1977 yılında Türkiye’nin İzmir şehrinde kurulan Ruba Giyim, erkek pantolonu konusunda uzmanlaşmış bir üretici tekstil firmasıdır.  İki girişimci kardeşin küçük bir atölye olarak başladığı yolculuk, bugün İzmir Sarnıç’ta 4 bin 800 metrekare alana kurulan modern üretim tesislerinde devam ediyor. “Yalnızca Erkek Pantolonu” sloganıyla giyim sektörüne giren Ruba,  modayı yakından takip eden özgün kalıp ve tasarımlarıyla en iyi kup kesimlere sahip pantolonları yüksek kalite standartlarında üretiyor. 40 yıldır erkek giyimine hizmet veren firma, hem şık hem de günlük kullanıma uygun pantolonlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Ruba pantolonlarının üretiminde kullanılan aksesuarlar ve kumaşlar dünyada bulundukları alanda en kaliteli üretim yapan firmalardan temin ediliyor ve dikkatle işleniyor. Ürünlerini işe duyduğu yüksek tutkuyla yaratan marka, kalite standartlarını her geçen gün yükseltiyor. Hesaplı ve keyifli seçimlerin adresi haline gelen Ruba, üzerinize dikilmiş gibi duran mükemmel kesimleriyle erkek pantolonu ihtiyacında ilk akla gelen isim olmayı başarıyor. Deneyimi kaliteyle buluşturan firma, İzmir’den bir dünya markası çıkarıyor.

Türkiye’nin en önemli erkek giyim üreticilerinden Ruba, yıllardır koruduğu çizgisiyle ve yeniliğe yaptığı yatırımlarla sektörün en bilinen isimleri arasında yer alıyor. Uzmanlaştığı alandan sapmayan kaliteli erkek giyim markası Ruba hikayesine kaldığı yerden başarıyla devam ediyor.

Türkiye çapında yayılmış 500’den fazla mağaza ve değişik perakende noktalarında tüketiciyle buluşan Ruba Pantolon, Türkiye’nin ilk konsept pantolon markası dükkanlarıyla hizmet veriyor. En şık ve moda pantolon modellerini tüketiciye sunarak aklında olandan fazlasını aldırıyor. Sıradan bir pantolon ihtiyacından çok daha fazlasını vadeden modellerin her biri özenle ve titizlikle üretiliyor. Ruba, kısıtlı seçeneklerin moda piyasasında dolaştığı erkek giyiminde kendine özel tarzıyla ve geniş çeşitliliğiyle oldukça popüler bir marka olarak öne çıkıyor. Keten, yün, pamuk gibi maddelerle üretilen kaliteli pantolonlar hem zevkli renk çeşitliliği hem de düzgün kalıplarıyla olarak beklentileri karşılıyor. Kumaşlarının kalitesi daha uzaktan kendini belli ediyor.

Profesyonel terzi standartlarından ödün vermeyen kalitesiyle her birinde gözle görülür özel bir emek olan pantolonlar sınırlı erkek modasında çıtayı yukarı taşıyor. Hazır giyim ihtiyacının arttığı yıllarda kurulan firma giyim sektöründeki erkek tasarımı açığına ilaç gibi gelmişti. Bu sürede erkek giyiminde bir ekol yaratan firma, yılların deneyimini aile şirketi içerisinde özenle büyütüp geliştirdi. Tasarım ve inovasyon misyonuna sahip markanın kurulduğu ilk günden beri kusursuz işçiliği, kaliteli malzemeleri, özgün kalıpları ve dinamik stili öncelikleri oldu.

Erkekler için kıyafetin içinde kendilerini rahat hissetmeleri oldukça önemli. Ruba, sağlam kalıplarıyla bu rahatlığı modayla birleştiriyor. Kumaş, yün, kot, keten çeşitleriyle hem modern, hem şık, hem de rahat olabilmenizi sağlıyor.

Ruba pantolonlarda hem klasik hem modern çizgileri bir arada bulabilirsiniz. Her yaşa ve her tarza hitap eden çizgisiyle ihtiyaç halinde ilk akla gelen, ihtiyaçtan fazlasını bulabileceğiniz bir marka olarak öne çıkan Ruba, her döneme uygun, her an kullanılabilecek zamansız modellere sahip.

Ruba kalitesi, zamanla bozulma yapmadığından her giyişinizde kendinizi aldığınız ilk günkü gibi yeni kıyafetler içinde hissedebilirsiniz. Uzun yıllar size eşlik edecek dayanıklı pantolonlar, geniş beden seçeneğiyle de sizi kalıplardan kurtarıyor. Ruba ile bedeninizi modaya değil, modayı bedeninize uydurabilirsiniz. Geniş vizyonuyla kaliteli giyimi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Her markada bulamayacağınız stil sahibi pantolonlar Ruba’da seçilmeyi bekliyor. Üzerinize giydiğiniz anda vazgeçemeyeceğiniz yumuşaklık hesaplı fiyatlarıyla kaliteli giyinme zevki yaşatıyor. Tarzınızı yansıtan en iyi pantolonları bulacağınız Ruba’da aradığınız moda sizi bekliyor. Pratik hayata uygun konforlu ve rahat giyimin adresi Ruba'nın ürünlerine hemen göz atabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

RUBA

25 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
Başa dön