Facebook oyun kartlarını Hepsiburada.com üzerinde satın alarak, Facebook hesabınızda hızlı ve kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basittir; Facebook giriş yap, kullanmak istediğin oyuna gir ve oyun kartında yer alanı kodu kaydederek hesabına tanımla. Bu basit bir kaç işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabında Facebook oyun kartlarını kullanmaya başlamış olacaksınız.

Hepsiburada.com’dan alacağınız oyun kartlarında size yalnızca bir kod verilecektir. Bu kod ise oyunlarda belirtilen değerde bedel taşımaktadır. Bizler Facebook oyun kartları konusunu, az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi 3 basit adım olarak nitelendiriliyoruz.

  1. Facebook Giriş Yap
  2. Facebook Oyun Kartı Satın Al
  3. Oyun Kartında Yer Alan Kodu Kullan.

Facebook’un severek oynanan oyunları, Facebook oyuncu kartları ile çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Farklı oyunların içerisinde kullanabileceğiniz özel dijital oyun kodları, hem rakiplerinize karşı karakterlerinizi güçlendirmenize, hem de oyun içerisinde kullanabileceğiniz özel objeleri satın almanıza yardımcı oluyor. Kart oyunlarından araba yarışlarına, macera oyunlarından savaş oyunlarına kadar çeşitli Facebook oyunları için özel olarak geliştirilmiş bu kartlar sayesinde, oyundan aldığınız hazzı maksimuma çıkarabilir, hem kendiniz hem de oyunu birlikte oynadığınız arkadaşlarınız için benzersiz dünyaların kapılarını açabilirsiniz.

Hem daha yüksek puanlı kullanıcılar ile oynamak hem de oynadığınız odaların kalitesini arttırmak için kullanabileceğiniz Çanak Okey Plus Facebook oyun kartları, rakipleriniz ile kıyasıya mücadelelere girmenizi çok daha kolay bir hale getiriyor. Birbirinden farklı seviyelere göre ayarlanmış odalar arasından dilediğinizi seçmenize olanak tanıyan Okey Facebook kartları, farklı oyun tarzlarını ve oynanışları da çok daha kolay bir hale getiriyor. Bu sayede kendi seviyenizdeki rakipler ile okey masasına oturmaya başlayabilir, oyundan aldığınız zevki katlayabilirsiniz.

Telefonunuzda, tabletinizde ya da Facebook sayfanızda kendi çiftliğinizi yaratmanıza olanak tanıyan Bizim Çiftlik, sizi arkadaşlarınız ile eşsiz bir çiftçilik macerasına davet ediyor. Özellikle simülasyon oyunlarından hoşlananların beğenerek oynadığı oyun, Facebook dijital oyun kartları sayesinde çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Oyun içerisinde alabileceğiniz özel tohumlar, çiftlik malzemeleri, dış bina özelleştirmeleri ve çok daha fazlası için gerekli olan Bizim Çiftlik oyun içi parasına sahip olmanızı sağlayan Bizim Çiftlik Facebook kartları, hayvanlardan bitkilere, çitlerden evlere kadar geniş bir ürün seçeneğini kişiselleştirebilmenizi sağlıyor. Bu sayede hayalinizdeki çiftliği rahatlıkla kurabilir, en büyük çiftçi siz olabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en büyük büyücülere hayat verebildiğiniz Legends Online 2, destansı bir atmosferin kapılarını açıyor. Arkadaşlarınıza, rakiplerinize ya da dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kullanıcılara meydan okuyabileceğiniz oyun, aynı zamanda birbirinden farklı kişiselleştirme seçenekleri ile oyun yeteneklerinizi maksimuma çıkarıyor. Hem oyun içi objeleri satın alabileceğiniz hem de rakiplerinize fark atabileceğiniz Legends Online 2 Facebook oyun parası çeşitleri, farklı paketleri satın almanızı kolaylaştırıyor. Büyük altın çantası, canavar taşı, şeytan kristali, büyüme taşı gibi farklı objeleri satın alırken kullanabileceğiniz Legends Online 2 dijital oyun kartı kodları sayesinde karakterlerinizi güçlendirebilir, onları dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Şekerleri sıra halinde patlatabileceğiniz, bulmaca yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ve eğlenceli dakikalara adım atabileceğiniz Candy Crush Saga, benzersiz oynanışı ile bambaşka bir dünyaya adım atmanızı sağlıyor. Birbiri ardına yapabileceğiniz kombo hareketlerini, sıkıştığınız anlarda kullanabileceğiniz ekstra adımları ve özel şeker patlatma güçlerini rahatlıkla satın almanızı sağlayan Candy Crush Saga Facebook oyun parası, eğlencenin dozunu arttırmanızı sağlıyor. Özellikle arkadaşlarınıza fark atmak, uzun zamandır takıldığınız bir bölümü geçmek ya da özel kapıları açmak için kullanabileceğiniz Candy Crush oyun kartları sayesinde, seviyeleri hızlı bir şekilde atlayabilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Canavarlar ve ejderhalar ile dolu bir dünyanın kapılarını aralayan Dragon City, Facebook ekranınızda kendi ejderhalarınızı yetiştirmenize olanak tanıyor. Oyun içerisindeki özel büyüleri, bina özelliklerini ve yetiştiricilik güçlendirmelerini açmanıza olanak tanıyan Dragon City oyun kartları da, oyundan aldığınız zevki bir adım ödeye taşıyor. Yeni ve geliştirilmiş bir oynanışa adım atmanızı sağlayan Dragon City Facebook oyun parası çeşitleri sayesinde, dragonlarınızın içerisindeki gücü ortaya çıkarabilir, rakiplerinizi rahatlıkla alt edebilirsiniz.

Dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz Facebook oyun e-pin ürünleri, hem Facebook’ta geçirdiğiniz zamanı hem de oynadığınız oyunları çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. Favori oyunlarınızı çok daha eğlenceli bir hale getirmek için Facebook oyun kartları arasından seçiminizi yapabilir, farklı miktarlarda Facebook oyun kartı satın alabilirsiniz.

Oyun Kartı Kullanım Adımları Nelerdir?

1. Facebook Giriş Yap

İlk olarak Facebook profilinize giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş işlemi için her zaman olduğu gibi facebook giriş yap sayfasını kullanabilirsiniz. Giriş işleminin hemen sonrasında da oyun sayfasına ulaşmalısınız.

2. Facebook Oyun Kartı Satın Al

Facebook giriş işleminin sonrasında oyun sayfasına ulaştığınızı göz önüne alıyoruz. Bu işlemin ardından site üzerinden Facebook oyun kodu satın almanız gerekmektedir.  Fiyatlar alacağınız oyun kodunun sahip olduğu özellikler ve oyununa göre farklılık göstermektedir. 

3. Kullanmaya Başla!

Facebook hesabınıza giriş yaptınız, oyun kodu satın aldınız, geriye son bir adım kaldı. Oyun kodu alma işleminin ardından hesabınıza bir kod paylaşılacaktır. Bu kodu oyun ekranında yer alan oyun kodu girme alanına giriniz. Bu işlemin sonrasında hesabınızda kod aktif olacaktır.

Her alacağınız Facebook kodunu, bu kolay bir kaç adımla hesabınıza uygulayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Facebook

3 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Ev Elektroniği
İndirimli Ürünler