Çitlekçi'nin ürün seçkisinde bulunan birbirinden lezzetli kuru yemişlerle partilerinizi daha besleyici hale getirebilirsiniz. Oldukça taze olan kuru yemişler, kaliteli bir şekilde paketlendikleri için tazeliklerini uzun süre korur. Televizyon başında film ya da maç izlerken çekirdek çıtlayıp keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Siyah ya da beyaz ay çekirdeği ürünlerini ağız tadınıza uygun şekilde satın alabilirsiniz. Tuzlu ve tuzsuz çekirdekler de beğeninize sunulan ürünler arasındadır. Farklı kuru yemişleri bir arada tabağınıza dökerek lezzetli karışımlar yaratabilirsiniz. İştahınızı kontrol altında tutmak için de çekirdeklerden yararlanabilirsiniz.

Lezzetli ve Taze Kuru Yemişler

İçeriklerinde farklı vitaminlerin yer aldığı kuru yemişler oldukça düşük kalorilere sahiptir. Açlığınızı bastırıp işlerinizle keyifli bir şekilde ilgilenebilmek için gün içerisinde sarı leblebi tüketebilirsiniz. Tok hissetmeye yardım eden leblebilerde K vitamini, kalsiyum gibi yararlı maddeler yer alır. Lezzetiyle beğeni toplayan ve çekirdeklerle beraber zevkle tüketebileceğiniz kaju fıstıkları son derece taze şekilde paketlenir. Kajular magnezyum içermelerinin yanı sıra antioksidan özelliğine de sahiptir. Kavrulmuş kajuların yanı sıra çiğ şekilde kullanımınıza sunulan kajular da bulunur. Sindirim sistemine de katkısı bulunan kaju fıstıklarını satın alabilirsiniz. Daha da besleyici bir kuru yemiş karışımı elde etmek için sarı üzümlerden yararlanabilirsiniz. Yumuşacık sarı üzümler A vitamininin yanı sıra C vitaminini de içerir. Enerji verici etkiye sahip sarı üzümlerle gün boyu daha zinde kalabilirsiniz.

Vücut Direncini Artıran Kuru Yemişler

Çitlekçi'nin ürünleri arasında yer alan iğdelerle öksürük problemine iyi gelen bir kuru yemişi düzenli olarak tüketebilirsiniz. Sindirim sistemine de iyi gelen iğdeler vücut direncinizin artmasına yardımcı olur. Fındıklar kalp sağlığının yanı sıra damar sağlığına olan katkılarıyla da dikkat çeker. Kavrulmuş fındıkları sade olarak tüketebileceğiniz gibi çeşitli tatlılarınızı daha lezzetli hale getirmek için de kullanabilirsiniz. Kolesterol sorununa karşı da olumlu etkilere sahip olan fındıkları robotunuzla incelterek baklavalarınızda iç malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Kavrularak tüketiminize sunulan leblebileri çekirdeklerle beraber tüketebilirsiniz. Bozalarınıza lezzet katmak için de sarı leblebileri kullanabilirsiniz.

Farklı Vitaminlerle Vücudunuzu Besleyin 

Tok kalmaya yardım eden Çitlekçi kuru yemişler aynı zamanda A, C, E gibi farklı vitaminleri de içerir. Kalp dostu bademlerle vücudunuz için magnezyum takviyesi yapabilirsiniz. Çiğ ve kuru bademleri tüketirken diğer kuru yemişlerden oluşan karışımlar da oluşturabilirsiniz. Kabuklu ve kabuksuz Antep fıstıklarıyla tatlılarınızı süsleyebilirsiniz. İltihap temizleme özelliğine sahip olan Antep fıstığı sayesinde göğüs bölgenize katkı sağlayabilirsiniz. Bağışıklık sistemine olan katkısıyla öne çıkan yaban mersinini Çitlekçi'nin özenle hazırladığı kuru yemişler arasından sipariş edebilirsiniz. Lezzetli kuru yemişler arasında bulunan kabak çekirdeği, çinko desteği yaratarak vücudunuzu güçlendirir.

Soru 1: Kuru Yemişlerin Faydaları Nelerdir?

Cevap 1: Kuru yemişlerin onlarca çeşidi içermesiyle farklı vitaminleri vücudunuz için lezzetli bir şekilde alabilirsiniz. Kuru yemişler immün sisteme olan katkılarıyla dikkat çeker. Daha tok hissetmeniz için de ideal ola kuru yemişlerle diyet programınıza daha kolay uyabilirsiniz.

Soru 2: Kuru Yemişler Nasıl Tüketilir?

Cevap 2: Farklı lezzetlerden oluşan kuru yemişleri tabaklarınıza dökerek birbirine karıştırabilirsiniz. Birbirinden besleyici kuru yemişlerin her birini ayrı olarak da tüketebilirsiniz. Dilerseniz yiyeceklerinize ve tatlılarınıza da kuru yemiş katabilirsiniz.

Soru 3: Kuru Meyveler Hangileridir?

Cevap 3: Çitlekçi markasının kuru meyveleri arasında kayısı, hünnap ve üzüm gibi ürünler yer alır. Kan yapan, enerji veren ve vücudu zinde tutan kuru meyveleri gün içerisinde dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Kuru meyveler kurutulmuş şekilde kullanımınıza sunulduğu için oldukça uzun ömürlü bir dayanıklılık yaratır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çitlekçi

74 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Miktar
  4. Türü A-Z
  5. Satıcı
Başa dön