Pearson Eğitim Çözümleri

Bünyesinde dünyanın önde gelen eğitim markalarını bir araya getiren ve tüm öğrenme yöntemleri için başarısı ispatlanmış eğitim çözümleri sunan bir eğitim şirketi olan Pearson, 70 farklı ülkedeki 30 binden fazla çalışanıyla öğrencilerine oldukça faydalı paketler sunuyor. Türkiye'de çeyrek asırdan uzun süredir hizmet sunan Pearson, uzman kadrosuyla çeşitli alanlarda sağladığı eğitim çözümleri ile öğrenme ve gelişim sürecine katkı sağlıyor. Siz de Hepsiburada.com aracılığıyla Pearson eğitim paketlerinden birini satın alarak kariyeriniz ve kişisel gelişiminiz için oldukça önemli bir adım atabilirsiniz.

Pearson Eğitim Çözümleri Geniş Bir Yelpazeye Sahip

Yabancı dil eğitiminden kodlamaya, programlamadan makine öğrenimine kadar geniş bir yelpazede eğitim çözümleri sunan Pearson sayesinde gelişmek istediğiniz alanla ilgili bir eğitim paketi satın alarak dersleri izlemeye başlayabilirsiniz. Pearson’un uzman kadrosu tarafından hazırlanan dersleri takip ederek ve uygulamalara katılarak kısa sürede önemli bir ilerleme yaşayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yabancı Dil Öğrenin ve Geliştirin

Pearson eğitim çözümleri, yabancı dil öğrenmek ve yabancı dil becerisini geliştirmek isteyenler için çok faydalı paketler sunar. Her seviyeye uygun İngilizce dil eğitimi veren Pearson sayesinde başlangıç seviyesindeki öğrenciler kısa sürede yeni bir dil öğrenirken ileri seviyedeki öğrenciler ise İngilizce'nin kuralları, dil ve kelime bilgisi gibi alanlarda hakimiyetlerini genişletebilirler.

CV’nize Bir Madde Daha Ekleyin

Pearson eğitim çözümleri sayesinde edindiğiniz yeni becerileri öz geçmişinize ekleyerek CV’nizi güçlendirmeye başlayabilirsiniz. Yeni edindiğiniz ya da güçlendirdiğiniz beceriler, CV’nizin insan kaynakları departmanları tarafından daha olumlu değerlendirilmesine katkı sağlayacaktır. 

Kariyeriniz için Önemli Bir Adım Atmaya Hazır mısınız?

Çalıştığınız pozisyondaki konumunuzu güçlendirmek ve üst pozisyonlara daha hızlı geçebilmek için kişisel gelişiminize özen göstermeniz gerekir. Pearson eğitim çözümleri sayesinde çeşitli alanlarda eğitim alabilir ve kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Aldığınız eğitimler sayesinde pozisyonunuzun gerektirdiği becerilerdeki hakimiyetinizi güçlendirebilir, üst pozisyon için daha iyi bir aday haline gelebilirsiniz. Sahip olacağınız ve güçlendireceğiniz beceriler, kariyerinizin bir basamak daha yukarıya taşınması için size çok önemli faydalar sağlayacaktır.

Sevdiklerinize Hediye Edin

Pearson’ın eğitim setlerini kendiniz için kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Çocuklarınızın, arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin belirli alanlarda daha hızlı ve etkili şekilde gelişim gösterebilmeleri için onlara Pearson eğitim setlerinden birini hediye ederek kişisel gelişimleri ve iş hayatlarındaki pozisyonları için çok önemli bir destek sağlayabilirsiniz.

Pearson Eğitim Çözümlerine Bütün Akıllı Cihazlardan Ulaşabilirsiniz

Pearson eğitim setlerindeki içeriklere bütün akıllı cihazlarınızdan erişmeniz mümkündür. Akıllı telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan akıllı televizyona kadar tüm akıllı cihazlar aracılığıyla derslerinizi ve egzersizlerinizi takip edebilirsiniz. Pearson’ın internet sitesine veya uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Pearson uygulamalarına erişmek için App Store ve Play Store gibi resmi uygulama mağazalarını kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz An Dilediğiniz Mekanda Pearson Eğitimlerine Katılabilirsiniz

Bütün akıllı cihazlardan derslere erişim sağlayan Pearson eğitim çözümleri sayesinde istediğiniz an, istediğiniz mekanda canlı yayınları ve ders içeriklerini takip edebilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde ya da yolculukta akıllı cihazınızla Pearson’ın uygulamasına ya da internet sitesine girerek uzman eğitmenler tarafından hazırlanan içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Pearson eğitim setlerini nasıl satın alırım?

Pearson’ın eğitim setlerini satın almak için Hepsiburada.com aracılığıyla ilgilendiğiniz eğitim paketlerini sepetinize eklemeniz ve siparişi onaylamanız gerekir. Siz siparişi onayladıktan sonra dakikalar içinde Hepsiburada.com hesabınızda tanımlı olan e-mail adresinize bir elektronik ileti gönderilir. Elektronik iletideki erişim kodunu kullanarak ve yönergeleri izleyerek kendinize hesap oluşturabilir ve paketi aktif hale getirebilirsiniz.

Birden fazla eğitim satın alabilir miyim?

Evet, Pearson’un birden fazla eğitimini satın alabilirsiniz. Eğer programınız uygunsa aynı anda daha fazla sayıda eğitim içeriği takip ederek kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Pearson Eğitim Çözümleri

10 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön