlere düğünler, özel geceler, davetler vb. organizasyonlarda hem klasik bir tarz yakalayıp hem de var olan tarzınızı korumanızı sağlayacak ürünler sunuyor. Çünkü kendinizi daha iyi hissetmeniz için en rahat ettiğiniz şekilde, günlük tarzınızdan çok da uzaklaşmadan giyinmeniz gerekiyor. Eskiden klasik giyimde çok fazla çeşit olmaması kendinizi içerisinde çok da rahat hissetmediğiniz, birbirinin aynısı kıyafetler giymenize neden oluyordu. İşte bu sebeplerden dolayı Centone, klasik takım elbiseler üzerinde yaptığı küçük dokunuşlarla, minik düğme detaylarıyla, şık desenleriyle klasik ve modernliği birleştiriyor. Klasik denince akla gelen düz kumaşlar ve düz renkler Centone ile başka bir boyut kazanıyor. 

Centone, ceketten yeleğe, ayakkabıdan çoraba, gömlekten pantolona kadar birçok ürüne sahip. Tüm bu ürünlerin farklı, her tarza yönelik olacak şekilde ayrı ayrı koleksiyonları bulunuyor. Spor, klasik, şık, rahat... Tercih ettiğiniz tarz ne olursa olsun mutlaka Centone'de bulabilirsiniz. Özel bir geceye davetlisiniz ve şık olmak istiyorsanız Centone marka bir smokinle aradığınız şıklığı yakalayabilirsiniz. Hem şık hem rahat olmak istiyorsanız yine markaya ait rahat kesim bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Son yılların en gözde kesimlerinden biri olan skinny ürünler de Centone dokunuşlarıyla bambaşka bir tarza bürünüyor. Marka bu dar kesimi hem takım elbiselerde hem de gömlek ve tişörtlerde kullanarak sizlere son moda bir şıklık katıyor.

Centone, modern giyimi sadece kesim ve kumaş olarak değil en geniş anlamıyla sunuyor. Yılın renkleri, yılın desenleri gibi birçok detayda modaya ayak uyduruyor. "Klasik" kelimesini klasiklikten çıkartarak size hem rahat hem şık hem de modern bir görüntü kazandırıyor.

Centone'ye ait gömlek, tişört, pantolon veya bir başka ürüne sahip olan bir kişi bu ürünü uzun yıllar boyunca kullanabiliyor. Bu da tam olarak ürünün kalitesinden, işçiliğinden ve kullanılan ürünlerin dayanıklılığından kaynaklanıyor. Eğer bir ürünü gerçekten uzun yıllar boyunca ve deforme olmadan ilk günkü şıklığıyla kullanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli ürünler tercih etmeniz gerekiyor. Centone şıklığın ve modernliğin yanı sıra hiçbir ayrıntıda kaliteyi elden bırakmıyor. İplikten düğmeye kadar her detayda ince eleyip sık dokuyor. Centone size uzun yıllar boyunca, dayanıklı şekilde kullanabileceğiniz ürünler vadediyor. 

Centone, kendi alanında başarılı ürünlere imza atarken bunu hem tarz hem de maddi olarak her kesime hitap edecek şekilde sunuyor. Muadillerine göre çok daha geniş bir müşteri portföyüne hitap ediyor. Geniş bir kitleye hitap eden ve birçok koleksiyona sahip olan marka, fiyat olarak da her kesime hitap etmeyi hedefliyor. Bu şekilde her kesimden insanın hem kaliteli hem de şık bir görüntüye kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Erkek giyimde birbirinden farklı seçenekler sunan, şık, modern ve kaliteli ürünler için Centone'yi tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...